איך בוחרים חדר בריחה לפעילות חברתית מגבשת

איך בוחרים אסקייפ רום
איך בוחרים חדר בריחה לפעילות חברתית מגבשת
המדריך עזר? פרגנו 🙂

פעילות חברתית היא הזדמנות להנאה משותפת, יצירת קשרים חדשים, חיזוק קשרים קיימים, והידוק קשרי עבודה ושיתופי פעולה בחברה, בבית הספר ובמשפחה. חדרי הבריחה – הטרנד הלוהט בתרבות הפנאי בארץ ובעולם הם דרך מצוינת לשלב הנאה ואתגר עם פעילות חברתית שתגבש את החבורה. חדרי הבריחה מאתגרים את המשתתפים, ומאפשרים לכל חבר בקבוצה לתרום מניסיונו וידיעותיו להצלחת כלל החבורה בפתרון התעלומה או בביצוע המשימה, והחוויה המשותפת מחברת ומגבשת את המשתתפים. מתכננים פעילות חברתית לכיתה, לצוות החברה, או לקבוצת חברים, והחלטתם לעשות זאת בחדר בריחה, אך אינכם יודעים כיצד לבחור חדר מתאים? אל דאגה – לפניכם המדריך לבחירת חדר הבריחה שיתאים לפעילות החברתית המגבשת שאתם מתכננים.

 

איך בוחרים חדר בריחה לפעילות חברתית מגבשת בשלושה שלבים

 

תיאור תמציתי ופשוט של שלושת השלבים לבחירת חדר הבריחה המתאים ביותר לפעילות חברתית מגבשת.

 

שלב 1: בדקו את האפשרויות

 

חדרי בריחה הם טרנד חם בתרבות הפנאי, ולכן יש היצע מגוון של חדרים, מהם תוכלו לבחור את המתאימים לכם ביותר. בשלב הראשון ערכו חקירה של חדרי הבריחה באזורכם, ובדקו מה האפשרויות שלכם. נצלו את השלב הזה לדלות כמה שיותר מידע בנוגע לחדרים, כולל מספר המשתתפים האפשרי בכל חדר, עלות הבילוי בחדר ודרגות הקושי. קיימים חדרי בריחה בדרגות קושי שונות, ישנם חדרי בריחה מפחידים, חדרי בריחה קסומים ועוד אינספור אפשרויות. בשלב הראשון בדקו את האפשרויות והתרשמו מן ההיצע העומד לרשותכם.

 

שלב 2: אפיון המשתתפים

 

כעת, כשאתם יודעים מה ההיצע, אפיינו את קהל המשתתפים בפעילות. האם מדובר בבוגרים, נוער או ילדים? האם מדובר באנשים שכבר התנסו בחדרי בריחה, או שזו ההתנסות הראשונה שלהם? צמצמו את הבחירה לחדרים המתאימים לקהל היעד מבחינת דרגת הקושי, רמת האדרנלין ( זאת אומרת – עד כמה החדר מפחיד או מאיים), ותוכן העלילה. אם מדובר בחבורה גדולה ומגוונת, שקלו בחירת מספר חדרי בריחה שונים, כך שכל אחד ימצא חדר לטעמו. אם אתם מתקשים להתאים את החדר לקבוצת המשתתפים, היעזרו במפעילי החדרים שבוודאי ישמחו לחלוק אתכם את ניסיונם ולהדריך אתכם בבחירה מתאימה.

 

שלב 3: השוואת מחירים ובחירה

 

פנו למפעילי חדרי בריחה מתאימים על פי השלב הקודם, קבלו הצעות מחיר על פי מספר המשתתפים המיועד והתאריך המבוקש. בחרו בהצעה המשתלמת ביותר.

 

טיפים ואזהרות

 

  • בילוי בחדרי בריחה הוא פעילות מהנה על פי רוב, אולם איכות החוויה משתנה מחדר לחדר בהתאם לרמת האבזור ולאמינות העלילה. רצוי לקבל המלצות על החדר שתבחרו.
  • בבחירת חדרי בריחה עבור ילדים צעירים כדאי להימנע מבחירת חדרי בריחה מפחידים במיוחד.
  • בדרך כלל מפעילי החדר מציינים את הגילאים המתאימים לכל חדר, כדאי לבחור את החדר בהתאם להמלצתם.

 

קישורים שימושיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *