עמוד הבית » כללי » איך בוחרים חברת אינסטלציה
בחירת חברת אינסטלציה

איך בוחרים חברת אינסטלציה

איך בוחרים חברת אינסטלציה
המדריך עזר? פרגנו 🙂

בעיות אינסטלציה הן מטרד, ועלולות להוות מפגע היגייני באם אינן מטופלות בזמן. מטבען, בעיות אינסטלציה בדרך כלל דורשות מענה וטיפול מהירים, אולם אינכם רוצים למהר ולהזמין אינסטלאטור לא מקצועי ולא אמין, אשר עלול לגבות מכם כסף רב על שירות לא מקצועי. עבור כל מי שמחפש שרברב אמין ומקצועי, להלן המדריך לבחירת חברת אינסטלציה.

 

שלבים בבחירת חברת אינסטלציה

 

שלושת השלבים שיצעידו אתכם בבטחה לבחירת חברת אינסטלציה מקצועית ואיכותית.

 

שלב ראשון: בדיקת אחריות מבנה

 

במקרים רבים, עבודות אינסטלציה כלולות בביטוח המבנה שלכם, לכן לפני שאתם מתחילים בחיפושים, בדקו מה תנאי האחריות בביטוח המבנה בנוגע לאינסטלציה. הבדיקה צריכה לכלול את עלות ההשתתפות העצמית, וכן הגבלות לגבי בחירת החברה המבצעת, באם קיימות כאלו. לפעמים סכום ההשתתפות העצמית גבוה מעלות התיקון, ואז לא כדאי להפעיל את הביטוח, ואם אתם מפעילים את הביטוח, עליכם לוודא שהחברה אותה תבחרו לביצוע העבודות מאושרת על פי תנאי פוליסת הביטוח, אחרת לא תקבלו החזר כספי בעבור הוצאותיכם. לאחר ביצוע הבדיקה תדעו אם כדאי להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה, או לפנות לחברת אינסטלציה באופן פרטי לחלוטין.

 

שלב שני: חברות מומלצות

 

על פי החוק, אינסטלאטור לא מחויב בהסמכה ספציפית. קיימים קורסים של משרד העבודה המכשירים שרברבים, אולם אין חובה על אינסטלאטורים לעבור קורסים אלו. מכיוון שכך, יש לוודא שלחברת האינסטלציה, ולאינסטלאטור שיגיע אליכם יש תעודת קבלן שיפוצים. בכדי לאתר חברות אינסטלציה מומלצות, בקשו המלצות ממכרים, זו הדרך הטובה ביותר להבטיח את איכות העבודה והאמינות של החברה.

 

שלב שלישי: זמינות וסקר שוק

 

כעת מה שנותר לכם הוא לבחור מתוך הרשימה המומלצת של חברות אינסטלציה את החברה הטובה ביותר עבורכם. בדקו עם החברות את זמינות השירות, איזו חברה תגיע אליכם במועד הנוח והקרוב ביותר. כמו כן, הקפידו לבחור בחברה שמספקת אחריות על כל העבודות, שכן אינכם רוצים לשלם פעמיים על אותה עבודה, ולעיתים קורה שהאינסטלאטור סבור כי הבעיה תוקנה, אך בדיעבד מסתבר שהתקלה נשארה בעינה. עבודות אינסטלציה עשויות להיות מורכבות וסבוכות, וטעויות באיתור שורש הבעיה הן תופעה קיימת. לבסוף, בצעו השוואת מחירים, ולאור כל הנתונים שבדקתם, בחרו בחברה המקצועית , האמינה, והמשתלמת ביותר עבורכם.

 

טיפים ואזהרות

 

  • אל תתפתו להזמין אינסטלאטור שהצמיד פלאייר צבעוני לשמשת הרכב שלכם, או שם אותו בתא הדואר. קיימים בשוק הרבה אינסטלאטורים לא מקצועיים, שאין להם את הידע והציוד המקצועי הנדרש, אך אינם נרתעים מלפרסם עצמם כבעלי מקצוע מנוסים.
  • הימנעו מללכת שבי אחר הצעות מחיר זולות במיוחד, שכן פעמים רבות מדובר בעבודה לא מקצועית.
  • קבעו לוח זמנים לביצוע העבודות מראש, כך תמנעו גרירה וסחבת שתגרום לכם אי נוחות מיותרת.

 

קישורים רלוונטיים:

 

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

בחירת שלט לחנות

איך בוחרים שלט לחנות

איך בוחרים שלט לחנותהמדריך עזר? פרגנו 🙂 שלט החנות הוא כרטיס הביקור שלכם לרחוב, ומהווה …

בחירת ביטוח קבלנים

איך בוחרים חברה לביטוח קבלנים

איך בוחרים חברה לביטוח קבלניםהמדריך עזר? פרגנו 🙂 קבלנים חשופים לתביעות בהיקף כספי גדול, ולכן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *