איך לטוס בזול

טיסות זולות
איך לטוס בזול
3 מתוך 5 (דירגו 4 איש)

הקיץ בפתח וזה הזמן להתחיל לתכנן את החופשה הבאה. אם החופשה הבאה שלכם נמצאת בספק בשל העלויות, נשמח לגלות לכם שתכלו להוזיל משמעותית את עלויות החופשה על ידי מציאת טיסות זולות ומשתלמות למגוון יעדים אטרקטיבים. אז איך עושים זאת?

טיסות זולות למגוון יעדים:

אחת ההוצאות המרכזיות על חופשה או כל טיול בחו"ל, היא עלויות הטיסה. טיסות יכולות להיות מאוד יקרות, אך כשיודעים איך לעשות זאת, אפשר להוזיל באופן משמעותי את העלויות. טיסות זולות ניתן למצוא למגוון רחב של יעדים וכן, גם בחגים! לדוגמא, במדינות אירופה, ניתן למצוא טיסות זולות לספרד, איטליה, איסלנד, נורבגיה פורטוגל ועוד. אך לא רק לאירופה, ניתן למצוא טיסות זולות גם ליבשות יותר מרוחקות כמו אוסטרליה, אסיה ועוד.

איך מוצאים את הטיסות הזולות?

תחילה, אתם נדרשים למעט יותר סבלנות וקצת יותר השקעה בחיפוש הטיסה. בהמשך, מומלץ לפתוח את הראש ולזכור שקיימות הרבה אפשרויות וחברות תעופה שונות. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא טיסות זולות:

טיסות "לאו קוסט" – ככל שתזמינו טיסה "לאו קוסט" מוקדם יותר כך מחירה יהיה נמוך יותר. אולם, תצטרכו מעט להתפשר ולוותר על כמה שירותים, אך תכלו לטוס בעלות נמוכה בהרבה וברוב החברות תכלו להיכנס מבעוד מועד לאתר, ולשלם כ20 דולר נוספים ולבחור במושב מרווח ונעים.

טיסות צ'רטר – גם כאן תדרשו למעט גמישות ואולי גם ספונטניות. טיסות הצ'רטר עלולות להתעכב או להקדים, ולעיתים דורשות המתנה ממושכת בשדה, אך המחיר יכול בהחלט להיות משתלם.

הרכבת הטיסה באופן עצמאי – במידה ותרכיבו את הטיסה שלכם לבד תופתעו לגלות שניתן לחסוך משמעותית בעלויות גם בעונות החמות והמבוקשות. מה הכוונה? קיימות חברות תעופה רבות כל כך, אם תחפשו טיסה הלוך וטיסה חזור בנפרד ותרכיבו לבד את ה"קונקשנים" בין הטיסות, תכלו להרכיב לעצמכם אחלה של דיל ולחסוך מאות שקלים על החופשה המשפחתית.

גמישות – אחת הדרכים לטוס בזול, היא לגלות גמישות לגבי היעד והתאריכים. גם כאן אתם נדרשים לקצת יותר סבלנות בחיפוש הטיסה, אך תמצאו הפרש של עשרות עד מאוד שקלים בין תאריכים שונים. וכן, גם באותו החודש וזאת מאחר והמחיר משתנה בהתאם לביקוש, כך שככל שטיסה מתמלאת המחיר עולה. באופן דומה, תכלו למצוא הבדל בין היעדים שמחירם ישתנה בין התאריכים.

חיפוש מקיף – על ידי חיפוש מקיף במגוון אתרים, תכלו למצוא תוצאות שונות. כך למשל, ה"סקי סקנר", יוכל לסייע לכם למצוא את הטיסות הזולות ביותר מבלי להיצמד ליעד ספציפי וה"טרוויליסט" ידע לעשות עבורכם השוואה מקיפה של עלויות הטיסות בחברות השונות.

אז מתי קונים כרטיס?

אם תתכנו את הטיסה הבאה שלכם כמה חודשים מראש, ייתכן ותכלו למצוא מחירים מעולים והטיסות יתייקרו ככל שהתאריך יתקרב. במקרים אחרים אם אתם סבלנים וגם קצת ספונטניים ותחכו לדקה ה90 תכלו למצוא דילים אטרקטיביים במיוחד למגוון של יעדים.

קישורים שימושיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *