איך בוחרים חברה לפיתוח אפליקציה

איך בוחרים חברת פיתוח אפליקציה | פיתוח אפליקציות
איך בוחרים חברה לפיתוח אפליקציה
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

אם יש לכם סטארט אפ מבריק, מיזם מעניין או בית עסק, המציע לציבור הרחב שירותים או מוצרים כלשהם, אתם בטח מבינים עד כמה חשוב שתהיה לכם אפליקציה יעילה, נגישה ומוצלחת. הרי אנחנו חיים ופועלים בסביבה דיגיטלית, מהירה ומתקדמת, שבה האפליקציות הן כלי שיווקי מרכזי ויעיל להגדלת היקף המכירות והרווחים הכספיים. באמצעות השלבים שנפרט מיד, תוכלו לבחור חברה לפיתוח אפליקציות מקצועית ומנוסה, שתפתח עבורכם אפליקציה מנצחת.

שלבי בחירת חברה לפיתוח אפליקציה

שלב 1: הגדרת הצרכים והפרמטרים החשובים לכם

כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם, כדאי שתבואו מוכנים ותגדירו איזה פרמטרים חשוב שיהיו לכל חברה רצינית המבצעת פיתוח אפליקציה שאתם בוחרים. זה יכול להיות מספר שנות הוותק שלה בתחום, מומחיות ספציפית, מיומנות טכנולוגית ברמה גבוהה, יחס אישי ואכפתי, הענקת תחושת ביטחון וודאות בתהליך, שיתוף פעולה, יחסי אמון, שקיפות, זמינות של אנשי הצוות, מיקום גיאוגרפי של משרדי החברה, הצעת מחיר שעומדת במסגרת התקציב שלכם וכדומה.

שלב 2: עריכת סקר שוק בתחום

אחרי שיש לכם רשימה מסודרת ומפורטת של הנקודות החשובות לכם, יהיה לכם קל יותר לעשות מחקר שוק יסודי, מהיר וממוקד. באמצעות חיפוש קצר ברחבי הרשת תוכלו ליצור רשימה של חברות איכותיות וטובות שעוסקות בפיתוח אפליקציות ועונות על מרבית הדרישות שלכם.

שלב 3: קבלת חוות דעת והמלצות

בשלב הזה, לאחר שיש לכם רשימה של כשלוש עד חמש חברות בתחום, תוכלו לבחון כל אחת מהן יותר לעומק. כחלק מכך מומלץ שתבקשו מהחברה להעביר לכם שמות של לקוחות קודמים ותבדקו איתם אם הם היו מרוצים מהשירות שניתן להם, איזו אפליקציות ייצרו להם, האם הם מרוצים מהתוצאה הסופית, האם נתנו להם תשומת לב ויחס טוב, עד כמה צוות הפיתוח היה מקצועי ויצירתי וכך הלאה. כמו כן, חשוב שתבחנו כמה אפליקציות של החברה המפתחת, מבחינת חווית השימוש, העיצוב, האיכות, הגרפיקה, המקוריות ועוד. בסיום השלב בזה עליכם לצמצמם את החברות לשלוש מקסימום ולהתקדם איתן לשלב הבא.

שלב 4: קביעת פגישה אישית

זהו הזמן המתאים לקבוע לכם פגישות עם החברות המובילות ברשימה שלכם. במהלך הפגישה תוכלו להתרשם באופן אישי מצוות הפיתוח, לראות את הנכונות והיחס, לרדת לפרטים הטכניים והכספיים, להבין בדיוק איזה שירותים כולל ההסכם מול החברה – הכנת סקיצות לאותה אפליקציה, סקר שוק, מיקוד קהל היעד, יישום, תחזוקה שוטפת, תיקונים ועוד.

טיפים ואזהרות

  • בחירה של חברת פיתוח אפליקציות היא החלטה חשובה המשליכה על המשך הפעילות שלכם. אז תנו לה תשומת לב, זמן וקבלו החלטה מושכלת ואחראית.
  • אל תשכחו להכין לכם מסגרת תקציב מפורטת ומדויקת ולא להתפתות לחרוג ממנה.
  • מדובר בתהליך ארוך ולכן חשוב שתהיה תקשורת טובה ונעימה עם חברת הפיתוח.

קישורים שימושיים

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *