איך להשקיע את הכסף נכון כשזוכים בהגרלה

השקעות נכונות
איך להשקיע את הכסף נכון כשזוכים בהגרלה
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

אין אדם אחד בציבור בישראל שלא חולם על זכייה בסכום כסף גדול בהגרלה,באמצעותה יוכלו הוא ומשפחתו לחיות את החיים הטובים, לסגור חובות שנצברו, לרכוש בית חדש, לשדרג את הרכב וכן הלאה.

עם זאת, חשוב להבין כי זכייה בהגרלה היא אירוע פתאומי, מלחיץ ומרגש, שיש בו כדי לשנות לגמרי את חייכם ולא תמיד בצורה חיובית. לכן, מומלץ לפעול בצורה נכונה ומתוכננת, על פי השלבים הבאים, על מנת שתצליחו ליהנות מהכסף לשנים רבות, להשאיר לכם כסף לבזבוזים ולחיות את החיים הטובים במלואם.

שלבי השקעת הכסף נכון כשזוכים בהגרלה 

שלב 1: שמרו על דיסקרטיות

עד כמה שזה מפתה להפיץ במהירות את הבשורה המשמחת ברשתות החברתיות ולרוץ לספר לחברים ולכל המשפחה המורחבת, רצוי בשלב זה לשמור את זה כמה שיותר בסוד. כך, תוכלו להחליט בצורה טובה, נקייה ונכונה יותר איך אתם מעוניינים לפעול.

בנוסף, תמנעו מעצמכם את עגמת הנפש וההתמודדות עם כל מיני אנשים וגורמים שיפנו אליכם בקשר לכסף, לא בהכרח מסיבות טהורות.

שלב 2: הפקידו את הכסף מיד בחשבונכם

זכייה בסכום כסף גבוה במסגרת הגרלה, מצריכה מכם לבדוק את התקינות שלה. לכן, לאחר קבלת השיק לידיכם, חשוב שתפקידו אותו כמה שיותר מהר בחשבון הבנק הפרטי שלכם, כדי שבהמשך באמת יישאר לכם הרבה כסף לבזבוזים. 

שלב 3: לא לפעול לפי עצות של אנשי הבנק 

כדאי שתהיו מוכנים לכך שלאחר הפקדת הכסף בחשבון הבנק יפנו אליכם ישר מנהל הסניף ויועצי בנקאות אישיים, אשר ישמחו לעזור לכם לפתוח תכנית חיסכון ארוכה ולשמור את הכסף בבנק. בשלב זה כדאי שתשמעו את כל העצות אבל אל תקבלו שום החלטה שיכולה אחר כך לפעול לרעתכם ולהוות מעין מלכודת שלא תוכלו להיחלץ ממנה.

שלב 4: פנו לקבלת הכוונה וייעוץ מקצועי

כמו לגבי תחומים אחרים בחיים, גם במקרה שלזכייה בסכום כסף גדול בהגרלה, חשוב מאוד לקבל מיד שירות מקצועי של אדם המתמחה באופן שוטף בנושא כלכלה וראיית חשבון. זאת, על מנת שיוכל להסביר לכם בצורה ברורה ורגועה את כל ההשלכות הישירות של זכייה בהגרלה, כמה מס עליכם לשלם, איזה סכום כסף תקבלו בפועל לרשותכם וכדומה. בנוסף, הוא יוכל לנתח לעומק את מצבכם הפיננסי ובהתאם לייעץ לגבי אופן ההתנהלות הנכון ביותר עבורכם.

טיפים ואזהרות

  • היזהרו שלא לפעול באופן אימפולסיבי. אחרי שסכום הכסף הגדול שמור בחשבון הבנק שלכם, מומלץ שתיקחו לעצמכם את הזמן הדרוש כדי לעכל את הסיטואציה החדשה ולחשוב בנחת ובצורה מחושבת איך הכי טוב שתפעלו. 
  • ברוב המקרים לאחר זכייה בהגרלה מומלץ להשתמש בכסף למטרות האלה – סגירת חובות, הלוואות ומשכנתאות, השקעתהכספים באפיקים משתלמים לטווח רחוק לצורך חסכון לעתיד. 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *