עמוד הבית » טכנולוגיה » איך לבחור כספת אישית

איך לבחור כספת אישית

איך לבחור כספת אישית
המדריך עזר? פרגנו 🙂

לצורך אחסנה ושמירה של חפצי ערך או כסף מזומן, כספת אישית מהווה פתרון אידיאלי ומתבקש. אולם יש בנמצא סוגים רבים של כספות, בעלות מאפיינים מסוגים שונים. בעזרת המדריך לבחירת כספת אישית, תדעו למצוא את הפתרון הנכון בשבילכם.

איך לבחור כספת אישית

לצורך אחסנה ושמירה של חפצי ערך או כסף מזומן, כספת אישית מהווה פתרון אידיאלי ומתבקש. אולם יש בנמצא סוגים רבים של כספות, בעלות מאפיינים מסוגים שונים. בעזרת המדריך לבחירת כספת אישית, תדעו למצוא את הפתרון הנכון בשבילכם. 

שלב ראשון: גודל הכספת 

בדקו היטב לא רק אילו פריטים אתם רוצים לאחסן בכספת אלא גם מהו גודלם. יש להעדיף דגם שבו  תוכלו לשים בקלות את הדרוש לכם מבלי להפעיל כוח. כספת קטנה תוכל להתאים לאחסנת תכשיטים, שעוני זהב, מסמכים עסקיים חשובים וכיוצא באלה. חדרי כספות פרטיים יכולים להתאים לצורך אחסנה ושמירה של פריטים גדולים יותר, לרבות חפצי אומנות, תמונות יקרות ומקוריות וכיוצא בזה. תוכלו למצוא גם דגמים בגדלי ביניים. 

שלב שני: התאמה לצרכי חברת הביטוח 

חפצי ערך יקרים נהוג לבטח. חברת הביטוח עשויה להתנות את הפוליסה בכך שבאופן שוטף יאוחסן הפריט המבוטח בכספת בעלת מאפיינים נתונים. במידה ואתם מבטחים לדוגמא תכשיטים, אשר באופן שגרתי נשמרים בכספת, ודאו היבט חשוב מאוד. בדקו ובררו שהכספת שלכם אכן עומדת בתנאים של חברת הביטוח. כך אתם מכוסים משני הכיוונים. חברת הביטוח יודעת לאשר את הכספות האיכותיות והטובות. בנוסף, הרכוש החשוב שלכם מכוסה כראוי. במידה ושוכרים כספת במתחם מאובטח, וודאו שהשירות כולו מכוסה בביטוח של חברה ידועה. זה מקנה לכם ראש נקי מדאגות. 

שלב שלישי: עמידות הכספת וחסינותה 

מבחינה חיצונית, כספת יכולה להיראות חסינה ביותר, גם אם היא איננה באמת כזאת. לכן, חשוב לברר היטב את המפרט שלה, מכל הבחינות הראויות. בררו מהו מנגנון הנעילה והמנעול. שאלו מהו העובי קירות הפלדה. בדקו שהכספת שנראית מתאימה לצרכיכם עמידה גם לתנאים חריגים כדוגמת חשיפה למים, אש. כך הרכוש החשוב והיקר שלכם יישמר היטב גם אם חלילה תפרוץ שריפה. במקביל, לא ניתן להתגבר בקלות על המנגנון השומר את קופסת הפלדה החסינה סגורה ונעולה. 

שלב רביעי: אבטחה סביבתית 

כספת אישית בצורתה האופטימלית מצויה בתוך מבנה מאובטח. כלומר, לא רק קופסת הפלדה העמידה עצמה ראויה לתשומת לב. הקדישו תשומת לב לאיכותה של חברת השמירה והאבטחה השומרת על המתחם. כאשר מדובר בחברה שעומדת בסטנדרטים גבוהים, אשר מקיימת נהלי אבטחה הדוקים, עם שמירה אנושית, מצלמות אבטחה, בדיקות קפדניות מסביב לשעון, זאת אומרת שהכל מסודר. זהו המקום הנכון לשמור בו את הרכוש היקר שלכם, לכל פרק זמן הרצוי לכם. 

טיפים ואזהרות

  • מנעול ביומטרי, המבוסס על טביעת אצבע, מהווה פתרון טוב כאשר לא רוצים להסתמך על מפתח (שעלול ללכת לאיבוד). 
  • כדאי לשים לב שכל פתיחת כספת תיעשה בצורה דיסקרטית וחסויה. איש מלבדכם לא צריך לדעת מה אתם מוציאים או מכניסים לכספת.
  • אפשר להסדיר שפתיחת מנגנון הנעילה תיעשה בשני מפתחות. הראשון נמצא בידי הלקח. השני נמצא בידי נציג בכיר של חברת אבטחה.  

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

איך ללמוד פייתון

איך ללמוד פייתוןהמדריך עזר? פרגנו 🙂 פייתון היא אחת מהשפות הפופולאריות והשימושיות ביותר בעולם התכנות. …

מכשיר האזנה

איך לבחור מכשיר האזנה

איך לבחור מכשיר האזנה5 מתוך 5 (דירגו 1 איש) למכשירי האזנה יש לא מעט שימושים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *