כיצד מארגנים מסיבת רווקות?

כיצד מארגנים מסיבת רווקות?
המדריך עזר? פרגנו 🙂

אין ספק כי בשנים האחרונות כל טרנד מסיבות הרווקות הפך להיות תחום הרבה יותר נרחב מאשר בעבר. מסיבות הרווקות הפכו להיות מושקעות יותר, גדולות יותר וכוללות הפקה של ממש. כבר לא מדובר רק במפגש בין חברות לפני יום החתונה, אלא במסיבת לילה מושקעת הכוללת אטרקציות למסיבת רווקות, מזכרות, משחקי חברה שונים, ארוחה עם כיבוד עשיר, עם אלכוהול ועוד. אז איך תוכלו לארגן מסיבת רווקות מושקעת שהזיכרון הטוב ממנה יישאר לכן לאורך כל החיים? קראו את המאמר ותמצאו מידע חשוב שיעזור לכן בכך.

שלבים נכונים לארגון המסיבה

  1. מספר המוזמנות – השלב הראשון הוא קודם כל לדעת כמה נשים עומדות להשתתף במסיבה. לפי מספר המשתתפות תוכלו לתכנן את התקציב, לבחור את המקום הנכון עבור המסיבה וכיוצא באלה.
  2. תכנון – כל מסיבה טובה מתחילה בתכנון נכון. התחילו בתכנון של התקציב, שמתמצה בחלוקה של עוגת התקציב בין כל מה שתרצו שיהיה במסיבה – האטרקציות, האוכל, המקום שבו תיערך המסיבה וכן הלאה. בנוסף, בשלב התכנון חשוב לבחור תאריך מתאים. התאריך יכול להשפיע על המחירים של נותני השירות השונים, על זמינות המשתתפות ועוד.
  3. השוואת מחירים – שכירת מקום וכל ביצוע הזמנה רלוונטית מתחילים בהשוואת מחירים בין נותני השירות השונים בתחום. מדובר בתהליך שיכול לקחת זמן, ולכן חשוב להתחיל בתכנונים של המסיבה מוקדם ככל האפשר ולא להתעכב עד לרגע האחרון, מה שלא יותיר לכן מספיק זמן ועלול לעלות לכן ביוקר, וחבל.

טיפים ואזהרות

  • כאשר אתן בודקות את נותני השירותים השונים חשוב לבדוק לא רק את אלה שמציעים לכן את המחירים הזולים ביותר, אלא לבדוק היטב מה כולל השירות שאתן מקבלות. לדוגמה, אם תחפשו וילות למסיבות רווקות, אתן יכולות למצוא טווח מחירים רחב מאוד, אך ההבדל במחיר נובע מסוג הווילה – וילה עם בריכה פרטית, מרוהטת ומאובזרת, מיקום נוח ונגיש, רמת ניקיון גבוהה ועוד.
  • אם אתן בוחרות אטרקציות או הפעלות בסגנון קצת נועז, כדאי להתייעץ עם שאר המשתתפות במסיבה קודם לכן. לדוגמה, ישנן נשים שאין להן כל בעיה להשתעשע עם חשפן במסיבת רווקות, בעוד שנשים אחרות יכולות לקום ולעזוב את המסיבה ברגע שהוא יגיע, ומובן שלא תרצו שיקרה דבר שכזה.
  • כדאי לקיים את המסיבה במקום שנוח לכל המשתתפות להגיע אליו. מסיבה שתתקיים באזור הצפון, לדוגמה, כאשר רוב הנשים מגיעות מאזור המרכז, יכולה ליצור בעיות עם ההגעה ולגרור ביטולים של משתתפות רבות שתכננו להגיע לאירוע.
  • אם אתן שוכרות וילה או צימר בסכום גבוה, אל תתרשמו מתמונות בלבד. לעיתים הן צולמו מיד לאחר הבנייה של הווילה, והיום המראה שלה שונה לחלוטין מאותן תמונות. השקיעו זמן, בקרו בווילה ובדקו אותה בעצמכן לפני שאתן מחליטות אם לקיים בה את המסיבה.

קישור שימושי

מידע על מסיבות רווקות – ההיסטוריה, מסיבות בעולם ומידע נוסף באתר ויקיפדיה.

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *