איך לבחור חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות | חברה לפיתוח אפליקציות
איך לבחור חברה לפיתוח אפליקציות
המדריך עזר? פרגנו 🙂

אפליקציות הן הלהיט התורן בתחום הקידום והשיווק ברשת כיום, שהרי אפליקציה מוצלחת, המספקת שירות טוב ללקוח, נשארת זמינה ונוכחת כל העת במכשירו הסלולארי, ומגדילה את הסיכוי שבשעת הצורך, יפנה למוצר או לשירות שלכם. הוסיפו לכך את הרווחים ממכירות מוצרים, מרכישות דרך האפליקציה, ומפרסומות, והרי לכם די והותר סיבות למצוא חברה לפיתוח אפליקציות, שתפתח עבורכם אפליקציה מובילה. כיצד תבחרו חברה לפיתוח אפליקציות – על כך בשורות הבאות.

 

שלושה צעדים בדרך לבחירה נכונה של חברה לפיתוח אפליקציות

מהם שלושת השלבים בדרך לבחירת החברה המתאימה ביותר לפיתוח אפליקציה לעסק שלכם.

 

שלב ראשון – סינון מקדים

 

בשלב הראשון, עליכם להרכיב רשימה של מספר חברות, אשר מתוכן תבחרו בסופו של דבר חברה לפיתוח אפליקציות עימה תעבדו. בחרו חברות מצליחות בעלות ניסיון של מעל חמש שנים בתחום, המייצרות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלטים ולפטופים.

 

התמקדו בחברות בעלות ניסיון מוצלח בבניית אפליקציות בעלות קווים משיקים לאפליקציה אותה תרצו לבנות. הוציאו מהרשימה חברות מתחילות, וחברות בעלות ניסיון מועט בייצור אפליקציות עבור תחום ההתמחות שלכם, והמשיכו לסנן עד שתישארו עם רשימה של מקסימום חמש חברות .

 

שלב שני – סינון ממוקד

 

בשלב זה בקשו לדבר עם לקוחות של החברה, ושאלו אותם על רמת השירות, ועל איכות המוצר הסופי. בנוסף, בדקו כמה מן האפליקציות שכל אחת מן החברות בנתה, ובחנו את הגרפיקה, את הידידותיות למשתמש, ואת האיכות של האפליקציה. בררו את רמת המומחיות של אנשי צוות הפיתוח, ואת יכולתם לתת מענה אלגנטי לכל בעיה שתצוץ, וצמצמו את הרשימה לשלוש חברות מובילות.

 

שלב שלישי – בחירה מושכלת

 

כעת הגיע הזמן לפגישה עם הצוותים בכל אחת משלושת החברות, לירידה לפרטי ההסכם והשירות, ולמתן מקום לאינסטינקטים שלכם. בחרו בחברה שמעניקה לכם שירות משלב הסקיצות, כולל סקרי שוק ומיקוד קהל היעד, ועד ליישום האפליקציה, כולל תיקונים, תחזוקה והשלמות. הקפידו לוודא שהצוות המפתח בעל מומחיות מתאימה, וערוך לפיתרון כל בעיה שתצוץ, דברו עם לקוחות לגבי איכות המוצר, וכן לגבי היחס ורמת שירות הלקוחות. לא פחות חשוב – הקשיבו לאינסטינקטים שלכם, ושימו לב לרמת התקשורת ביניכם ובין הצוות. בחרו בחברה שעם הצוות שלה אתם חשים מספיק נוח לומר ולהעיר כל מה שעולה בדעתכם מחד, ומאידך, אתם בוטחים בכישוריהם המקצועיים.

 

 

טיפים ואזהרות

  • הגדירו מראש את התקציב העומד לרשותכם, זה יחדד את הבחירה שלכם.
  • כל זמן שאתם עומדים במסגרת התקציב – אל תתפתו לבחור בחברה שנתנה את הצעת המחיר הזולה ביותר – כדי שלא תשלמו ביוקר על מה שקניתם בזול.
  • בחרו בחברה שיכולה לבנות אפליקציה עבור אנדרואיד ואייפון, וכן אפליקציות NATIVE ואפליקציות NON NATIVE, כך כל האופציות יישארו פתוחות, ותוכלו לפתח את האפליקציה שמתאימה לעסק שלכם בצורה מיטבית.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *