איך להוציא ויזה לדובאי

איך מוציאים ויזה לדובאי
איך להוציא ויזה לדובאי
5 מתוך 5 (דירגו 2 איש)

חולמים להגיע אל איחוד האמירויות הערביות ולטייל בדובאי? בדרך תצטרכו לדאוג להנפיק ויזה מתאימה. אשרת הכניסה יכולה להיות ל-48 שעות לצורך מעבר למדינה שלישית. היא יכולה להיות למשך 14, 30, 60 או 90 יום. בעת הוצאת הוויזה יש לוודא כי הפספורט בתוקף וחשוב לדעת כי תוקף האשרה מוגבל גם הוא.

שלבי הוצאת ויזה לדובאי

אמנם הישראלים רק מתחילים להתעניין ולברר איך להוציא ויזה לקראת חופשה בדובאי אך השלבים להוצאתה פשוטים. כל תהליך ההוצאה מתבצע באינטרנט ואין כל צורך לגשת לשגרירות או נציג רשמי זה או אחר. כדי שתוכלו להוציא ויזה לאיחוד האמירויות הערביות ובכלל זה לטוס לדובאי, כל שעליכם לעשות הוא לפעול על פי השלבים הבאים:

שלב 1: איסוף המסמכים

כל שתצטרכו בשלב הראשון הוא לבדוק שיש לכם את המסמכים הנדרשים. הפספורט צריך להיות בתוקף של חצי שנה לפחות כדי שתוכלו לנחות בדובאי (ולא רק לצורך הוצאת ויזה). יש להצטייד בתמונת פספורט על רקע לבן (תוכלו לצלם אותה באופן דיגיטלי) ועותק צבעוני סרוק של העמוד הראשון והעמוד האחרון של הפספורט. יש לסרוק גם כרטיס טיסה מאושר ולדאוג שהסריקה תהיה איכותית וברורה.

שלב 2: תשלום והגשת בקשה

הוצאת הוויזה יכולה להיות פשוטה כאשר בשלב השני יש למלא את הטופס הנדרש ולשלם את התשלום לטיפול בבקשה. זמן הטיפול בבקשה אורך כיומיים-שלושה בלבד וחשוב לדעת כי תוקף האשרה הוא שישים יום בלבד מיום האישור. כלומר, יש להוציא את הוויזה לא יותר מחודשיים לפני תאריך נופש לדובאי. יש לבצע את התהליך לכל אדם שטס ולשם כך יש לאסוף את כל המסמכים מהשלב הראשון, לבצע תשלום ולמלא את הטופס. כיוון שההוצאה מתבצעת באינטרנט יש למלא כתובת דוא"ל אליה יישלח אישור הבקשה.

שלב 3: אריזת המזוודה

אישור הוויזה מגיע לדוא"ל ומומלץ להדפיס את האישור ולא רק להסתמך על הצגתו במסך המכשיר הנייד. לאחר קבלת האישור תוכלו לארוז מזוודה ולהתחיל לתכנן את החופשה הקרובה שלכם. זה הזמן להתחיל לבחון את נקודות העניין בדובאי, לחשוב על היעדים שלא תרצו לפספס ואם תרצו בכך גם להתייעץ עם מומחים לגבי מסלולי טיול יוצאי דופן, כאלה שלא כולם מכירים ומגיעים אליהם.

אזהרות וטיפים

  • האשרה תינתן לכם למשך שישים יום בלבד ומשמעותה היא שעליכם להיכנס אל דובאי בתקופה זו ולא יאוחר ממנה.
  • החל מאוגוסט 2020 חייבים כל הנכנסים לדובאי בבדיקת קורונה לפני הכניסה למדינה וכן טופס הצהרת בריאות, ביטוח בריאות וטופס התחייבות להסגר. יש לבדוק את הפרטים לפני הזמנת החופשה שלכם.
  • ניתן לבצע הארכה של תקופת הוויזה גם מתוך דובאי, אך אם תאחרו ותשהו באיחוד האמירויות ללא ויזה אתם עלולים לקבל קנס.

קישורים שימושיים

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *