איך בוחרים חברה להדפסת דגלי פרסום

בחירת חברה להדפסת דגלי פרסום
איך בוחרים חברה להדפסת דגלי פרסום
המדריך עזר? פרגנו 🙂

דגל יכול להיות סממן לאומי מעורר גאווה. יחד עם זאת, בעיצוב הנכון, דגלים יכולים להיות גם עזרי פרסום יוצאים מן הכלל. הם יכולים לשמש למיתוג פנימי, כאשר הם מוצבים בתוך עסק. הם יכולים לקדם נראות וקידום מכירות, כאשר הם ניצבים מחוץ לעסק או במקומות אסטרטגיים כגון חופי ים, פארקים או אצטדיונים, מרכזי ערים וכדומה. השלבים שלפניכם יסייעו לכם לבחור חברה להדפסת דגלי פרסום, עם שביעות רצון מקסימלית מהתוצאה והתמורה.

שלבי בחירה החברה להדפסת דגלי פרסום

שלב 1: מתמקדים בחברות שמתמחות בהדפסות מיוחדות

לא מעט חברות יכולות להדפס כל דבר שתרצו, על גבי עלונים, חוברות צבעוניות או אפילו כוסות. אבל בהחלט לא כל חברה יכולה להציע שירותי הדפסה מיוחדים כדוגמת הדפסה על בד או על טקסטיל לסוגיו השונים. לכן, הדבר הראשון שצריכים לוודא זה כי החברה שאליה פניתם מציעה שירותי הדפסות מיוחדים. יכולת הדפסה על בד, בעזרת ציוד דפוס שמתאים להשגת תוצאות מצוינות.

שלב 2: מבקשים לראות דוגמאות לעיצובי דגלים מרהיבים

היכולת הטכנית בהדפסה של דגלים היא נקודת פתיחה נכונה, אבל זה עדיין לא מספיק. במהלך הבחירה, בקשו לראות דוגמאות, מכל מיני חברות, של עיצובים שזכו להצלחה. עיצובי דגלים שיכולים להיות רחבים או צרים, משולשים או מרובעים ותמיד מרהיבים. עיצוב שזוכה להצלחה, כלומר השיג תוצאות שיווקיות או את הערכת הלקוחות נמדד בכמה דברים. למשל, נראות וצבעים עזים. הפרדת צבעים טובה ועמידות של ההדפסה לאורך זמן. צריך לזכור שהדגלים עשויים להידרש לעמוד בתנאי חוץ, מבלי לדהות בשמש.

שלב 3: מועדי אספקה טובים

שיווק, פרסום וקידום מכירות נשענים במידה רבה על תפוצה נכונה, בזמן הנכון. על כן, שאלו בתוך כמה זמן אפשר לספק לכם את ההזמנה, מרגע העברת הבקשה. בענייני שיווק, הכנה לפסטיבלים, ייצור דגלים למיתוג לקראת כנסים וכיוצא בזה, רמת אספקה גבוהה ובזמן חשובה ביותר. אם יש ספק, התייעצו עם לקוחות קודמים ושאלו האם אכן אפשר לסמוך על מועדי האספקה של החברה.

שלב 4: רמת שירות ומחירים תחרותיים

במהלך הבחירה, כדאי לשים לב גם לרמת השירות שמקבלים. כמו כן, בדקו שגם המחירים המבוקשים עבור הדגלים הנחוצים לכם, הגיוניים וסבירים. השילוב בין שירות לקוחות טוב, זמין ומקצועי ביחד עם מחירים סבירים, מאפשר לבחור את החברה הטובה ביותר.

טיפים ואזהרות

  • מקובל להעניק מחירים מיוחדים לדגלי פרסום, בהזמנות גדולות. שאלו מהו המחיר לכל יחידה, בהזמנה שגרתית וגם בכמות גדולה.
  • וודאו כי החומרים שמהם מיוצרים הדגלים עמידים וכי המוצר שתקבלו יכול לעמוד במקומו גם ברוחות עזות. דגל שישתחרר בקלות ויעוף ממקומו מהווה סכנה.
  • בהזמנות גדולות של דגלי פרסום, השתדלו לקבל תנאי תשלום מיוחדים. זה יכול לעזור לתזרים המזומנים העסקי.

קישורים שימושיים

ויקיפדיה – דגל

ויקיפדיה – שיווק

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *