איך בוחרים נעלי טרום הליכה

בחירת נעלי טרום הליכה
איך בוחרים נעלי טרום הליכה
המדריך עזר? פרגנו 🙂

כאשר הצאצא הצעיר לומד ללכת, ועושה במאמץ והתרגשות את צעדיו הראשונים, מפלס השמחה בלב ההורים עולה, ומיד אחריו עולה השאלה האם צריך לקנות לו נעליים, ואיך לבחור את הנעליים הנכונות. לטובת ההורים הגאים מוגש להלן המדריך לבחירת נעלי טרום הליכה.

 

איך בוחרים נעלי טרום הליכה לתינוק בארבעה שלבים

 

תיאור פשוט וברור של ארבעת השלבים בדרך לבחירת נעלי טרום הליכה לבייבי שלכם.

 

שלב ראשון: לזהות את הרגע המתאים

 

כאשר תינוק עושה את צעדיו הראשונים, השאיפה היא לאפשר לו לחוות הליכה ברגליים יחפות עד כמה שניתן. חשוב לזהות את הצרכים של ההורים והפעוט, בכדי לאתר את הזמן המתאים לקניית נעלי טרום הליכה. העיקרון הוא די פשוט: אם הקטנצ'יק שלכם אמור לצעוד על משטחים שיכולים להיות חמים מאוד, כמו מדרכה, משטח בטון או דשא סינתטי בשעות הצהריים, או לחלופין על משטחים קרים כמו מרצפות שיש בחורף, סימן שהגיע הרגע לרכוש עבורו נעלי טרום הליכה.

 

שלב שני: נעליים איכותיות

 

אתם כמובן רוצים לרכוש עבור התינוק שלכם את הטוב ביותר. כאשר מדובר בנעלי טרום הליכה הטוב ביותר פירושו נעליים עשויות חומרים טבעיים, איכותיים, בעלי מגע נעים ורך, בייחוד בתוך הנעל. הנעל צריכה להיות מרווחת, רכה וגמישה כך שתאפשר לכפות רגליו של הפעוט להתפתח בצורה מיטבית. בנוסף על הנעליים לאפשר לתינוק לחוות הליכה הדומה להליכה ברגליים יחפות עד כמה שניתן. על הסוליה להיות מחוספסת מעט בכדי למנוע החלקה, אך להישאר גמישה בכדי לאפשר תנועה חופשית, ולהיות רכה מבפנים, בכדי שלא תיגרם אי נעימות לכפות רגליו של הפעוט. בדקו אילו חברות מציעות נעליים שעומדות בדרישות הללו.

 

שלב שלישי: הגדרת תקציב

 

קיימות חברות הנעלה רבות המייצרות נעלי טרום הליכה, בטווח מחירים רחב. בכדי למקד את הבחירה, הגדירו את התקציב שלכם מראש, כך יהיה יותר קל לבחור מצד אחד, ומצד שני, לא תיסחפו להוצאות גדולות מדי. השאירו ברשימה רק נעליים שנכנסות למסגרת התקציב שלכם.

 

שלב רביעי: בחירה

 

מתוך הדגמים שנשארו ברשימתכם, בחרו את הנעליים שנראות לכם ביותר, אם אתם רוכשים אונליין תיאלצו להסתמך על מראה עיניים, אך אם אתם מגיעים לחנות, מששו את הנעל, בדקו שפנים הנעל רך ונעים, ואף הנעילו את הנעליים לתינוק וראו האם נוח לו לנוע איתן.

 

טיפים ואזהרות

 

 

  • המתינו עם נעליים קשיחות עד שהתינוק מתהלך בבטחה ואף רץ, בכדי לאפשר פיתוח דפוסי הליכה מיטביים.

 

  • בדקו היטב שפנים הנעל חלק, רך ונעים, תפרים וחלקים מחוספסים או קשים עשויים ללחוץ ולפצוע את כפות הרגליים הקטנטנות.
  • גרביים אינן מתאימות כנעלי טרום הליכה, שכן הן עשויות לגרום לתינוק להחליק ולהיפצע.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *