ה"ילד" שהכפיל השקעות פי 50 באמצעות שוק ההון

ה"ילד" שהכפיל השקעות פי 50 באמצעות שוק ההון
3.5 מתוך 5 (דירגו 8 איש)

כמו רבים אחרים, גל עמיאל נכשל בהתחלה, למד מההתרסקות, והפך אותה להצלחה מסחררת של השקעה בשום ההוא. כל-כך מסחררת שהוא הצליח להכפיל את ההשקעה שלו פי 50 והכל בזכות לימודי שוק ההון.

כשתתחילו לקרוא את השורות הבאות, כנראה שתרימו גבה, אבל בסוף היא תרד מעצמה. גל עמיאל התחיל להשקיע בשוק ההון בזמן הצבא, נפל וקם, למד כיצד להשקיע, פיתח את שיטת "השילוש הקדוש" – וכיום הוא בדרך לעצמאות כלכלית לכל דבר. החדשות הטובות הן שהוא מאמין בלב שלם שכל אחד מסוגל ללמוד כיצד לעשות הון בשוק ההון, כל עוד יפעל נכון: "אפשר להביא הכנסה נוספת הביתה באמצעות שוק ההון – כל מי שרוצה, יכול". אז איך זה באמת עובד

שלב ראשון: כשלון

גל, כיום בן 24, התחיל להשקיע בשוק ההון כבר בגיל 19, בעודו חייל בצבא ההגנה לישראל. הוא לא באמת ידע מה הוא עשה, הלך ולקח הלוואה, וכצפוי – חיש קל גם הפסיד אותה, או במילים שלו: "לא ידעתי מה אני עושה. תוך שבועיים מהרגע שלקחתי את ההלוואה – הכסף עבר לידיים אחרות". הכישלון הראשון היה גם הכרחי וגרם לו לגלות צניעות. התובנה שהוא לא יודע ולא מבין היא שתוביל אותו בהמשך להצלחות גדולות. מה שבטוח זה שבשום שלב של הדרך הוא לא איבד את הברק בעיניים: "הצבתי לעצמי מטרה, ובשום פנים ואופן לא הסכמתי לוותר על הכנסה יציבה מהשקעות".

אין סוד – יש דרך

מה מבדיל את גל מכל כך הרבה משקיעים אחרים? לדבריו: "רוב האנשים שניגשים להשקיע כסף "בום טראח" בשוק ההון – גם יפסידו אותו. חשוב לדעת מה עושים ולהגיע מוכנים". גל נרשם ללימודים במכללת "פסגות" לאחר שבדק חוות דעת, שכעת הוא מרצה כבר מספר שנים, ושם הוא הכיר את רזי שוק ההון הלכה למעשה. יתרה מכך, הוא הגדיל ראש וישב לנתח את הטעויות שלו עצמו: "כשהשקעתי, הייתי מצלם את עצמי לצורך ניתוח עתידי של המהלכים. ישבתי וצפיתי באדיקות בכל שעות ההשקעה מול המחשב. ניתחתי את המהלכים ואת השגיאות. הכנתי סטטיסטיקות לגבי כל עסקה שבצעתי. בפעם הבאה שנכנסתי לשחות במים עמוקים – הצלחתי".

השילוש הקדוש

בנצרות יש שילוש קדוש, אבל השילוש הקדוש של גל הוא מסוג אחר לחלוטין, ומבוסס על דמויות אנושיות למהדרין. זוהי למעשה השיטה שלו להצלחה יציבה בהשקעות ובחיים: "את השילוש הקדוש פתחתי ביחד עם חבר קרוב, וביחד פצחנו את מה שהייתה עבורנו חידת שוק ההון. השילוש כולל ידע, התמודדות מנטאלית וניהול סיכונים. זה הכל. צריך לשבת ולהבין את המשחק ואת השחקנים שמשתתפים בו, לדעת לנהל סיכונים ולהבין כיצד להתמודד עם רגשות שליליים שמובילים להחלטות רעות".

אם תרצו – אין זו אגדה

גל מתעקש שכל אחד מסוגל להרוויח בשוק ההון באמצעות לימוד התחום באופן דקדקני ובאמצעות השיטה שלו. יש לו עוד המלצה אחת קריטית: "רועי ויניב, המנכ"לים של מכללת פסגות, החליטו להפיק סדרת סרטונים חינמיים שעוסקת בביצוע השקעות חכמות בשוק ההון. זהו ידע שאין לו מחיר. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להצליח בשוק ההון, לעשות לעצמו טובה ולצפות בסרטונים, ולא להתחיל להשקיע לפני כן. באמצעות המידע שם ניתן להכיר לעומק את רזי התחום, ללמוד כיצד לברר אודות חברות שנסחרות בשוק, כיצד להרוויח כשהבורסה יורדת, איך למקסם רווחים, וכל מה שקשור להשקעות בשוק ההון".

סדרת הסרטונים נקראת "יצירת נכסים בשוק ההון" והיא זמינה לצפייה לקהל הרחב ללא עלות. תקשיבו לגל ותצפו בה.

 

רוצים ללמוד איך להצליח בשוק ההון?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *