איך בוחרים חברה להדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות | חברה להדפסה על חולצות
איך בוחרים חברה להדפסה על חולצות
המדריך עזר? פרגנו 🙂

הדפסה על חולצות בארבעה שלבים

הדפסה על חולצות מתאימה לארגונים, מוסדות, מעסיקים וגופים שונים. בעזרת הדפסות על חולצות ניתן בקלות ליצור זהות ומיתוג, לפרסם את העסק או להמחיש את תפקידו של עובד, מנהל או נציג רשמי של חברה או גוף מסחרי. חולצה מודפסת יכולה להתאים גם כמתנה או למכירה בחנויות אופנה. כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה, לפניכם מדריך מפורט בשלבים: איך בוחרים חברה להדפסה על חולצות.

שלב ראשון: יכולת להדפיס את הכמות הרצויה לכם

השלב הראשון בתהליך הבחירה מחייב מכם לדעת קודם כל דבר מאוד חשוב. כמה יחידות של חולצות מודפסות אתכם צריכים. יש ספקים וחברות שיכולים לבצע יופי של הדפסה על חולצות, אבל אין להם אפשרות לעמוד בהכנת הזמנות מאוד גדולות. כלומר, ברגע שאתם יודעים כמה חולצות נחוצות לכם, פנו לחברה שעוסקת בהדפסה מסוג זה ובררו האם יש לה היכולת להדפיס את הכמות הרצויה לכם, בתוך זמן סביר. אגב, אם נחוצה לכם הזמנה של חולצות בכמות קטנה, גם את זה לא כל חברה מוכנה לבצע. יש חברות שעוסקות אך ורק בהזמנות מוסדיות, בכמויות גדולות מאוד.

שלב שני: יכולת להדפיס באיכות הרצויה לכם

איכות של חולצה מודפסת מבוססת על שני דברים. ראשית, איכות החולצה והבד עצמו. שנית, איכות ההדפסה. הדפסת חולצות באיכות נמוכה עלולה לגרום לכך כי ההדפסה תיראה מטושטשת או שההדפס יתקלף עד מהרה. מכיוון שחולצה מודפסת איכותית היא עדיפה בהרבה, תמיד בחרו חברה שיכולה לנפק לכם הדפסה באיכות הרצויה לכם.

שלב שלישי: יכולת להדפיס עד למועד הנחוץ לכם

חברה איכותית שמבצעת הדפסה על חולצות תהיה על פי רוב ערוכה לנפק גם הזמנות גדולות בפרק זמן סביר. השאלה היא, עד כמה מהר אתם צריכים לקבל את החולצות. אם יש אירוע מסוים שבו החולצות כבר צריכות להיות מוכנות (למשל לרגל השקת מוצר חדש), מועד האספקה חשוב מאין כמוהו. לכן, בחרו את החברה בהתאם ליכולתה לספק את ההזמנה לפני שתרגישו שאתם קצרים בזמן.

שלב רביעי: מחיר ליחידה

ככל שמזמינים יותר יחידות, המחיר ליחידה צריך להיות נמוך יותר. אך כמובן, לכל ספק מחיר בסיסי משלו. בחרו, אם כן, חברה להדפסה על חולצות שתוכל לספק לכם את הכמות הרצויה, באיכות המתאימה לכם ובמחיר נוח.

טיפים ואזהרות

  • במידה ונחוצה לכם הדפסה לא סטנדרטית, על חולצות מיוחדות, וודאו מראש כי החברה ערוכה לספק זאת.
  • תנו דעתכם על המידות האפשריות. אל תזמינו את כל הכמות במידה אחת יחידה. כמו כן, במידת הצורך, הזמינו שני סגנונות שונים, לנשים ולגברים.
  • שימו לב כי תנאי התשלום הוגנים ותואמים את היקף ההזמנה. בהזמנות גדולות, מקובל לאפשר חלוקה לתשלומים. חברה שלא קשובה לעניין תנאי התשלום עשויה לאכזב גם מבחינות נוספות.

קישורים רלוונטיים

הערך חולצה  בוויקיפדיה

הערך הדפס בוויקיפדיה

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *