איך בוחרים עו"ד תמ"א 38

איך בוחרים עוד תמא 38
איך בוחרים עו"ד תמ"א 38
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

אם אתם עומדים לפני ביצוע של פרויקט תמ"א 38 בבניין המגורים שלכם, בחירת עוה"ד שילווה וייצג אתכם בתהליך, היא אחת ההחלטות החשובות שתצטרכו לקבל. זאת, משום שמדובר בפרויקטים מורכבים, יקרים וארוכים מאוד, המערבים מגוון של גורמים בעלי אינטרסים שונים. לכן, חובה להקפיד על התנהלות מקצועית ונכונה וחשוב לבחור עו"ד בעל מומחיות ספציפית וניסיון מוכח בטיפול מוצלח בפרויקטים דומים.

שלבי הבחירה של עו"ד תמ"א 38

שלב ראשון: אספו רשימת שמות של עורכי דין מהתחום

עליכם להרכיב רשימה של מספר עו"ד מתחום המקרקעין, שמתמחים בטיפול שוטף בפרויקטים של תמ"א 38. תוכלו לעשות חיפוש מהיר ברשת, לבקש המלצה מבני משפחה או חברים, לקחת המלצה מהעיתון וכדומה.

שלב שני: ערכו מחקר יסודי ברשת

לאחר שגיבשתם רשימה של עו"ד פוטנציאליים לבחור ממנה, תוכלו להתחיל לקרוא מידע באינטרנט ולהשיג עוד פרטים מדויקים עליהם. לשם כך, תוכלו לבצע חיפוש כללי במנוע החיפוש של גוגל לדוגמה, להיכנס לאתר האינטרנט של עוה"ד, לקרוא מאמרים ותכנים אחרים שפורסמו על ידו בנושא תמ"א 38 ולהתרשם באופן כללי מהמומחיות והניסיון שלו בתחום.

שלב שלישי: שוחחו עם עורכי הדין בטלפון

בשלב זה עליכם ליצור קשר עם משרד עוה"ד, לשאול שאלות שיעזרו לכם בסינון ולהתרשם באופן כללי מהבקיאות המקצועית, האדיבות והשירות. כך, חשוב לשאול מהו הוותק שלו בתחום, כמות הפרויקטים אותם ליווה, באיזה מקומות בארץ, מהם שלבי התהליך, קשרים שלו עם יזמים ועוד. בהתאם להתרשמות שלכם מעורך הדין, תוכלו לקבוע פגישה אישית במשרד ולבקש רשימה של לקוחות ממליצים בהם טיפל.

שלב רביעי: ערכו שיחה קצרה עם הממליצים

לפני קיום השיחה הטלפונית, מומלץ שתחשבו ותרשמו לפניכם את כל השאלות החשובות שאתם רוצים לשאול את הלקוחות איתם עבד, כאשר כדאי לשאול לגבי המקצועיות, הידע, הזמינות ואיכות השירות שנתן להם עורך הדין. זוהי הזדמנות מצוינת לקבל מידע מהימן ועדכני מאנשים שעברו את התהליך עם עוה"ד ולהבין האם ההתנהלות שלו בפועל הייתה מקצועית, יעילה ומוצלחת.

שלב חמישי: קבעו פגישה אישית

כעת עליכם לצמצם את האפשרויות ברשימה ולהחליט עם איזה עו"ד אתם רוצים להיפגש. זאת, על סמך ניסיון מקצועי, שנות וותק, התרשמות אישית, חוות הדעת שקיבלתם וההרגשה האישית שלכם עם מי אתם סבורים שיהיה לכם קל, נעים וטוב לעבור את הדרך המשותפת, עד להשלמת תמ"א 38 בצורה המהירה והחיובית ביותר.

טיפים ואזהרות

  • בשוק ישנם הרבה עורכי דין העוסקים בדיני מקרקעין, אולם לא לכל אחד מהם יש ניסיון ספציפי בתחום.
  • חשוב לבדוק מראש את הזמינות של עורך הדין וההירתמות שלו לפרויקט.
  • את ההכנה המקדימה חשוב לעשות בצורה מסודרת ומעמיקה כי זה יעזור לדייק את הבחירה ויחסוך בהמשך עוגמת נפש, זמן ומשאבים.

קישורים שימושיים

תמא 38 באתר ויקיפדיה

עורך דין

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *