המדריך למנעולן המתחיל

המדריך למנעולן המתחיל
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

סיימתם בהצלחה קורס מנעולנים, ואתם רוצים לפתח קריירה של מנעולן מצליח? לפניכם המדריך למנעולן המתחיל, שיקדם אתכם צעד אחר צעד להשגת מטרתכם.

ארבעת השלבים בדרך להצלחה עבור המנעולן המתחיל

מדריך למנעולן המתחיל המפרט את ארבעת השלבים שיובילו אתכם לביסוס קריירת מנעולנות מצליחה.

שלב ראשון: בחירת איזור עיסוק

כאשר לא מדובר בבית חדש, או בשיפוץ והחלפת דלתות, אנשים זקוקים למנעולן באופן מיידי, לאחר שהם נשארים תקועים מחוץ לרכב או מחוץ לבית. משום כך חשוב לתת את הדעת על איזור העיסוק שלכם. מי שמתגורר בקריות יחפש מן הסתם מנעולן בקריות, בעוד שמי שמתגורר באילת יחפש מנעולן באילת. בחרו איזור עיסוק קרוב למגוריכם או לבית העסק שלכם, כך שתוכלו לתת שירות ומענה מהירים ללקוחותיכם.

שלב שני: איתור לקוחות 

בתור מנעולנים מתחילים, עליכם להשקיע מאמצים בשיווק, ליצירת מעגל לקוחות ראשוני. כאשר יהיו לכם מספר לקוחות מרוצים, הם כבר ידעו להמליץ עליכם לחבריהם. בנוסף לשיטות השיווק והפרסום הרגילות, פקחו עיניכם ושימו לב לבניינים חדשים העומדים לפני אכלוס. צרו קשר עם אחד הדיירים העתידיים, והציעו לו הצעה אטרקטיבית בתמורה לפרסום שמכם בקבוצת הווטסאפ של הבניין. בנוסף, תלו מודעות המציעות לדיירי הבניין העתידיים הצעות אטרקטיביות עבור התקנת דלתות ומנעולים בדירותיהם, ושימו פלאיירים בתאי הדואר. בניין חדש יכול לספק לכם שפע של עבודה, ואם תעשו את עבודתכם היטב, יתווספו לקוחות מרוצים רבים לרשימת הלקוחות שלכם לעתיד.

שלב שלישי: ציוד מקצועי

כדי שלא ייווצר מצב בו תגיעו ללקוח ותמצאו שאין בידיכם הכלים הדרושים, או שאחד הכלים נשבר ואין לכם תחליף עבורו, הקפידו על רכישת ציוד מקצועי ואמין, ורכשו מספיק ציוד כך שלא תיתקעו ללא הכלים הנחוצים. עדיף שיהיו לכם סטים כפולים של כלי עבודה, מאשר שתגיעו ללקוח ובמהלך העבודה תיווכחו שחסר לכם כלי מסוים.

שלב רביעי: שירות ומקצועיות

כדי שלקוחות יחזרו אליכם, וכדי לבנות לעצמכם שם טוב, הקפידו על מספר כללים:

  • שירות – תנו לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, ואם אפשר הוסיפו עוד שירות קטן כבונוס, כמו למשל שימון כל הדלתות והצירים בבית. זה ישדרג את חווית השירות של הלקוח, וימקם אתכם בראש רשימת המנעולנים המומלצים שלו.
  • אמינות – אל תבטיחו מתן שירותים שאינכם מנוסים בהם. 
  • מקצועיות – הקפידו להמשיך ולהשתלם בתחום, ונסו להשתלם בשירותי מנעולנות ייחודיים, שירחיבו את סל השירותים שאתם מציעים ללקוח.

טיפים ואזהרות:

 

  • הקפידו על ניקיון וסדר, השארת לכלוך ובלגאן אחריכם תגרום עוגמה ללקוח, שלא ישוב לבקש את שירותיכם.
  • הימנעו מהבטחות שווא – אל תבטיחו מתן שירות שאינכם יכולים לתת, זה יפגע קשות במקצועיות ובמוניטין שלכם.

 

  • ציוד איכותי –, הציגו בפני הלקוח את המנעולים והמנגנונים הקיימים, תוך מתן הסבר על איכותם ועלותם, ואפשרו ללקוח לבחור את מה שמתאים לו. כך אינכם מוותרים על היושרה המקצועית שלכם מחד, ומאידך אתם מאפשרים ללקוח לקבל שירות בעלויות נוחות.

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *