איך בוחרים קורס סטיילינג

בחירת קורס סטיילינג
איך בוחרים קורס סטיילינג
5 מתוך 5 (דירגו 2 איש)

רוצים להפוך לסטייליסטים או לעצב לעצמכם תדמית אופנתית יותר? הצעד המתבקש הוא למצוא קורס שיכול לעזור בכך. בעלי חוש אסתטי מפותח, חובבי סטייל ואופנה יכולים בהחלט להשתלב בעולם הזוהר של האופנה, כסטייליסטים. כמו כן, הביקוש לסטייליסטים ניכר גם בתקשורת וכן בקרב שחקנים וסלבריטאים. אבל איך בעצם בוחרים בקורס הנכון? אלה השלבים שחשוב לכם להכיר.

שלב 1: הגדירו את המטרה

על מנת לבחור בצורה הכי נכונה קורס סטיילינג הגדירו קודם כל מה חשוב לכם. סטיילינג עבור מישהו שרוצה לעבוד בסלון כלות, למשל, שונה מסטייליג מסוג אחר (למשל לתכנון לבוש ערב או לצורך עבודה עם מעצבים או תצוגות אופנה). חוץ מזה, נדגיש כי לא חובה לשלול קורס בסיסי. קורס בסיסי בתחום זה יכול בהחלט להספיק לכן (או לכם), אם המטרה הנוכחית היא לשפר את הופעתם האישית ביום יום או לאירועים מיוחדים.

שלב 2: בדקו עד כמה הקורס מעמיק

בחירה בקורס הכי נכון עבורכם תתבסס על רמת ההעמקה. בהנחה שאתם רוצים לעסוק בסטייליג לפרנסתכם, חשוב שתבדקו היטב עד כמה הקורס מעמיק. עד כמה הוא מציע תכנים מקצועיים שיאפשרו לכם להתפתח בתחום זה. ככל שהקורס יהיה איכותי ומעמיק יותר, כך תוכלו להשתלב מהר יותר בעבודה. אם בדקתם ומצאתם קורס שבו מסבירים לא רק מהו סטייליגנ אלא גם מהם שילובי צבעים נכונים, מה הקשר בין סוגי בגדים למבנה גוף ואיך לפתח טאץ' אישי, אתם בהחלט בדרך הנכונה.

שלב 3: בדקו שהקורס כולל התנסות יישומית

סטייליסט או סטייליסטית לא דואגים אך ורק לתדמית של הלקוח או הלקוחה שלהם. כסטייליסטים, תצטרכו גם למתג את עצמכם ולפתח סטייל אישי מובהק ומיוחד. אם תמצאו קורס אשר מקנה לכם גם כלים כאלה, זהו יתרון עצום. התנסות יישומית, רחבה ועמוקה ככל האפשר, תהפוך אתכם לסטייליסטים מרשימים כבר בתחילת דרככם. וודאו שהמרצים יגיעו מעולם זה, שהם יהיו בעלי גישה אישית ומקצועיות, טביעת עין. כאלה שילמדו אתכם לבנות מלתחה מתאימה וגם ידגימו איך לפנות ללקוח, בכל הצעדים הנכונים.

שלב 4: שכר לימוד ביחס לתמורה

אנו לא מציעים לבחור אוטומטית את הקורס הכי יקר. עם זאת, קורס סטיילינג מעמיק לא יהיה הזול ביותר. תנו דעתכם על השילוב החשוב שבין שכר הלימוד הנדרש לבין התמורה שאתם מקבלים. הקורסים האיכותיים בתחום זה עוסקים לא רק בהלבשה אלא גם באקססוריז, דגש על איפור, תסרוקות וההשפעה על התדמית.

טיפים ואזהרות

  • אל תתרשמו מהבטחות ריקות. תמיד שאלו מהו אחוז הבוגרים שהצליחו להשתלב בעולם האופנה והסטיילינג.
  • בקשו לעיין מראש בפירוט תכני הקורס המלאים. כך תוודאו שהוא אכן מתאים לכם ולתוכניות שלכם לעתיד.
  • מומלץ לשוחח עם בוגר או בוגרת של הקורס. שאלו על דעתם ובקשו לקבל עוד טיפים מקצועיים.

קישורים

ויקיפדיה – אופנה

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *