עמוד הבית » טכנולוגיה » איך למצוא שירותים לוקליים בעזרת Google My Business?
גוגל

איך למצוא שירותים לוקליים בעזרת Google My Business?

איך למצוא שירותים לוקליים בעזרת Google My Business?
המדריך עזר? פרגנו 🙂

 

מאז ומתמיד צרכנו שירותים מקומיים. מרביתנו קונים במכולת השכונתית, פונים למתווך ולמספרה ליד הבית, וכמעט תמיד כשיוצאים למסעדה או לבר בוחרים בלוקיישן מקומי. אם בעבר היינו צריכים את דפי זהב כדי למצוא עסקים חדשים בסביבה, או שנהגנו לעיין במקומון השכונתי – היום הכל עבר לאינטרנט. החיפוש הנפוץ ביותר הוא בגוגל, כאשר שירותים חדשים נוספים מאפשרים לנו למצוא את החנות הקרובה ביותר למקום מגורנו. חושבים לעבור דירה? תוכלו למצוא חברות הובלות קטנות או חברות גדולות בלחיצת כפתור. אז איך עושים את זה?

 

כל השלבים למצוא עסקים בעזרת Google My Business

 

שלב ראשון – פתחו את הדפדפן והגיעו לגוגל

 

תוכלו להשתמש בטלפון הנייד, בטאבלט או במחשב. כולם מגיעים בסופו של דבר למנוע החיפוש הגדול והמקיף ביותר כיום – גוגל. אם אינכם יודעים כיצד להגיע, פתחו את הדפדפן והקישו – אפילו בעברית – את המילה "גוגל". כל דף אחר יעזור לכם להגיע למנוע החיפוש.

 

שלב שני – חפשו את סוג העסק

 

נניח אתם מעוניינים להעביר את המקרר שלכם לדירה הבאה באזור רחובות. חפשו בגוגל חברות להובלות קטנות ברחובות – הפלא ופלא! גוגל יציג בפניכם את כל חברות ההובלות, המציעות שירותים של הובלות קטנות באזור. בעבר נהגו להשתמש בשירות נפרד שנקרא "גוגל מפות", אך היום כל השירותים מוצעים בחלון אחד בודד. מתוך התוצאות, המגיעות בצירוף מיקום על המפה, תוכלו לבחור את החברה האהובה עליכם.

 

שלב שלישי – קראו ביקורות על המקום

 

שירות זה של גוגל המציג תוצאות מקומיות יציג בפניכם גם ביקורות של גולשים שהשתמשו בשירות החברה הזו לפניכם. אף על פי שחלק מהביקורות באינטרנט נכתבו על ידי בת הדודה של הבעלים, עדיין תוכלו לקבל רושם ראשוני האם מדובר בעסק מכובד עם לקוחות רבים (הכולל עשרות ביקורות חיוביות), או בעסק שפתח סטודנט מהבית.

 

שלב רביעי – קבלו הצעות מחיר

 

אינכם חייבים להזמין את החברה הראשונה המופיעה בתוצאות החיפוש. נסו להתקשר למספר חברות ובקשו הצעות מחיר. אנו ממליצים להתקשר לפחות לשלוש, כך תוכלו לקבל מושג לגבי עלות השירות באופן כללי, ואילו שירותים נוספים מוצעים לכם (לדוגמה, ביטוח על המקרר בזמן ההובלה).

 

שלב חמישי – הזמינו את השירות

 

לאחר שביררתם את הצעות המחיר, הזמינו את השירות. אל תשכחו לרשום לעצמכם (במייל או על נייר) את פרטי החברה בה ביצעתם את ההזמנה, וכן את התאריך והשעה. אין דבר מתסכל יותר מניסיון להיזכר מי בדיוק אמור להגיע בחמישה עשר בחודש להוביל את המקרר, ובאיזו שעה הוא אמור להגיע.

 

טיפים ואזהרות

 

לפעמים, כאשר אתם מחפשים חברה מקומית בגוגל, בין תוצאות החיפוש יוצגו לכם גם חברות מערים אחרות. שימו לב לכתובת הרשומה לצד שם החברה. בנוסף, מומלץ לקורא את הביקורות היטב ולחפש גם את הביקורות הרעות. כאשר תתקשרו לחברה, תוכלו לברר האם באמת המקרר של הגולש שלפניכם נשבר, או שלמעשה מדובר בביקורת פיקטיבית שפרסם עסק מתחרה.

 

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

פיתוח אפליקציות | חברה לפיתוח אפליקציות

איך לבחור חברה לפיתוח אפליקציות

איך לבחור חברה לפיתוח אפליקציותהמדריך עזר? פרגנו 🙂 אפליקציות הן הלהיט התורן בתחום הקידום והשיווק …

בחירת מעלון

איך בוחרים מעלון

איך בוחרים מעלוןהמדריך עזר? פרגנו 🙂 בית בו מתגורר נפגע תאונה, נכה, קשיש, או כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *