איך לבצע מילוי קמטים בצורה הטובה ביותר

מילוי קמטים
איך לבצע מילוי קמטים בצורה הטובה ביותר
המדריך עזר? פרגנו 🙂

נשים וגברים כאחד, כולם היו מעוניינים בעור חלק וזוהר, עור ללא קמטים. לצערנו, הקמטים הם חלק מתהליך ההזדקנות והם יכולים להופיע כבר בגילאים צעירים, בסביבות גיל 30. הם מופיעים לרוב בזוויות הפה, בצדי העיניים, באזור המצח, מעל לשפתיים ואפילו בלחיים. לשמחתנו, לאור הפיתוחים הרבים בתחום הרפואה האסתטית מוצעים כיום לא מעט טיפולים העוזרים להחליק, לטשטש ולעיתים גם להעלים אותם. מילוי קמטים הוא אחת משיטות הטיפול המוצעות כיום, הכוללת הזרקת חומרים מיוחדים ישירות אל הקמטים.

שלבים במילוי קמטים

שלב 1 – מילוי קמטים לטווח זמן ארוך

מילוי קמטים מתבצע באמצעות הזרקת חומרים מיוחדים, כאמור, ישירות אל הקמטים. כדי ליהנות ממענה לטווח זמן ארוך מוצעות כיום מספר שיטות טיפול. חומרי המילוי, הנחשבים לחומרי מילוי קבועים, הם סיליקון, ארטיקול וגם ביו אלקמיד, שחלקם מחזיקים מעמד לצמיתות וחלקם למשך תקופה ארוכה מאד. חומרים אלה מוזרקים מתחת לעור ויוצרים מעין אפקט של מילוי. אפשר להזריק אותם באזור המצח, בצדי העיניים, סביב הפה או בשפתיים וגם באזור שבין האף לפה. יחד עם זאת, כדאי לזכור שאלה חומרים קבועים, ולכן היכולת לתקן נזקים נמוכה יותר. בנוסף, קיימת סכנה של נדידת החומר לאזור אחר ויצירת עיוותים בפנים.

שלב 2 – מילוי קמטים לטווח זמן בינוני

מי שמעדיף מילוי קמטים לפרקי זמן קצרים יותר, יגלה שגם כאן ישנן כמה אפשרויות. הבולטת שבהן היא החומצה ההיאלורונית. חומצה זו היא חומר טבעי, שאיננו סינתטי כמו חומרי המילוי הקבועים ולכן היא נטמעת בגוף בצורה טובה יותר לרוב. בנוסף, ישנם חומרי מילוי לפרקי זמן קצרים המתבססים על קולגן, חומר המיוצר בגופנו באופן טבעי. שיטות מילוי אלו תקפות למשך שנה בדרך כלל, שלאחריה, כדי לשוב וליהנות מתוצאות זהות, יש לחזור על ההליך. היתרון העצום של שיטות אלו הוא יכולתם של חומרים טבעיים אלה להיספג באופן מלא בעור מבלי להשאיר עליו סימנים. החומרים בטוחים לשימוש, לא נלווים לטיפול סיבוכים שונים והם אינם גורמים לזיהומים.

טיפים ואזהרות

כדי ליהנות מתוצאות הטיפול ועל מנת להבטיח שיהיה זה טיפול בטוח ונטול סכנות מיותרות, חשוב לבחור מטפלים מנוסים ומקצועיים. ישנם, כאמור, סוגים שונים של חומרי מילוי, שלכל אחד מהם אפקט אחר. לחלק מהם עשויות להתלוות תופעות מסוימות וחלקם נחשבים כבטוחים מאד לשימוש. חלקם מתאימים לטווח הקצר וחלקם לטווח הארוך. לאחר שהוגדרו הצרכים שלכם והמטרות אותן אתם רוצים להגשים, יש לפנות למטפלים בעלי הכשרה רלוונטית ולבדוק מולם את אפשרויות הטיפול השונות. כדאי לפנות למטפלים הנחשבים למובילים בתחומם, כאלה שההמלצות עליהם חיוביות. בנוסף, מומלץ לערוך סקר שוק מקדים ולפנות לכמה מטפלים בו זמנית. במהלך סקר שוק זה אפשר לבחון את הפרמטרים השונים הקשורים לטיפול כמו העלויות, למשל, וכן לאסוף גם מידע לגבי המטפלים עצמם.

 

קישורים שימושיים

קמטים – https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%9D

מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית – http://www.mybotox.co.il/%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%99-%D7%A7%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%9D

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *