איך בוחרים שלט לחנות

בחירת שלט לחנות
איך בוחרים שלט לחנות
המדריך עזר? פרגנו 🙂

שלט החנות הוא כרטיס הביקור שלכם לרחוב, ומהווה מקדם מכירות ומורה דרך עבור לקוחות פוטנציאליים. שלט טוב ישרת אתכם ואת לקוחותיכם שנים רבות, וזו הזדמנות להציב את הלוגו והמסר שלכם במרחב הציבורי, חשוף לעין כל. בכדי שתפיקו את המירב משלט החנות שלכם, לפניכם המדריך לבחירת שלט לחנות.

 

שלב 1: מטרות, תקנות ודרישות

 

לפני בחירת שלטים לחנויות יש צורך שתגדירו לעצמכם מה אתם מעוניינים להשיג בעזרתו. השלט יכול להיות מודעת פרסום קבועה וגדולה עבור העסק, ומראה מקום עבור לקוחות שמחפשים אתכם. בנוסף, עסקים מסוימים מחויבים על פי החוק בשילוט ספציפי, המציין הוראות בטיחות ואזהרות, בררו האם יש מידע שאתם מחויבים לציין בשלט.  

 

שלב 2: מידות וסוג השלט

 

אוקיי, אז כעת אתם יודעים מה מטרת שלט החנות שלכם, והאם יש מידע שאתם מחויבים לציין בו. השלב הבא הוא בחירת סוג השלט, מיקומו ומידותיו.

  • מיקום: מה המיקום האידיאלי עבור השלט? ככל שיהיה גבוה יותר, יבלוט למרחוק,  אך יהיה ברור פחות למי שנמצא קרוב אליו. אם החנות ממוקמת בבניין ייחודי, חישבו כיצד ניתן לנצל את תוואי הבניין לצורך מקסום האפקט של השלט, אם אתם בפינת רחובות, האם למקם את השלט כך שיבלוט לעיני עוברים ושבים בשני הרחובות, או לבחור למקמו שיפנה לאחד מהם? ניצול נכון של התנאים בשטח יאפשר לכם לייצר שלט מעולה.
  • מידות: על פי המיקום שנבחר, קחו מידות מדויקות של השלט המבוקש.
  • אתם צריכים לבחור את השלט שיתאים לצורכיכם. תוכלו לבחור שלט מואר לעסק, מסך דיגיטלי, שלט קלאסי, שלט אותיות מוארות, שלט עם נורות שמחליפות את צבען, ועוד. מהו סוג השלט שיתאים עבורכם?

 

שלב 3: עיצוב השלט

 

בשלב העיצוב של השלט, עצבו את הלוגו, ובחרו את הצבעים והקומפוזיציה שיתאימו, בשלב זה מומלץ להיעזר בשירותיו של גרפיקאי או איש פרסום.

 

שלב 4: בחירת החברה המבצעת

 

כעת יש בידיכם עיצוב של השלט לחנות שלכם, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור מי יכין עבורכם את השלט. פנו לשלוש חברות המייצרות שלטים כמו זה שאתם צריכים. בחרו אותן על פי המלצות מחברים ומכרים, ביקורות גולשים ברשת, התרשמותכם מעבודותיהם, וכן, ערכו מחקר קטן בגוגל לראות שהתנהלות החברה מקובלת עליכם. בחרו את החברה שעם נציגה חשתם הכי בנוח, ושהצעת המחיר שלה במסגרת התקציב שלכם.

 

טיפים ואזהרות

 

  • הגדירו תקציב מראש – כך לא תיגררו להוצאות שאינכם יכולים לעמוד בהן.
  • אל תתעלמו מן הסביבה של החנות – השלט צריך לבלוט בסביבה מחד, ולא להיות מופרך או תלוש מאידך.
  • לתוצאות בטוחות, בחרו חברה מנוסה, כך תבטיחו שתקבלו את מה שמבטיחים לכם.

 

קישורים רלוונטיים:

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *