איך בוחרים עורך דין מיסים

בחירת עורך דין מיסים
איך בוחרים עורך דין מיסים
המדריך עזר? פרגנו 🙂

עורך דין מיסים מקצועי יכול לחסוך לכם כסף רב, ועצתו שווה זהב תרתי משמע. קיימים משרדי עורכי דין רבים, וכל אחד מעיד על עיסתו שהיא הטובה ביותר עבורכם, כיצד תבחרו עורך דין מיסים, שיהיה הטוב ביותר עבורכם – יצאנו לברר.

 

שלבים בבחירת עורך דין מיסים

 

שלב 1: איסוף מידע

 

קבלו המלצות ממכרים, בדקו אתרי אינטרנט של עורכי דין בתחום המיסים, חפשו מידע על הצלחות של עורכי הדין, ואל תהססו לבקש המלצות מלקוחות, וכן לבקש לשוחח עם לקוחות. הרכיבו לעצמכם רשימה של משרדי עריכת דין רלוונטיים, היפגשו עם כמה משרדי עורכי דין, התרשמו, קבלו הצעות מחיר, וערכו השוואות. מידע הוא כוח, וככל שתאספו יותר מידע, יהיה לכם סיכוי גבוה יותר לבצע בחירה מושכלת.

 

שלב 2:  גדול או קטן

 

מבין עורכי הדין שעברו את הסינון וההשוואה הראשוניים, תצטרכו לבחור אחד. לשם צמצום האפשרויות, החליטו אם אתם מעדיפים משרד קטן או גדול. במשרד עורכי דין גדול יהיו עורכי דין בעלי ידע מעמיק וניסיון בתחומים שונים, וכן כוח והשפעה רבים יותר, ואלו יעבדו לטובתכם. לעומת זאת, במשרד קטן תקבלו שירות יותר אישי, ותהיו לקוח מרכזי, במקום  להיות לקוח אחד מבין רבים אותם מייצג המשרד. הבחירה הנכונה אינה חד משמעית, זה תלוי באופייכם ובהעדפותיכם האישיות.

 

שלב 3: אל תתפשרו על איכות בגלל המחיר

 

נכון שיהיו עורכי דין מיסים, שיגבו מכם סכומי עתק, אולם אין זו סיבה לבחור את עורך הדין שגובה את שכר הטרחה הנמוך ביותר. התעקשו להגיע לפשרה סבירה בין יכולתכם הפיננסית, וטיב השירות שאתם מקבלים. עורך דין גרוע יעלה לכם בסופו של דבר הרבה יותר מהסכום שאולי תחסכו בשכר הטרחה.

 

טיפים ואזהרות

 

 

  • עד כמה שזה מפתה, הימנעו מפנייה לשירותיו של  מכר או בן משפחה, האמירה "לא מערבבים עסקים עם משפחה" נכונה שבעתיים כאשר מדובר בענייני עריכת דין ומיסים.
  • סמכו על האינטואיציה שלכם, ובחרו עורך דין שהאינטראקציה שלכם איתו חיובית, נעימה, וזורמת.

 

  • כאשר בחרתם עורך דין מיסים , אל תשאירו קצוות לא סגורים, וסכמו מראש את שכר הטרחה, מועד סיום ההתקשרות, ומטרתה.
  • ניסיון, מומחיות, ומקצועיות צועדים זה לצד זה, ואתם רוצים שעורך הדין לענייני מיסים שיטפל בעניינכם יהיה בעל שלושת המעלות הללו. לכן אל תפנו לעורך דין מיסים חסר ניסיון, שכן אינכם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד כסף בשל חוסר ניסיונו של עורך הדין.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *