איך בוחרים עגלת תינוקות

איך לבחור עגלת תינוק | עגלת תינוק מומלצת
איך בוחרים עגלת תינוקות
המדריך עזר? פרגנו 🙂

מתכוננים ללידתו של תינוק חדש, ותוהים איזו עגלה כדאי לרכוש? אינכם לבד, שכן מבחר העגלות האיכותיות המוצעות למכירה כיום הוא רחב. כיצד תבחרו מתוך השפע את העגלה הטובה ביותר עבורכם – לפניכם המדריך.

 

כיצד לבחור עגלת תינוק בארבעה שלבים

 

פירוט ברור ופשוט של ארבעת השלבים בדרך לבחירת עגלת התינוקות המתאימה לכם ביותר.

 

שלב ראשון: אמבטיה וטיולון או עגלה מודולארית

 

בשלב הראשון עליכם להחליט האם אתם מעוניינים לרכוש עגלת אמבטיה לשלושת החודשים הראשונים, ואחריהם לרכוש עגלה לתינוקות גדולים יותר, שבהמשך תוכל להפוך גם לטיולון, או שאתם מעוניינים לרכוש מראש עגלה מודולארית. עגלה מודולארית תהפוך מאמבטיה לעגלת תינוקות, ולבסוף לטיולון, ותשרת אתכם מספר שנים, ואילו עגלות אמבטיה הן נוחות לתינוק, ומגינות עליו בצורה הטובה ביותר, אך מתאימות לחודשי חייו הראשונים בלבד. העגלות המודולאריות מספקות פיתרון טוב לכל שלבי הגדילה של התינוק, אך המודולאריות שלהן עלולה לבוא על חשבון ההתאמה המושלמת לכל מצב.

 

שלב שני: נוחות לתינוק ולהורים

 

קיימות עגלות תינוק מומלצות רבות, מתוכן עליכם לבחור את זו שתהיה הנוחה ביותר עבורכם ועבור התינוק. עבור התינוק חשוב שהאמבטיה תאפשר לתינוק לשכב ברווחה, שתהיה הגנה משמש, גשם ורוח, ושבדי הריפוד יהיו טבעיים, רכים, נעימים, ונוחים לכיבוס וניקיון. בשלב הטיולון חשוב שהעגלה תהיה נוחה בכל המצבים וההטיות, שתהיה הגנה משמש וגשם, ושהרצועות יהיו בטוחות ונוחות. עבור ההורה חשוב שהאמבטיה תוכל להתיישב בשני הכיוונים, שניווט העגלה יהיה קל ונוח, ושממדי העגלה יאפשרו תנועה חלקה בסופר, בבניין וברחוב

 

שלב שלישי: סקר שוק

 

כעת ידוע לכם פחות או יותר מה אתם מחפשים, והגיע הזמן לבדוק אילו עגלות תינוק מומלצות מצפות לכם בחנויות. בדקו את הדגמים של חברות בעלות מוניטין וניסיון בייצור עגלות תינוק, כדי להבטיח שתרכשו עגלה איכותית. השוו מחירים, בדקו את נוחות ההסעה, הקיפול והנשיאה של העגלה, וצמצמו את הבחירה לחמישה דגמים מקסימום. אם תקציבכם מוגבל צמצמו מראש את הבחירה רק לדגמים שנכנסים למסגרת התקציב שלכם.טיפ חשוב – בדקו פיזית שהעגלה מתקפלת בנוחות, ושאפשר להכניסה בקלות לתא המטען ברכב שלכם.

 

 

שלב רביעי: בחירה

 

נותרתם עם חמישה דגמים, כיצד תבחרו ביניהם? השוו מחירים, קבלו המלצות מחברים, בדקו את נוחות הנשיאה, הניווט, הקיפול והנשיאה של כל עגלה בהשוואה לאחרות, והקשיבו גם לנטיית הלב שלכם. חשוב לבחור עגלה שיחד עם היותה נוחה ובטוחה, גם מוצאת חן בעיניכם.

 

טיפים ואזהרות

 

  • בחרו בעגלה של מותג בינלאומי מוכר ואמין, כזו שתהיה נוחה, בטוחה, ועמידה, ותשרת אתכם שנים רבות.
  • למי שמתגורר בבניין עם מעלית – חשוב למדוד את מידות המעלית לוודא שעגלה תיכנס אליה בנוחות.
  • כדאי שבעגלה יהיה סל לנשיאת חפצים, שכן מקרים רבים של התהפכות עגלות תינוק קורים בשל תליית שקיות על ידיות העגלה.

 

קישורים רלוונטיים

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *