איך גורמים לחשיפת העסק שלך ברשת האינטרנט

חשיפת העסק שלך באינטרנט
איך גורמים לחשיפת העסק שלך ברשת האינטרנט
המדריך עזר? פרגנו 🙂

לפני שני עשורים כמעט ולא חשבנו על זה. עסקים שישבו ברחוב הראשי זכו ליותר חשיפה, עסקים שהיו בסמטאות חשוכות נאלצו להוציא הון עתק על פרסום על מנת למשוך לקוחות. היום המצב קצת שונה. לרחוב הראשי קוראים "גוגל". הוא אינו נמצא בעיר אחת ספציפית, וגם קהל הלקוחות שלך לא חייב להיות השכנה ממול, בן הדוד וכל מי שראה אותך ברחוב, אלא יכול להיות גם אנשים שמעולם לא פגשת המתגוררים מעבר לים. אז כיצד תוכל להיחשף במודעה ברחוב הראשי של העולם?

שלבים בחשיפת העסק באינטרנט

שלב 1 – אתר אינטרנט

אם עדיין אין לך אתר אינטרנט – זה הרגע לחולל שינוי בפני העסק שלך ולהצטרף למאה ה-21. דאג לבנות אחד כזה בעצמך, או באמצעות חברה מקצועית לבניית אתרים.

שלב 2 – הוספת כתובת אתר לפרסומים שלך

הוסף את כתובת אתר האינטרנט לכרטיס הביקור ולפרסום האחרים שלך מחוץ לעולם הווירטואלי.

שלב 3 – בדיקת דירוגים

בדוק באיזה דירוג האתר שלך נמצא בגוגל במילות החיפוש החשובות. למשל, אם אתה "רופא שיניים בתל אביב", זה הביטוי שהיית מעוניין להופיע בו בעמוד הראשון. אם לא מצאת את עצמך במקומות הראשונים – דאג לשכור חברה לקידום אתרים שתסייע לך בכך.

שלב 4 – פרסום חינמי או בתשלום

שקול פרסום מקוון. תוכל לפרסם בגוגל, בפייסבוק או באפליקציות שונות. טיפ חשוב: אתרים רבים מאפשרים לך לפרסם על בסיס הקלקה, ולא על בסיס חודשי או מודעה כמו בעיתון – אין צורך לשלם יותר אם לא ראית תוצאות.
בדוק אם אתה מופיע באתרי אינדקס, ודאג לעדכן אותם שיש לך אתר חדש. תוכל להוסיף לינק לאתר ברשומה שלך.

שלב 5 – גוגל מפות

בדוק אם אתה מופיע בגוגל מפות – אם לא, תוכל לעדכן את עצמך בחינם, וליהנות מפרסום חינמי מבית גוגל.

 

טיפים ואזהרות

חברות רבות יבטיחו לך את המקום הראשון בגוגל. בפועל, יש רק חברה אחת שקובעת מי יהיה הראשון, והחברה הזו היא גוגל. באמצעות תוכנה המדרגת את האתרים לפי 200 פרמטרים שונים, שלא כולם ידועים בדיוק. חברות קידום יכולות בהחלט לעזור לך להתקדם בתוצאות החיפוש, אך אם חברה מבטיחה את המקום הראשון – היה סקפטי. בנוסף, שים לב לקמפיינים ברשת: כמו בכל תחום, פיזור סיכונים מחזיר יותר השקעה לטווח רחוק – מומלץ לפזר את הפרסום למספר אתרים ולא לפרסם רק באתר אחד. טיפ חשוב לפני סיום: קיימים הרבה מאד אתרי אינדקס בהם אתה יכול לפרסם בחינם, כמו אתר 144, דפי זהב, גוגל מפות. בלינקים המצורפים נמליץ לך על אתרי האינדקס האלה. מומלץ להקדיש שעה מזמנך ולפרסם בכולם – ללא עלות.

לינקים שימושיים

פרסום בגוגל – https://www.google.co.il/ads/

אפליקציית חיפוש פופולרית

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *