איך לבחור מעבדה המבצעת החלפת מסך לאייפון 6

לבחור מעבדה המבצעת החלפת מסך לאייפון 6
איך לבחור מעבדה המבצעת החלפת מסך לאייפון 6
המדריך עזר? פרגנו 🙂

אם האייפון שלכם מחובר אליכם כמעט רוב שעות היממה ומשמש אתכם לא מעט, סביר שמצאתם את עצמכם, או בעיקר את האייפון שלכם, עם תקלה כלשהי המצריכה תיקון. בעידן בו המכשירים הסלולאריים שלנו עובדים ללא הפסקה ומשרתים אותנו לכל אורך שעות היום, סביר שיופיעו תקלות וסביר עוד יותר שנמצא את עצמנו חסרי ישע, תוהים מה עלינו לעשות במקרים כאלה. במיוחד לשם כך עומדות לרשותנו מעבדות תיקון המתמחות בתיקוני סמארטפונים כמו אייפון 6, תיקונים קלים או מורכבים יותר. צריכים להחליף את מסך האייפון 6 שלכם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את מעבדת התיקונים המתאימה.

שלבים בבחירת מעבדה

שלב 1 – ניסיון ומקצועיות

החלפת מסך לאייפון 6 אינה נחשבת לתיקון מורכב במיוחד, אך בהחלט מצריכה ידע וניסיון. כדי להימנע מתקלות נוספות, מומלץ לכם לחפש מעבדת תיקונים בה מועסקים טכנאים בעלי ניסיון רב, כזו שמספקת לכם מענה מקצועי ברמה גבוהה. כך תדעו שיש כתובת אליה ניתן לפנות בכל עת עם כל בעיה, ושמכשיר האייפון שלכם נמצא בידיים טובות. מומלץ לחפש מעבדות תיקונים הפועלות לא מעט שנים בתחום, כאלו המעסיקות טכנאים מנוסים ומקצועיים מאד. פחות מומלץ לפנות למעבדות חדשות, שנפתחו לאחרונה, שכן על פי רוב אלו אינן מכירות את השוק לעומק וייתכן שניסיונם של העובדים במקום איננו רב.

שלב 2 – עלות התיקון והבדיקה

מרבית המעבדות מציעות כיום בדיקה ללא עלות. מעטות דורשות כסף גם עבור הבדיקה וגם עבור התיקון או ההחלפה. חפשו מעבדת תיקונים שאיננה גובה דמי בדיקה, וכך תדעו בוודאות שגם אם לא בחרתם לבצע את התיקון או את החלפת המסך בה, לא תצטרכו לשלם על כך כסף. אם קיבלתם הצעת מחיר הכוללת גם את עלות הבדיקה, זה הזמן לפנות למעבדת תיקונים אחרת. בכל מקרה, ובמיוחד אם אתם מתלבטים באיזו מעבדת תיקונים לבחור, ערכו סקר שוק. פנו לחמש או לשש מעבדות תיקונים באזור מגוריכם או באזור שבו אתם עובדים ובדקו מולן כמה צפוי לעלות התיקון והאם יהיה עליכם לשלם גם על הבדיקה עצמה. כך תוכלו ללמוד קצת יותר על השוק עצמו, לקבל מידע עדכני הרבה יותר, ובעיקר – לבחור נכון.

טיפים ואזהרות

ישנם סוגים שונים של תיקונים, כשהתיקון הנפוץ ביותר הוא החלפת מסך לאייפון או לכל מכשיר סלולארי אחר. תיקון זה נמשך זמן קצר יחסית, האורך בין שעה לשעתיים בדרך כלל. במקרה בו התיקון אורך זמן רב יותר, ייתכן שישנו עומס רב של לקוחות וכי המעבדה עמוסה במכשירים הדורשים תיקון. אם אתם ממהרים, אם חשוב לכם לקבל את המכשיר שלכם בתוך פרק זמן קצר, ודאו שהתיקון לא ימשך זמן רב. מעבדת תיקונים בה יאמרו לכם שמדובר בתיקון שאורך למעלה משעתיים פחות תתאים לכם במקרה הזה, במיוחד כשמדובר בתקלה פשוטה יחסית.

קישורים שימושיים

החלפת מסך – http://www.drphone.co.il/Product/%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%9C%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9F-6-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%A6%D7%92-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99

http://www.apple.com/il/iphone/

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *