עמוד הבית » אופנה » איך בוחרים מתנות לאישה ונשארים בחיים
בחירת מתנה לאישה

איך בוחרים מתנות לאישה ונשארים בחיים

איך בוחרים מתנות לאישה ונשארים בחיים
המדריך עזר? פרגנו 🙂

בחירת מתנה היא דבר מאד אישי, במיוחד כאשר בוחרים מתנה לבת הזוג. בחירה נכונה יכולה להפוך אותך לגבר רגיש, קשוב ומתחשב, בעוד בחירה שגויה יכולה לפגוע במקרה הטוב, או להתחיל מריבה מבלי שהתכוונת. הדרך ללב שלה יכולה להתחיל במתנה הנכונה, אך גם הדרך לצאת ממנו. לכן לבחירת המתנה, במיוחד עבור האישה, יש משמעות קריטית מבחינתך. לו רק היה ניתן פשוט לשאול אותה מה היא רוצה… אבל נשים הן מורכבות. לשם כך בנינו סט של שלבים בדרך אל המתנה המושלמת. אמנם כל אישה היא שונה, אך אם תעקוב אחר הרמזים תוכל לגלות מה הייתה רוצה למצוא בתוך אריזת המתנה שלה.

השלבים לבחירת מתנות לאישה 

שלב 1 – טיפוח עצמי

שים לב לאלמנטים הקשורים בטיפוח העצמי שלה. האם היא משתמשת בכמות גדולה של מייק אפ, האם היא עונדת שעון, ואילו תכשיטים היא עונדת כאשר אתם יוצאים. הפריטים שעליה הם רמז מצויין למה שהייתה רוצה לקבל.

שלב 2 – תכשיטים

אם היא משתמשת במספר תכשיטים ומחליפה ביניהם, נסה לשים לב אם מדובר בזהב, בכסף או דווקא בתכשיטים פשוטים יותר המשלבים נוצות, פלסטיק, חרוזים פשוטים וכדומה.

שלב 3 – איפור

שים לב באיזה איפור היא משתמשת. הצצה מהירה בתיק האיפור או בארון חדר האמבט תתן לך מושג כללי.

שלב 4 – ריח ובישום

אם היא פוגשת אותך ותמיד מדיפה ריח נעים של בושם, החוזר על עצמו בכל פגישה – כנראה יש לה בושם מועדף. נסה לגלות מהו. תוכל לשאול במקריות "את מריחה מצויין, איזה בושם זה?"

שלב 5 – בחירת המתנה המושלמת

עכשיו, אחרי שאספת את הנתונים, בחירת מתנות לאישה הופכת קלה הרבה יותר. עדיף למצוא תכשיט בסגנון דומה לזה שהיא לובשת (אין צורך לרכוש תכשיט יקר באלפי שקלים, לפעמים גם עגילים עדינים יכולים להיות מתנה מצוינת), בושם זהה לזה שהיא משתמשת בו, או פריט אופנתי הקשור לביגוד שלה. גם כרטיס מתנה לאחת מרשתות הפארם יכול להיות מתנה מצוינת, ויאפשר לה לבחור בעצמה את המתנה המושלמת. .

טיפים ואזהרות

לא משנה מה קנית לה, קיים סיכוי שהיא תרצה להחליף אותו. נסה לרכוש בחנויות המציעות אפשרות להחזיר או להחליף את המתנה. עדיף לא לתת את המתנה עם הקבלה המקורית שתסגיר את הסכום ששילמת עבור המתנה, אלא להשתמש בפתק החלפה. אם היא עונדת תכשיטי זהב בלבד, אל תקנה לה תכשיט מפלסטיק – הרי לא היית רוצה לצאת קמצן. עדיף להשקיע מעט יותר ולקנות תכשיט עדין מצופה זהב, וכמובן להפתיע אותה בקופסא מושקעת. אם אינכם נשואים, אל תפתיע אותה בטבעת ללא הצעת חתונה. אתה עשוי לפתוח תיבת פנדורה.

קישורים שימושיים

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%98

מתנות וטרנדים לאישה – https://www.magnolia-jewellery.com/il/he/trends-gifts.html

בחירת מתנה היא דבר מאד אישי, במיוחד כאשר בוחרים מתנה לבת הזוג. בחירה נכונה יכולה להפוך אותך לגבר רגיש, קשוב ומתחשב, בעוד בחירה שגויה יכולה לפגוע במקרה הטוב, או להתחיל מריבה מבלי שהתכוונת. הדרך ללב שלה יכולה להתחיל במתנה הנכונה, אך גם הדרך לצאת ממנו. לכן לבחירת המתנה, במיוחד עבור האישה, יש משמעות קריטית מבחינתך. לו רק היה ניתן פשוט לשאול אותה מה היא רוצה... אבל נשים הן מורכבות. לשם כך בנינו סט של שלבים בדרך אל המתנה המושלמת. אמנם כל אישה היא שונה, אך אם תעקוב אחר הרמזים תוכל לגלות מה הייתה רוצה למצוא בתוך אריזת המתנה שלה. השלבים…

מה דעתך על המדריך?

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

איך בוחרים תכשיט יוקרתי

איך בוחרים תכשיט יוקרתי

איך בוחרים תכשיט יוקרתיהמדריך עזר? פרגנו 🙂 תכשיט יוקרתי הוא פריט שאינו מאבד את ערכו …

זיהוי תכשיט מזהב

איך מזהים תכשיט מזהב אמיתי

איך מזהים תכשיט מזהב אמיתיהמדריך עזר? פרגנו 🙂 כל גבר ואישה שמחים להיות בעליהם של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *