איך בוחרים חברה לתכנון וניהול פיננסי

בחירת חברה לתכנון וניהול פיננסי
איך בוחרים חברה לתכנון וניהול פיננסי
המדריך עזר? פרגנו 🙂

אם בידיכם הון שצברתם במהלך שנים, ואתם רוצים לשמור על ערכו, אתם צריכים לבחור חברה לתכנון וניהול פיננסי. בשוק נמצאים חברות ובעלי מקצוע רבים, ואתם ודאי שואלים עצמכם כיצד תבחרו את החברה המתאימה והאמינה לניהול הכספים שלכם  – הישארו עמנו, ולאחר שתקראו את השורות ההבאות, יהיו בידיכם תשובות.

 

שלבים בבחירת חברה לתכנון וניהול פיננסי 

 

שלושה שלבים הכרחיים בדרך לבחירה נכונה של חברה לתכנון ויעוץ פיננסי.

 

שלב 1 – הגדרות

 

בשלב הראשון, הגדירו את הצרכים והציפיות שלכם, האם אתם מחפשים חברה שתנהל את כל ענייני הכספים שלכם, או חברה שתנהל סכום מסוים, האם אתם מעוניינים להשקיע באפיקים נושאי רווח, תוך חשיפה לסיכונים, או מעוניינים לשמור על ערכו של הכסף, ולא לקחת סיכונים גדולים. מדוע אתם רוצים שמישהו ינהל את כספכם? האם אתם מעוניינים להפיק רווח מהיר, או לשמור על הכסף לאורך שנים רבות?

 

שלב 2 – מחקר מקדים

 

כאשר אתם מעניקים לבית השקעות את ייפוי הכוח לנהל את חסכונותיכם, חשוב שיהיה זה אדם או מוסד הראוי לאמונכם. אחריות, הגינות, יציבות, מקצועיות ואמינות, הן תכונות הכרחיות עבור מנהל תיק ההשקעות שלכם. בשלב המחקר המקדים, בדקו המלצות, ביצועים, ודיווחים לגבי חברות שונות. כולל התנהלות החברות לאורך לפחות חמש השנים האחרונות, בכדי להתרשם מיציבות הביצועים שלהן , וממקצועיותו, ניסיונו, ומומחיותו של צוות העובדים. הסתמכו הן על תחושותיכם, הן על מידע ממקורות שונים על בית ההשקעות והתנהלותו, והן על משוב ממכרים ועמיתים שהם לקוחות של החברה, והכינו רשימת חברות פוטנציאליות מתאימות.

 

שלב 3 – בחירה סופית

 

כעת, כשבידיכם רשימה של מספר חברות ניהול פיננסים מקצועיות ואמינות, הגיע הזמן לבחור את החברה המתאימה לכם ביותר. בחרו בחברה המציעה ללקוחות פתרונות מותאמים אישית, בכדי  להבטיח שכספכם ינוהל בדרך הטובה ביותר עבורכם. בנוסף, כיום חברות רבות מציעות שירותי פמילי אופיס , לקהל הרחב. שירות זה, שניתן בעבר רק לאלפון העליון, כולל ניהול כספי המשפחה מתוך פרספקטיבה רחבה, וראייה לטווח ארוך. אם מטרתכם לשמור על ההון המשפחתי עבור הדור הזה, ועבור הדורות הבאים, שירות "פאמילי האוס" נוצר במיוחד בשבילכם, בתנאי שבידיכם הסכום המינימאלי הנדרש.

 

טיפים ואזהרות

 

  • יחס אישי – חשוב שתכירו את מי שמטפל בתיק שלכם היטב, ושהוא יכיר אתכם, על מנת שתזכו לטיפול הטוב ביותר.
  • תכנון פיננסי לטווח ארוך מחייב חשיבה אסטרטגית והתנהלות שקולה. בחרו בחברה שהוכיחה עצמה לאורך שנים, כך תגדילו את הסיכוי שכספכם ינוהל בצורה הטובה ביותר.
  • אם החלטתם לפנות לחברה חדשה, הקפידו לוודא שבצוות המייסד של החברה אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים, כך תמנעו הפסדים מיותרים הנובעים ממחסור בניסיון מעשי בשטח.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *