עמוד הבית » אופנה » איך להתאים זר פרחים מושלם לאירוע שלך
התאמת זר פרחים מושלם לאירוע

איך להתאים זר פרחים מושלם לאירוע שלך

איך להתאים זר פרחים מושלם לאירוע שלך
המדריך עזר? פרגנו 🙂

הפרחים מהווים חלק בלתי נפרד מכל אירוע כמעט, והם יכולים להפוך אותו למיוחד, למסוגנן ולצבעוני הרבה יותר. ישנם כיום בעלי מקצוע המתמחים בתחום זה ומציעים את שירותיהם לכל אלה המתכננים אירוע מכל סוג. אנשי מקצוע אלה, שוזרי פרחים, מתאימים את סוג זר הפרחים ואת אופיו אל האירוע עצמו, תוך התייחסות לפרמטרים שונים, כמו המקום בו מתקיים האירוע, העונה בשנה, המוזמנים וגם מיהם חתן או כלת השמחה. אפשר כיום לשלב בכל אירוע זרי פרחים בסגנונות ובעיצובים שונים, כמו גם סידורי פרחים מרהיבים. איך להתאים זר פרחים מושלם לאירוע שלך? הנה כמה רעיונות ופרמטרים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים את הזר.

שלבים בהתאמת זר פרחים מושלם

שלב 1 – התייחסות לצבע הפרחים

הפרחים, ואין זה משנה באיזה סוג של פרחים מדובר, יכולים לתרום לאירוע לא מעט וגם לרמוז על אופיו. לחתונות ולאירועים רומנטיים מאד נהוג לבחור זרי פרחים בצבע לבן או בצבעים בהירים כמו ורוד, למשל. לפעמים פרחים בצבע אדום נועז יכולים להתאים גם כן, שכן הם בולטים לעין ומיוחדים מאד. לאירועים צנועים, כמו למשל לאירועים המיועדים לקהל דתי ואפילו לחתונה של זוג דתי, ייבחרו לרוב פרחים בצבעים סולידיים יותר, פרחים בגוונים המשדרים צניעות ואלגנטיות ופחות מושכים את העין.

שלב 2 – שילוב הפרחים באירוע עצמו

בשנים האחרונות, יותר ויותר אולמות אירועים בוחרים לשלב את הפרחים דווקא בשבילי ההגעה והכניסה אל האולם או אל גן האירועים. פרחים אלה מסמנים, למעשה, את השביל עצמו ומוסיפים לא מעט לאווירה ולצבעוניות של המקום. הם הופכים למוטיב מרכזי ובולט מאד באירוע, ובעיקר כזה שלוקח חלק חשוב מאד במספר רגעים אותם כולם זוכרים. למשל, אם משתמשים בפרחים בשביל המוביל אל החופה, כפי שקורה לא אחת, חשוב שהפרחים יתאימו מצד אחד למקום עצמו ולסידורים האחרים, אך יחד עם זאת שיהיו בולטים יותר וגם שונים במעט בסגנונם וגם בצבעים שלהם. אם הם נועדו כדי לסמן את שביל הגישה אל המקום, עליהם להיות בצבעים עזים, כאלה שניתן לראות מרחוק ולהבין שמדובר בסימון שביל.

טיפים ואזהרות

גיוון והקפדה על הכמות הנכונה

נכון, לפרחים יש תפקיד חשוב מאד בכל אירוע, אך מומלץ שלא להגזים בכמות שלהם וגם לדאוג לגוון בהם. לאירועים גדולים, אליהם מוזמנים לא מעט אורחים, אפשר להתאים כמה סגנונות שונים של זרי פרחים ולפזר אותם בין השולחנות. לאירועים קטנים ואינטימיים, שני סוגים או אפילו סוג וסגנון אחד של עיצוב ישרת את האירוע ויוסיף לו בדיוק את מה שצריך כדי שיהיה מיוחד ויפה הרבה יותר. במקביל, כדאי גם לזכור שעומס של פרחים עלול ליצור מראה מוגזם מדי. גם אם מחפשים את הצבעוניות ורוצים לקשט את המקום בשלל פרחים ססגוניים, כדאי להקפיד שלא להגזים עם כמות הפרחים, שעלולה לגרום לתחושת מחנק ולעומס רב מאד בעין.

קישורים שימושיים

פרחים ומבנה הפרח – https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%97

זרי פרחים – http://www.oranit-flowers.co.il/%D7%96%D7%A8%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%97%D7%99%D7%9D

הפרחים מהווים חלק בלתי נפרד מכל אירוע כמעט, והם יכולים להפוך אותו למיוחד, למסוגנן ולצבעוני הרבה יותר. ישנם כיום בעלי מקצוע המתמחים בתחום זה ומציעים את שירותיהם לכל אלה המתכננים אירוע מכל סוג. אנשי מקצוע אלה, שוזרי פרחים, מתאימים את סוג זר הפרחים ואת אופיו אל האירוע עצמו, תוך התייחסות לפרמטרים שונים, כמו המקום בו מתקיים האירוע, העונה בשנה, המוזמנים וגם מיהם חתן או כלת השמחה. אפשר כיום לשלב בכל אירוע זרי פרחים בסגנונות ובעיצובים שונים, כמו גם סידורי פרחים מרהיבים. איך להתאים זר פרחים מושלם לאירוע שלך? הנה כמה רעיונות ופרמטרים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים את הזר. שלבים…

מה דעתך על המדריך?

User Rating: Be the first one !

מדריכים באותו סגנון

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

איך בוחרים תכשיט יוקרתי

איך בוחרים תכשיט יוקרתי

איך בוחרים תכשיט יוקרתיהמדריך עזר? פרגנו 🙂 תכשיט יוקרתי הוא פריט שאינו מאבד את ערכו …

זיהוי תכשיט מזהב

איך מזהים תכשיט מזהב אמיתי

איך מזהים תכשיט מזהב אמיתיהמדריך עזר? פרגנו 🙂 כל גבר ואישה שמחים להיות בעליהם של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *