עמוד הבית » פנאי » איך מזמינים כרטיסי טיסה
הזמנת טיסה

איך מזמינים כרטיסי טיסה

איך מזמינים כרטיסי טיסה
המדריך עזר? פרגנו 🙂

ישנן מספר דרכים להזמין כרטיסים לטיסות לחו"ל. הדרך המומלצת היא לחפש טיסות זולות ומשתלמות באתרי החיפוש הרלוונטיים ולבצע הזמנה דרכם במידת האפשר. דרכים חלופיות הינן לפנות לסוכני נסיעות או לחברות התעופה עצמן ולחפש כרטיסים, אך ההיצע העצום של אתרי ההשוואה מניב לרוב את האפשרויות הטובות ביותר ואלו שמתאימות בדיוק לתנאים, לרצונות ולצרכים שלכם. במידה ואין אפשרות רכישה באתר, ניתן להתקשר להזמין את הכרטיסים מחברות התעופה.

איך להזמין כרטיסי טיסה בחמישה שלבים

פירוט ותיאור של חמישה שלבים בדרך להזמנת כרטיסים משתלמים לטיסות לחו"ל.

שלב ראשון: לחפש אתרי השוואת טיסות ומחירים

זהו עידן הטיסות הזולות ואתרי ההשוואה בכל הקשור לטיסות ולמקומות אירוח. קיימים אתרים רבים ברשת לביצוע השוואות מחירים. תוכלו להיעזר בכמה מהם, כמו למשל Travelist, Skyscanner ו-Expedia, ובהחלט קיימות אפשרויות נוספות. האתרים סוקרים את האפשרויות שמציעות חברות התעופה ומציגים בפניכם את התוצאות.

שלב שני: לערוך חיפוש על פי פרמטרים

בכל אתר השוואתי בהקשר של טיסות לחו"ל ניתן לערוך חיפוש על פי מספר פרמטרים. לרוב תתבקשו לציין האם אתם זקוקים רק לטיסה או גם לבית מלון ולשירות השכרת רכב, האם מדובר בכיוון אחד או בשני הכיוונים, מהיכן להיכן אתם מעוניינים לטוס, מהם התאריכים הרלוונטיים והאם הם גמישים ובכמה נוסעים מדובר – מבוגרים, ילדים וטף.

שלב שלישי: בחירה בין האפשרויות המוצעות

רשימת התוצאות הארוכה יותר או פחות, בהתאם לחיפוש שערכתם, תציע לכם את כל מה שהעלה החיפוש בחכתו. תוצאות החיפוש מסודרת על פי משתנים שונים, כגון טיסה ישירה או עם קונקשן, זמן המראה, שדות התעופה מהם ואליהם מתבצעות הטיסות, מחיר, משך הטיסה – ועוד.

שלב רביעי: ביצוע ההזמנה

במידה ואתר ההשוואה מאפשר רכישה ישירות דרכו – מצוין, ומראש יש לזקוף זאת לזכותו. במידה ולא, ניתן לפנות לאתר של חברת התעופה ולבצע שם את ההזמנה. במהלך ההזמנה הרשמית תתבקשו להזין פרטים אישיים, לבחור מקום ישיבה במטוס, לבחור ולשלם על משקל הכבודה שתיקחו אתכם ולהוסיף מזוודות במידת הצורך – ועוד.

שלב חמישי: קבלת הכרטיס האלקטרוני

לאחר האישור ישלחו כרטיסי הטיסה האלקטרוניים לתיבת המייל שלכם, אותם תסרקו בשדה התעופה. בחלק מהמקרים ניתן לבצע צ'ק אין אונליין עוד לפני הטיסה, ובכך לחסוך בזמן המתנה ביום הטיסה.

טיפים ואזהרות

  • מומלץ לערוך סקר שוק בין מספר אתרי השוואה שונים המציגים טיסות לחו"ל לפני שלוקחים החלטה.
  • שימו לב לתאריכים המדויקים ולשעות הנחיתה וההמראה – השעות מוצגות לפי השעה המקומית בעיר שבו נמצא שדה התעופה ממנו תמריאו.
  • ודאו שאכן קבלתם את הכרטיס האלקטרוני לתיבת הדוא"ל.
  • חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ולשמור על המידע שלו נגיש ובהישג יד.
  • שימו לב לעצירה או עצירות ביניים ואורך העצירה והתחשבו בכך בתהליך קבלת ההחלטה.
  • בדקו מה הכרטיס מאפשר לכם מבחינת כמות הכבודה ומשקלה. מומלץ לא להגיע לשדה עם חריגה במשקל.

קישורים רלוונטיים

 

 

ישנן מספר דרכים להזמין כרטיסים לטיסות לחו"ל. הדרך המומלצת היא לחפש טיסות זולות ומשתלמות באתרי החיפוש הרלוונטיים ולבצע הזמנה דרכם במידת האפשר. דרכים חלופיות הינן לפנות לסוכני נסיעות או לחברות התעופה עצמן ולחפש כרטיסים, אך ההיצע העצום של אתרי ההשוואה מניב לרוב את האפשרויות הטובות ביותר ואלו שמתאימות בדיוק לתנאים, לרצונות ולצרכים שלכם. במידה ואין אפשרות רכישה באתר, ניתן להתקשר להזמין את הכרטיסים מחברות התעופה. איך להזמין כרטיסי טיסה בחמישה שלבים פירוט ותיאור של חמישה שלבים בדרך להזמנת כרטיסים משתלמים לטיסות לחו"ל. שלב ראשון: לחפש אתרי השוואת טיסות ומחירים זהו עידן הטיסות הזולות ואתרי ההשוואה בכל הקשור לטיסות ולמקומות אירוח.…

מה דעתך על המדריך?

User Rating: 4.6 ( 1 votes)

מדריכים באותו סגנון

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

וילה בצפון

איך בוחרים וילה בצפון לחופשה משפחתית

איך בוחרים וילה בצפון לחופשה משפחתיתהמדריך עזר? פרגנו 🙂 וילה משפחתית מאפשרת לכם לצאת לחופשה …

צימר בצפון

איך בוחרים צימר בצפון לחופשה

איך בוחרים צימר בצפון לחופשההמדריך עזר? פרגנו 🙂 החורף כמעט נגמר, והאביב מתקרב ומביא איתו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *