איך כדאי להתלבש כשיוצאים למסעדה בתל אביב?

איך כדאי להתלבש כשיוצאים למסעדה בתל אביב?
המדריך עזר? פרגנו 🙂

אם אתם עומדים לצאת אל מסעדה לאירועים בתל אביב או אל כל מסעדה יוקרתית אחרת בעיר, בוודאי נושא הלבוש מטריד אתכם. רבים מגיעים למצב שבו אינם יודעים מה עליהם ללבוש למסעדה, איזה קוד לבוש נהוג בה ואיך להראות מרשימים מצד אחד, אבל לא מתאמצים מדי מהצד השני. אם גם אתם נמצאים בהתלבטות דומה, קראו את המאמר הבא ותדעו את התשובה.

שלבי בחירת הלבוש המתאים

  1. הכירו את המסעדה – בעזרת האינטרנט והרשתות החברתיות ניתן לדעת בקלות מהו קוד הלבוש המקובל במסעדה ומה הסגנון הנהוג בה, כך שתוכלו לדעת טוב יותר מהו סגנון הלבוש הנכון לאותה מסעדה, איזה סגנון לבוש ייראה מפואר ומוקצן מדי ואיזה סגנון לבוש ייראה פשוט מדי.
  2. התאמה לסוג האירוע – אם מדובר במסעדה שחוגגים בה אירוע קטן כמו מסיבת אירוסין, בת או בר מצווה וכדומה, סגנון הלבוש צריך להיות שונה לעומת מסעדה שאליה אתם יוצאים לארוחה רומנטית או לפגישה עסקית. חשוב לדעת להתאים את הלבוש לסוג האירוע אשר לכבודו אתם יוצאים אל אותה מסעדה.
  3. התאמה לעונה בשנה – לא בכל מסעדה יש מיזוג אוויר הולם, לעיתים יכול להיות קר מדי ולעיתים חם מדי. לכן חשוב לזכור כי מראה טוב מתחיל קודם כל מנוחות. התאימו את הלבוש לעונת השנה כדי להראות טוב ולהרגיש טוב.
  4. איפה אתם חונים? כאשר מדובר במסעדה בתל אביב, מדובר בנתון חשוב מאוד. אם אתם צריכים לחנות במיקום מרוחק יחסית ולצעוד מרחק די רב עד למסעדה, זכרו להתאים את עצמכם לצעידה. למשל, לנשים כדאי להביא נעליים להחלפה ולא לצעוד על נעלי עקב דקיקות את כל המרחק הזה, ולגברים כדאי לסחוב את החליפה באריזה וללבוש אותה לפני הכניסה אל המקום כדי למנוע הזעה מוגברת. בימי החורף חשוב לדאוג למטריות ולמעילים ראויים כדי לא להגיע למקום רטובים אם יתחיל לרדת גשם.

טיפים ואזהרות חשובות

  • אל תחכו ליום האחרון כדי לבחור את הביגוד המתאים. ככל שתתארגנו זמן רב יותר מראש – כך תוכלו להיות בטוחים כי תיראו במיטבכם במסעדה, בדיוק כפי שאתם רוצים. התחילו מראש בבדיקה של המסעדה, בביקור בחנויות הבגדים השונות, בתכנון לוח הזמנים שלכם ליום האירוע ועוד.
  • זכרו לבדוק את התחבורה שלכם אל המקום. אם אתם נוסעים בתחבורה ציבורית, עדיף למצוא מקום קרוב יותר למסעדה שבו תוכלו להחליף את הבגדים.
  • אם מדובר באירוע הנערך במסעדה, כדאי מאוד לבדוק את צורת ההגשה באירוע. אם מדובר בהגשה בבופה ולא בישיבה סביב שולחנות, עדיף לבחור בגדים כהים יותר שלא יראו עליהם לכלוך במקרה של תאונה קטנה ליד הבופה.
  • אם מדובר בבגד חדש, בצעו מדידה גם ביום שלפני היציאה אל המסעדה, כדי לוודא שהוא מתאים למידות הגוף שלכם ושאינו מצריך תיקונים שיכולים לעכב אתכם מאוד לפני היציאה אל המסעדה.

קישור שימושי

אתר התיירות של תל אביב יפו

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *