איך להחליק את השיער לצמיתות בטכניקת OXO ORGANIC

איך להחליק את השיער לצמיתות בטכניקת OXO ORGANIC
המדריך עזר? פרגנו 🙂

גם לך יש חלום להיות עם שיער חלק ולצמיתות? ישנן שיטות שונות הקיימות היום בשוק, ובמקום להתלבט ביניהן, כדאי לך להכיר את OXO ORGANIC. שיטה זו בטוחה לשימוש והיתרון שלה הוא בכך שהיא גם מחליקה את השיער וגם משקמת אותו, וכל זאת בפעולה אחת. OXO היא נוסחה אשר מתבססת על חומר פעיל טבעי וגם אומגה 6, חומצות אמינו, קראטין וחלקיקי ננו של זהב. נוסחה זו אינה פוגעת בשיער כמו החלקות אחרות, ולכן בוודאי מעניין אותך איך באפשרותך להחליק את השיער לצמיתות באמצעותה.

שלב ראשון – הכירי את השיטה

השלב הראשון בהחלקת שיער לצמיתות הוא להכיר את השיטות הקיימות. אם התחום מעניין אותך, בוודאי כבר שמעת על החלקה יפנית וברזילאית – וזה הזמן להכיר גם את OXO ORGANIC. שיטה זו מתאימה לכל סוגי השיער, לא אגרסיבית או מסוכנת ומשאירה את השיער שלך חלק לצמיתות. שיטה זו משלבת את כל היתרונות של השיטות האחרות, אך משאירה את החסרונות בצד. היא מחליקה את השיער כמו שיטת ההחלקה היפנית ומשקמת כפי שהשיטה הברזילאית יכולה לשקם, היא מעניקה לשיער מראה טבעי, וכל זאת בלי להעביר אותו תהליך כימי.

שלב שני – מציאת מומחה בתחום

כדי להחליק את השיער שלך לצמיתות חשוב למצוא את בעל המקצוע המומחה לכך. לאחר הבחירה בשיטה הטבעית אשר תגן על שיערך ותעניק לך שיער חלק כפי שחלמת עליו, זה הזמן למצוא את המקום המתאים לבצע את ההחלקה. מומלץ לוודא כי לבעל המקצוע יש ניסיון בתחום ושהוא מכיר היטב את שיטת OXO ORGANIC, וחשוב לבקש ממנו פרטים על הטיפול עצמו. חפשי את המדבקה על הויטרינה.

שלב שלישי – ביצוע ההחלקה

ביצוע החלקת שיער עם OXO ORGANIC מתבצעת בשלבים הבאים:

 

  • חפיפת השיער בצורה רגילה, כפי שנהוג בכל ביקור במספרה
  • ייבוש יסודי בעזרת פן
  • חלוקת השיער לצורך מריחת החומר ולאחריו מריחה יסודית
  • המתנה של בין 60 – 90 דקות עם החומר
  • שטיפת השיער לחלוטין וב-100% בעזרת מים חמים
  • ייבוש לקראת החלקה
  • החלקה עם מחליק
  • מסיכת הזנה, שטיפת השיער וייבוש מוחלט
  • ההחלקה היא לצמיתות והחידוש נעשה על השורש בלבד ולא על השיער כולו.

 

כל השלבים הללו מבוצעים על ידי בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום, המכיר היטב את החלקת השיער וטכניקת ההחלקה של OXO ORGANIC.

טיפים ואזהרות

בכל הנוגע לטיפולי שיער ובוודאי לטיפולי החלקה, עליך לוודא כי בחרת בשיטה הנכונה, זו שלא תפגע בך או בשיער שלך. עליך להיזהר משיטות אשר יחייבו אותך להשתמש בשמפו מיוחד, מכאלו שידרשו ממך לחזור על התהליך כולו ולא רק לבצע החלקה של השורשים ולבחור רק בשיטה שתאפשר לך לאסוף את השיער בצורה שנוחה לך, להיכנס לים ולבריכה ולא מצריכה ייבוש בפן לאחר המקלחת. כל שיטה שיש בה אזהרות רבות מדי צריכה להדליק אצלך נורה אדומה.

קישור רלוונטי

החלקת שיער ויקיפדיה

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *