איך מזמינים מאיביי בלי מכס

איך לקנות באיביי בלי נכס
איך מזמינים מאיביי בלי מכס
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

יוקר המחיה בישראל גורם לאנשים רבים להדיר את רגליהם מהקניונים לטובת החנויות הוירטואליות. רכישות דרך איביי, אמזון ועלי אקספרס הן אופציה מועדפת ע"י רבים. לא אחת קורה שאנשים הולכים לחנויות בקניונים בעיקר כדי למדוד בגדים. הם מודדים ורוכשים את אותו המוצר באיביי לאחר מכן במחיר הרבה יותר זול. ומה אם המכס אתם שואלים? מדריך זה ילמד אתכם כיצד להזמין מאיביי בלי מכס.

שלבים להזמנה מאיביי בלי מכס

כל מוצר שעלותו גבוהה מ 75 דולר חייב בתשלום מכס. בחלק מהמקרים, למרות המיסים, עדיין משתלם להזמין את המוצר. במקרים אחרים – התהליך לא שווה את הטרחה. ובכל זאת, תמיד ישנה כדאיות להוזיל את עלות המוצר. כך תעשו זאת בקלות:

שלב 1: מצאו אתר מכירה בעברית

רצוי למצוא אתר שמספק את כל מה שאתם מעוניינים לרכוש באיביי, רק בעברית. זה יחסוך לכם זמן רב על ניווט באתר, כמו כן תוכלו להבין את האופן בו הוא עובד בקלות ולקרוא לעומק את התקנון של האתר.

שלב 2: בדקו שאפשר להזמין בו גם ללא אשראי בינלאומי

לא לכל אחד יש כרטיס אשראי בינלאומי. מי שאין ברשותו, לא יצליח לרכוש ישירות דרך איביי. במקרה כזה, רצוי למצוא פלטפורמה ישראלית אשר ניתן להשתמש דרכה גם בכרטיס רגיל. כך תוכלו להוריד מעצמכם את המגבלה.

שלב 3: בדקו האם קיים בו שירות מגן מכס

איך להזמין מאיביי בלי מכס זאת שאלה שלא רבים טורחים לשאול אותה מכיוון שהם פשוט לא מודעים לאופציה הזו. לשירות זה קוראים למעשה מגן מכס. לכן חשוב למצוא אתר ישראלי אשר מספק לכם את השירות הזה.

שלב 4: כדאיות השירות

השירות עצמו, כמובן, כרוך בתשלום ולכן אין להזמין אותו אוטומטית על כל מוצר אלא רק על מוצרים שהינם יקרים מ 75 דולר ו/או שקיימת כדאיות לגביהם. יש לסמן את השירות במידת הצורך בעת הזמנת המוצר. חשוב לבחור באתר שמספק שירות לקוחות עם תודעת שירות גבוהה ולא אתר שצריך לרדוף אחרי ספקי השירות שלו.

שלב 5: שחרור המשלוח מהמכס

את התהליך הזה יש לעשות בעצמכם מול המכס. תשלום נוסף יגיע אליכם מעבר למה שנדרשתם לשלם בעבור המוצר עצמו ודמי המשלוח. יש לשמור את הקבלות של כל התשלומים ולשלוח העתקים למי שמספק לכם את שירות מגן המכס.

שלב 6: לבדוק את הזיכוי באשראי

לאחר שעשיתם את כל הפעולות הללו יש לעקוב אחרי תנועת האשראי שלכם ולוודא שקיבלתם את הזיכוי על מהכס.

קישורים שימושיים:

שירות מגן מכס בזיפי
מדריך ליבוא אישי באמצעות הדואר

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *