עמוד הבית » פנאי » איך בוחרים יעדים לטיול בהודו

איך בוחרים יעדים לטיול בהודו

איך בוחרים יעדים לטיול בהודו
המדריך עזר? פרגנו 🙂

הודו, והמזרח הרחוק בכלל, הם יעד נפלא לטיול בתקופות שונות בחיים. לאחר הצבא רבים מטיילים בהודו בסגנון תרמילאים בתקציב נמוך, אחרים יוצאים לטיול זוגי לגילוי הפינות הנסתרות היפות במדינה הזו, וחלק מתחברים דווקא לפן הרוחני כמו היוגה והמדיטציה שניתן ללמוד במדינה ישירות מהמאסטרים הגדולים. טיסות להודו הן יקרות יחסית, אך המחיה בהודו זולה מאד, ולכן קל למצוא יעדים ולטייל לאורך זמן, מבלי לחרוג מהתקציב שהקצבתם. לא משנה מה מוביל אתכם להזמין כרטיס להודו, נשמח לעזור לכם לבחור את היעדים המושלמים עבורכם.

שלבים בבחירת יעדים לטיול בהודו

שלב 1 – הרכב המשתתפים

לטיול בהודו ניתן לצאת כבודד, בקבוצה, בזוג או כמשפחה, ובחירת היעדים תלויה במטיילים ובמטרות הטיול, לכן הגדירו מראש את מטרות הטיול ואת התקציב אותו אתם מעוניינים להוציא.

שלב 2 – מחקר

אל תסתפקו רק במה שחברים מספרים לכם על הודו. ערכו מחקר רציני וקראו באינטרנט על האתרים השונים, כולל המלצות של תיירים מכל העולם שביקרו שם.

שלב 3 – בחירת תאריך

החליטו מהו התאריך הנכון ליציאה לטיול. בחרו לטייל בעונת השנה המתאימה למטרות הטיול שלכם. לא כל עונה מתאימה לטראקים מסוכנים או לטיול רוחני. בדקו את מזג האוויר היטב לפני, וכן את מחירי הטיסות הסמוכות לעונה בה תרצו לטייל.

שלב 4 – הזמנת כרטיסים

הזמינו את הכרטיס, והתחילו לקבוע את המועד הנכון לקבלת החיסונים. אל תדאגו, נפרט על כך בהמשך.

שלב 5 – בחירת תקופה מתאימה

בחרו את תקופת הטיול. תוכלו להיות גמישים, אך כדאי להיערך מראש למצב שאתם מעוניינים להישאר קצת יותר מהמתוכנן.

שלב 6 – הגדרת יעדים

הגדירו מראש את היעדים או את הערים שהייתם מעוניינים לטייל בהם, עשו רשימה מסודרת והדפיסו אותה לפני הטיסה.

שלב 7 – מציאת שותפים וקדימה לדרך

מצאו שותף לנסיעה. גם אם החברים הקרובים אינם רוצים לטוס, קיימים מגוון פורומים באינטרנט בהם תוכלו למצוא שותפים לנסיעה ואולי לעדכן את רשימת האתרים שהכנתם, בהתאם ליעדים אליהם גם הם מעוניינים להגיע. עלו על המטוס – ועשו חיים!

טיפים ואזהרות

אחד הדברים החשובים ביותר הוא לקבוע את מועדי החיסונים לקראת הטיול. יתכן שכבר קיבלתם חלק מהם, אך חייבים לדאוג שעד מועד הטיול תהיו מחוסנים בכל תשעת החיסונים הנדרשים. הדבר אינו פוטר אתכם מביטוח נסיעות למטיילים, כאשר חשוב לציין את סיבת הטיסה להודו – טיול תרמילאים או נופשון איכותי במלונות יוקרה, גם ספורט אתגרי עשוי לחייב אתכם בתוספות של כיסוי מיוחד. בנוסף, לפני שיוצאים לטיול כדאי לקרוא המלצות באינטרנט על מקומות לינה איכותיים יותר ופחות. הודו מלאה בנוכלים רבים כתוצאה מהעוני הרב במדינה, ובחלק ממקומות הלינה אתם עשויים למצוא את עצמכם במצב בו התרמיל נעלם. שמרו היטב על הדברים שלכם, ובחרו במקום לינה מוכר שזכה להמלצות גם מתיירים נוספים.

קישורים שימושיים

מרפאת המטיילים של משרד הבריאות – http://www.health.gov.il/Subjects/vaccines/Vaccines_abroad/Pages/clinics.aspx

מסלולי טיול בהודו – http://www.eco.co.il/trips-locations/%D7%94%D7%95%D7%93%D7%95/

הודו, והמזרח הרחוק בכלל, הם יעד נפלא לטיול בתקופות שונות בחיים. לאחר הצבא רבים מטיילים בהודו בסגנון תרמילאים בתקציב נמוך, אחרים יוצאים לטיול זוגי לגילוי הפינות הנסתרות היפות במדינה הזו, וחלק מתחברים דווקא לפן הרוחני כמו היוגה והמדיטציה שניתן ללמוד במדינה ישירות מהמאסטרים הגדולים. טיסות להודו הן יקרות יחסית, אך המחיה בהודו זולה מאד, ולכן קל למצוא יעדים ולטייל לאורך זמן, מבלי לחרוג מהתקציב שהקצבתם. לא משנה מה מוביל אתכם להזמין כרטיס להודו, נשמח לעזור לכם לבחור את היעדים המושלמים עבורכם. שלבים בבחירת יעדים לטיול בהודו שלב 1 - הרכב המשתתפים לטיול בהודו ניתן לצאת כבודד, בקבוצה, בזוג או כמשפחה,…

מה דעתך על המדריך?

User Rating: Be the first one !

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

וילה בצפון

איך בוחרים וילה בצפון לחופשה משפחתית

איך בוחרים וילה בצפון לחופשה משפחתיתהמדריך עזר? פרגנו 🙂 וילה משפחתית מאפשרת לכם לצאת לחופשה …

צימר בצפון

איך בוחרים צימר בצפון לחופשה

איך בוחרים צימר בצפון לחופשההמדריך עזר? פרגנו 🙂 החורף כמעט נגמר, והאביב מתקרב ומביא איתו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *