איך להוציא דרכון אירופאי בקלות

European Passport
איך להוציא דרכון אירופאי בקלות
המדריך עזר? פרגנו 🙂

עד לפני כמה שנים שדיברנו על תעודה בינלאומית נחשקת היינו ישר חושבים על הגרין קארד האמריקאי, אך בשנים האחרונות ועם זכאותם של ישראלים רבים לקבל דרכון אירופאי הגרין קארד יצא מעט מהכותרות ופינה את מקומו.

דרכון אירופאי הוא אחד מהחלומות של כל ישראלי, האפשרות לעשות רילוקיישן לאחת ממדינות האיחוד וליהנות משקט נפשי, ביטחון סוציאלי, ביטחוני וכלכלי גורם לישראלים רבים לבדוק את זכאותם לאחד מהדרכונים באיחוד.

הכירו אותו: דרכון אירופאי

דרכון אירופאי הינו למעשה דרכון אשר מוענק לכל אזרח ואזרח החיים במדינה שנמצאת תחת האיחוד האירופי. ברגע שאתם מחזיקים דרכון של מדינה הנמצאת באיחוד הרי לכם שאתם בעלי דרכון אירופאי לכל דבר ובעלי זכויות בכל מדינות האיחוד.

כאשר אנחנו מדברים על דרכון אירופאי אנו מייחסים לו יתרונות רבים, היכולת לעשות רילוקיישן, מעבר חופשי בין מדינות בעולם, להנות מתנאים סוציאליים במדינות האיחוד, לעבור ללימודים אקדמיים מעבר לים ועוד.

תחזיקו חזק: למעלה מ-3 מיליון ישראלים זכאים לאזרחות אירופאית!

אם היינו אומרים לכם שלמעלה ממיליון ישראלים מחזיקים כבר בדרכון אירופאי הייתם מאמינים לנו? סביר להניח שלא.

למעלה מ-3 מיליון ישראלים זכאים להחזיק דרכון אירופאי, אם יש לכם סבא או סבתא אשר גרו באחת מן המדינות הבאות: מרוקו, טוניס, איטליה, צרפת, ספרד, טורקיה, הולנד, אנגליה, מדינות דרום אמריקה השונות, מצרים, ירדן, לבנון, סוריה ועיראק ישנו סיכוי סביר שאתם זכאים לקבל דרכון אירופאי.

בכל אחת מן המדינות האלו ברחו היהודים מגורשי ספרד אשר בחרו לא להתנצר בתקופה ההיא, כתוצאה מכך התפזרו אל הגולה – כיום זכות השיבה איתם ומדינות כמו פורטוגל נותנות את האפשרות ליהנות מדרכון אירופאי לכל דבר.

כמו כן, בהנחה ואתם ממשפחות אשכנז סיכוי סביר שסבכם או סבתכם מחזיקים באזרחות אירופאית מה שהופך גם אתכם לזכאים לאחת כזו!

יתרונות: דרכון אירופאי

כאשר אנחנו מדברים על דרכון אירופאי אנחנו מדברים על מספר יתרונות שקורצים לישראלים רבים:

תושבי האיחוד – למעשה אתם תושבי האיחוד האירופי ובעלי זכויות ותנאים בלמעלה מ – 28 מדינות שונות. ניתן לעבור בין מדינות בקלות וללא צורך בויזה למדינות כמו ארה"ב או מדינות ערב.

לימודים אקדמיים – בעלי דרכון אירופאי זכאים ללימודים אקדמיים מסובסדים ומלגות רבות בכל רחבי אירופה.

אפשרות להשקיע בנדל״ן – בעלי דרכון אירופאי יכולים להשקיע בנדלן ומקבלים הטבות מס ומכס רבות.

אישורי עבודה בקלות – מי שניסה בעברו להוציא ויזת עבודה לאמריקה או אוסטרליה סביר להניח שנתקל במספר קשיים, תושבי האיחוד נהנים מפריבילגיות בתחום – להוציא ויזת עבודה מעולם לא היה קל יותר.

להוציא דרכון אירופאי: בדקו עם בעל מקצוע

הוצאת דרכון אירופאי היא מלאכת מחשבת של ממש, בדיוק לשם כך אנו ממליצים לכם לדבר עם בעלי מקצוע אשר מתעסקים בתחום.

בין בעלי המקצוע ניתן למצוא עורכי דין ונוטריונים אשר מפקחים על כל ההליך – כך תוכלו לבדוק את זכאותכם ולדעת שאתם בידיים טובות.

שיהיה בהצלחה!

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *