איך לשדרג כל ברכה לאירוע בשלושה שלבים

איך לשדרג כל ברכה לאירוע בשלושה שלבים
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

אירוע החתונה או בר המצווה מתקרב ואתם מרגישים שהברכה שכתבתם לא מספיק איכותית? כך תהפכו אותה לברכה מושלמת בשלושה שלבים פשוטים.

כולנו מכירים את הרגע הזה. זה יכול להיות חבר קרוב שמתחתן או האחיין האהוב שעולה לתורה. אירועי חיים מתרגשים עלינו כל הזמן, וברוב המוחלט של המקרים אנו רוצים להביע את ההתרגשות שלנו באמצעות מילים אמיתיות ומדויקות. עם זאת, בלא מעט פעמים אנו מוצאים את עצמנו עם ברכה שגרתית ומשעממת, כזאת שהיקירים לנו, אלו שמציינים וחוגגים את האירוע, בוחרים לקרוא ולזרוק אל פח האשפה. איך נמנעים מן הסיטואציה המביכה הזאת?

הקפידו לשלב בברכה הומור, ורצוי שיהיה מקורי

אין ספק שחתן וכלה, אחרי אירוע החופה והקידושין, לאחר ערב שלם של אלכוהול וכיבודים, לאחר מתח עצום וכוס שנשברה בניסיון הראשון, זקוקים לברכה הומוריסטית וקלילה. לא ברור כמה סבלנות תהיה לזוג צעיר שכזה, לקרוא ברכה מכבדת, כבדה, רצינית וחסרת כל שנינות וחוש הומור. יתרה מזאת, רצוי מאוד שההומור שתשלבו בברכה לא יהיה גנרי וכללי, אלא כזה שמתייחס לאירועי חיים משותפים לכם ולחוגגים. כך תוכלו לוודא כי המסר מועצם ומכוון בדיוק אל מי שאתם בוחרים לשמח.

הקפידו לא להאריך יתר על המידה

לאנשים, בעידן המודרני, אין זמן לשום דבר. כולנו עסוקים במרוץ העכברים היומי, רודפים אחר הכביסות, והמקלחות של הילדים הקטנים, אחרי המשימות שניתנות לנו במשרד, וגם כאלו שניתנות מחוץ לשעות העבודה. אנחנו עמוסים, עסוקים וטרודים בערב רב של בעיות שונות ואתגרים מורכבים. לכן, במקרים רבים, אין לנו את הזמן הדרוש כדי להעריך יצירה יפה, מושקעת ככל שתהיה. צמצמו את מילות הברכה שאתם כותבים למינימום ההכרחי, על מנת שהברכה תהיה מכבדת, אך לא יותר מידי מעיקה.

הקפידו להתאים את הברכה לנמען

לא סביר יהיה להניח שברכה אחת תוכל להתאים לכלל האנשים בעולם. ישנם אנשים בעלי סבלנות וכאלו שהם קצרי רוח. ישנם אנשים מלאי חוש הומור ושנינות, וכאלו שתופסים את החיים יותר מידי ברצינות. התאימו את המילים שאתם כותבים בצורה מדויקת ככל שניתן לנמענים שלכם. כך תוכלו להבטיח שם ייהנו מן הברכה המושקעת, ויעריכו אותה מאוד, דווקא ביום חגם.

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *