עמוד הבית » עיצוב » איך בוחרים מדפים לחנויות
בחירת מדפים לחנויות

איך בוחרים מדפים לחנויות

איך בוחרים מדפים לחנויות
המדריך עזר? פרגנו 🙂

חוויית הקנייה של הלקוח מושפעת רבות מאופן אחסון והצגת המוצרים בחנות, ולכן לבחירה נכונה של מדפים לחנויות השפעה ישירה על הרווחים. ככל שאמצעי התצוגה וחוויית הקנייה של הלקוח יהיו איכותיים יותר, כך יעלו הרווחים, וככל שפתרונות האחסון והמידוף יהיו מתקדמים ואיכותיים יותר, כך תשתפר חוויית הקנייה. כיצד אם כן, יש לבחור מדפים לחנות – על כך בשורות הבאות.

 

איך בוחרים מדפים לחנויות בארבעה שלבים

 

הסבר ברור של ארבעה שלבים פשוטים וקלים לביצוע, שיובילו אתכם צעד אחר צעד בדרך לבחירת פתרונות המידוף הטובים ביותר לחנות שלכם.

 

שלב 1: הגדרת צרכים

 

התחילו מן ההתחלה, והגדירו בפירוט המירבי מהם הצרכים שפתרונות מידוף אידיאליים לחנות שלכם צריכים לשרת, מה העומס שעל המדפים לשאת? האם מדובר במדפים לתצוגה? מדפים לאחסון? האם התצוגה צריכה להיות עבור ילדים, בני נוער או מבוגרים? ככל שתרדו לפרטים ותדייקו יותר בהגדרת הצרכים, כך תוכלו להתאים את המדפים בצורה טובה יותר לצורכיכם.

 

שלב שני: הגדרת תקציב

 

יצרני מדפים מוכרים ומובילים בתחום, העושים שימוש בטכנולוגיות ייצור וחומרים מתקדמים  מספקים לבעלי חנויות ועסקים מגוון מרשים של פתרונות מידוף בטווח מחירים רחב. הגלובליזציה תורמת את חלקה, וכיום ניתן לרכוש את מיטב מוצרי המידוף המיוצרים ברחבי העולם דרך ספקים ישראליים, המבטיחים שירות, התקנה ואחריות על איכות המוצרים. בפניכם שפע של אפשרויות, ויש לתחום מראש את האופציות שאתם יכולים להרשות לעצמכם. בכדי שתוכלו לרכוש את אותם מדפים לחנויות שהינם הטובים ביותר עבורכם בלי להיגרר להוצאות מעל ליכולותיכם הכלכליות, הגדירו מראש את התקציב העומד לרשותכם.

 

שלב שלישי: בחירת ספק

 

לשלב זה שני חלקים: בחלק הראשון שוטטו בחנויות ובמרשתת, שוחחו עם קולגות ובעלי מקצוע, ובחרו כשלושה ספקים אופציונאליים, המייצרים ומשווקים פתרונות מידוף איכותיים. בשלב השני קבלו הערכות מחיר התחלתיות מכל אחת מהחברות שבחרתם. לא מדובר בהצעת מחיר סופית, מטרת הבירור היא לקבל מושג לגבי הפרשי המחירים בין הספקים השונים, וכמו כן לתת לכם לחוש את היחס של הספק ללקוח ואת האינטראקציה שלכם איתו. בחרו בספק שהצעת המחיר שלו הגונה, ושאתם חשים כי הוא קשוב ואדיב.

 

שלב רביעי: בחירת המדפים

 

כעת, כל שנותר הוא לשבת עם צוות החברה בה בחרתם, לפרט את צורכיכם ואת התקציב העומד לרשותכם, ולבחור יחד עם בעלי המקצוע את פתרונות המידוף שימנפו את החנות שלכם.

 

טיפים ואזהרות

 

  • בחרו בחברה מוכרת, המעניקה אחריות על המוצרים, כשמדובר בחנות שלכם רצוי להימנע מסיכונים מיותרים.
  • רצוי לבחור בחברה שמספקת משלוח והתקנה של המדפים.
  • הקשיבו לעצותיהם של אנשי המקצוע, שוק פתרונות המידוף מפותח מאוד, ובעל מקצוע מנוסה ידע להתאים את המידוף הטוב ביותר עבור המוצרים שלכם, בעוד שאתם לא בהכרח מודעים לכל החידושים והאפשרויות.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

 

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

איך תשפצו את הבית?

איך תשפצו את הבית?המדריך עזר? פרגנו 🙂 שיפוץ רציני של הבית הוא תהליך ארוך ומקיף …

מדריך לחוק הפרגולות

חוק הפרגולות – קיצור הבירוקרטיה בענף הבנייה

חוק הפרגולות – קיצור הבירוקרטיה בענף הבנייההמדריך עזר? פרגנו 🙂 חוק הפרגולות, אשר מוכר גם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *