איך בוחרים תכשיט יוקרתי

איך בוחרים תכשיט יוקרתי
איך בוחרים תכשיט יוקרתי
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

תכשיט יוקרתי הוא פריט שאינו מאבד את ערכו ומוסיף חן, הדר, סטייל ומעמד למי שעונד אותו. הענקת תכשיט יוקרה כמתנה מסמלת  כבוד והערכה, ובחברות רבות נהוג להעניק תכשיטים לציון אירועים שונים כמו חתונה, בת מצווה, לידה וכיוצא בזה. תכשיטי יוקרה הינם פריטים יקרי ערך, ולכן יש לבחור אותם בהקפדה יתירה ובתשומת לב. לפניכם המדריך לבחירת תכשיטי יוקרה.

 

איך בוחרים תכשיט יוקרתי בארבעה שלבים

 

ארבעה שלבים סדורים וברורים לבחירה מוצלחת של תכשיט יוקרה.

 

שלב ראשון: הגדרת תקציב

 

תכשיטי יוקרה הם יקרים, ויכולים להיות יקרים עד מאוד, הכול תלוי בחומרי הגלם, בעיצוב, ובמידות התכשיט. לכן, בכדי שלא תמצאו עצמכם נמשכים ונגררים להוצאות שאינכם יכולים להרשות לעצמכם, הגדירו מראש רף תקציבי עליון למחירו של התכשיט הנבחר.

 

שלב שני: בחירת סוג התכשיט

 

כדי לצמצם ולמקד את הבחירה, בשלב הראשון הגדירו איזה תכשיט אתם מעוניינים לרכוש. האם אתם מחפשים שרשרת, צמיד, טבעת או עגילים? אולי שילוב של עגילים ושרשרת, טבעת וצמיד? הבחירה היא שלכם, וככל שתמקדו אותה מראש, כך יהיה לכם קל יותר לבחור את התכשיט המתאים בהמשך. לאחר שמיקדתם את הבחירה, סיירו ברשת ובחנויות, ובחרו מספר יצרני תכשיטים שעיצוביהם מדברים אל ליבכם, ומחיריהם נמצאים במסגרת התקציבית שלכם.

 

שלב שלישי: התאמה

 

בין אם אתם רוכשים את התכשיט לעצמכם, ובין אם אתם בוחרים אותו עבור אדם יקר, חשוב שתהיה התאמה בין התכשיט לאדם. אם התכשיט אינו עבורכם, בררו מה טעמם והעדפותיהם הסגנוניות של מי שעבורם נרכש התכשיט. יש אנשים שאוהבים תכשיטים משובצי אבני חן צבעוניות, יש מי שיעדיפו תכשיטי זהב, יש מי שינטו לסגנון קלאסי יותר, מי שאוהבים תכשיטים מעודנים, ולעומתם מי שמעדיפים את התכשיט שלהם כמה שיותר מסיבי ובולט. אפשרות מצוינת להתאמה אישית של התכשיט היא צמידי פנדורה יוקרתיים, אותם הקונה מעצב כרצונו. ככל שהתכשיט יהלום את טעמם האישי של מי שעבורו הוא נרכש, כך הרכישה תהיה מוצלחת יותר. בשלב זה, מקדו את הבחירה למספר מצומצם של עד חמישה תכשיטים אפשריים.

 

שלב רביעי: בחירה סופית

 

כעת יש לפניכם לא יותר מחמישה תכשיטים אפשריים, וכל שנותר לכם הוא לבחור את התכשיט המנצח. טיפ למתקשים להחליט: השוו שני תכשיטים זה לזה, בחרו את הטוב מבין השניים, את התכשיט הנבחר השוו לתכשיט הבא באפשרויות שלכם, ושוב השאירו את הנאה מבין השניים, כך עד שתיוותרו עם תכשיט אחד בלבד. וודאו כי בחירתכם הסופית משביעת רצון ומספקת אתכם.

 

טיפים ואזהרות:

 

  • רכשו תכשיטי יוקרה אך ורק מחברות ומעצבים מוכרים ואמינים.
  • אם התכשיט אינו עבורכם, אל תוותרו ובקשו מהמוכר\ת פתק החלפה.
  • ברכישת טבעות חשוב להזמין את הטבעת במידת האצבע הנכונה, אחרת לא ניתן יהיה לענוד אותה.

 

קישורים רלוונטיים:

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *