איך בוחרים בריכה לחצר

בחירת בריכה לחצר
איך בוחרים בריכה לחצר
המדריך עזר? פרגנו 🙂

בקיץ הישראלי הלוהט, בריכה בחצר היא תענוג של ממש, ושדרוג מבורך של איכות החיים. בשוק קימות בריכות בגדלים ועיצובים שונים, מבית היוצר של חברות שונות. בשורות הבאות נביא בפניכם הנחיות לבחירת הבריכה לחצר המתאימה ביותר בתקווה שכך, ימי החום יעברו עליכם בנעימים.

 

שלבי בחירת הבריכה לחצר

 

שלב ראשון: קחו מידות מדויקות של גודל, עיצוב ומיקום

 

בטרם תבחנו בריכות בחרו את המיקום של הבריכה, וקחו מידות מדויקות. השאירו מרווח של לפחות מטר וחצי בין הבריכה ואובייקטים אחרים הממוקמים בחצר, על מנת לאפשר מעבר נוח, לשמור על בטיחות המתרחצים, ולמנוע פגיעה של מי הבריכה בחפצים, עציצים וכיוצא בזה. בחרו את העיצוב המתאים ביותר למרחב החצר, בדרך כלל תהיה זו בריכה עגולה, או מלבנית.

 

שלב שני: בדקו את המשווק מבחינת אמינות ואיכות מוצר

 

בחרו במשווק המספק בריכות מבית הייצור של חברה מוכרת ואמינה. כאשר אתם רוכשים בריכה המיוצרת בחברה אמינה, אתם יודעים שרכשתם מוצר איכותי ובטוח לשימוש.

 

שלב שלישי: רכישת הבריכה והציוד נלווה

 

לאחר שרכשתם את הבריכה אל תשכחו את הציוד הנלווה. בריכה ובה מים עומדים צריכה טיפול ותחזוקה מתאימים, למניעת עיפוש וזיהום של המים, ולמניעת מרבצי יתושים. לכן יש לרכוש בנוסף לבריכה כיסוי, משאבה ומסנן, וכן טבליות כלור או חומר מתאים אחר,שיעזרו לשמור על מים צלולים, נקיים, ובריאים לשימוש. יש להתייעץ עם המשווק באשר לסוג הציוד הנדרש, שכן קיימים הבדלים בין הצרכים של בריכות, בעיקר מבחינת גודל הבריכה, סוג המשאבה והמסנן, וקצב עבודתם. בריכות פתוחות ונגישות עלולות להוות סכנה עבור פעוטות ותינוקות, לכן, אם יש בביתכם ילדים צעירים ותינוקות, דאגו לרכישת מתחם בתוכו עומדת הבריכה, כך שלא ייווצר מצב שתינוק או פעוט נכנסים למי הבריכה ללא השגחתו של מבוגר אחראי.

 

טיפים ואזהרות

 

  • אל תתפשרו על איכות הבריכה, בכדי שלא תמצאו עצמכם קונים בזול, אך משלמים על כך ביוקר בדיעבד.
  • אל תתפתו לוותר על ציוד נלווה הכרחי, כיסוי לבריכה ימנע כניסה של חרקים וחיות לבריכה, וכן ימנע היווצרות ירוקת במים כתוצאה מחשיפה לשמש, פילטר ומשאבה ישמרו על המים חיים ונקיים, וכלור ימנע זיהומים.
  • אמנם בריכת חצר לא חייבת להיות קבועה, ובסתיו תוכלו לקפלה ולאפסנה עד הקיץ הבא, אך קחו בחשבון שהבריכה תעמוד במקומה במשך כל הקיץ, וכי לא תוכלו לעשות שימוש אחר במרחב בו היא תעמוד, לכן תכננו היטב את מיקומה.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=eQhbpG1IrIk

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *