איך בוחרים מכונה לספירה ומיון מטבעות

מכונה לספירת מטבעות
איך בוחרים מכונה לספירה ומיון מטבעות
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

אם בעבר מכונות לספירה ומיון מטבעות היו מחזה שניתן לחזות בו בבנקים בלבד, הרי שהיום הדברים שונים. בימינו ניתן לרכוש מכונות לספירה ומיון מטבעות שיתאימו לכל עסק הנדרש לספירה ומיון של המטבעות בתום יום עבודה או במהלכו. מנהלים עסק המגלגל כספים רבים, ומחפשים דרך לספירה ומיון יעילים של מטבעות? לפניכם המדריך לבחירת מכונה לספירה ומיון מטבעות שתתאים בדיוק לעסק שלכם.

 

איך לבחור מכונה למיון מטבעות בשלושה שלבים

 

הסבר פשוט וברור כיצד לבחור מכונה לספירת מטבעות בשלושה שלבים.

 

שלב ראשון: הערכה כמותית

 

מכונות לספירה ומיון מטבעות נבדלות זו מזו בקיבולת שלהן, במהירותן, במספר המטבעות השונים אותם ניתן למיין, ובגודל המטבעות הממוינים. לכן, בשלב הראשון עליכם להבין מה הצרכים שלכם, זאת אומרת: כמה מטבעות אתם צריכים למיין ולספור בכל פעם, כמה סוגי מטבעות אתם צריכים למיין, ומה הקוטר והעובי המינימליים והמקסימליים של המטבעות. כך תוכלו מראש לסנן מחוץ לרשימת האפשרויות שלכם את המכונות שאינן מתאימות לצורכיכם.

 

שלב שני: איכות

 

אתם כמובן רוצים לבחור במכונת מיון וספירת מטבעות איכותית, לשם כך יש לשים לב לשלושה דברים עיקריים:

  • אמינות – בחרו במכונות המיוצרות על ידי חברות מוכרות ואמינות, כאלו שמייצרות מכונות ספירת מטבעות עבור בנקים ומוסדות פיננסיים נחשבים. ניתן ללמוד על אמינות היצרן מחיפוש בגוגל. .
  • מנוע – בדקו שהמנוע של המכונה איכותי ואמין, כך תמנעו מראש תקלות מרובות, אכזבה וכאבי ראש. נסו למצוא המלצות על המנוע באתרים מקצועיים.
  • פעולה שקטה – כדאי לבחור במכונות שאינן מייצרות רעש רב בשעת עבודתן, זה מעיד על איכות ועל תכנון חכם של המכונה, וכמובן הופך אותה לנעימה וידידותית יותר למשתמש.

 

שלב שלישי: סקר שוק

 

הגעתם לשלב האחרון, שבסופו תבחרו את המכונה המתאימה בדיוק לצורכיכם. בשלב זה יש בידכם רשימה מצומצמת של מכונות מתוכן עליכם לבחור את המכונה שלכם. כל המכונות ברשימה איכותיות ומתאימות, ונותר רק לבחור את המכונה שמחירה משתלם ביותר. קבלו מספר הצעות מחיר והשוו ביניהן, עדיף לקנות מכונה שבאה עם אחריות למספר שנים, וששירות התיקונים של הספק עובד טוב. כדאי לברר את איכות השירות אצל לקוחות של החברה לפני שאתם מחליטים איזו מכונה לרכוש.

 

טיפים ואזהרות

 

  • קיימים יצרני מכונות ספירה ומיון מטבעות רבים, אל תתפשרו היום על אמינות היצרן, זה יחסוך לכם עוגמות בעתיד.
  • אין צורך לרכוש מכונה שיכולותיה גבוהות מן הצרכים שלכם, היא תעלה לכם יותר כסף, ולא תשרת אתכם טוב יותר ממכונה צנועה המתאימה לצורכיכם.
  • לא כדאי לוותר על אחריות , גם אם אתם רוכשים את המכונה האיכותית ביותר, תקלות קורות, ואתם רוצים לדעת שבשעת הצורך יהיה לכם למי לפנות.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *