עמוד הבית » כללי » איך בוחרים חברה לניהול אבטחה
בחירת חברה לניהול אבטחה

איך בוחרים חברה לניהול אבטחה

איך בוחרים חברה לניהול אבטחה
המדריך עזר? פרגנו 🙂

בעלי מוסד, עסק, חברה או ארגון? ודאי אתם ערים לכל הסיכונים האורבים לעסק שלכם, החל מנושאים הקשורים בהדלפת מידע רגיש, וכלה בחבלות וגרימת נזקים לעסק. על מנת שהעסק שלכם יהיה מוגן, אתם זקוקים לחברת ניהול אבטחה מקצועית. לפניכם המדריך לבחירת חברה לניהול אבטחה שתשמור על העסק שלכם.

 

שלבים בבחירת חברה לניהול אבטחה

 

פירוט ארבעת השלבים בדרך לבחירת חברת האבטחה האידיאלית עבורך.

 

שלב ראשון: הגדרת הצרכים

 

כל עסק עומד בפני סכנות אופייניות לתחום העיסוק, והדרכים לאבטח את העסק שלך צריכות להתאים לסיכונים אליהם הוא חשוף, בשלב הראשון עליך להגדיר את הסיכונים הנובעים מתחום העיסוק שלך, על מנת שתוכל למצוא את חברת האבטחה בעלת הניסיון והידע בתחום הנדרש. חברת אבטחה שלא עוסקת בסיכונים הספציפיים אליהם הארגון שלך חשוף, לא תעזור לך להגן עליו כראוי. הקפד למפות את הסיכונים הספציפיים לתחום העסק שלך, בנוסף לסיכונים הרגילים אליהם חשוף כל עסק בימינו, כך שתוכל למצוא את חברת האבטחה שתתאים לצרכיך.

 

שלב שני: מציאת מועמדים אפשריים

 

לאחר שהגדרת את הסכנות המאיימות על החברה שלך, עליך למצוא חברות אבטחה המתמחות בתחום, וכן שיש להן ניסיון בעבודה באזור בו נמצא העסק שלך. חפש ברשת, פנה לקולגות ומכרים, והרכב לך רשימה של עד חמש חברות מועמדות. הקפד להכניס לרשימה חברות מומלצות בעלות ניסיון מוכח בתחום, כאלו ששמעת עליהן חוות דעת טובות מגורמים שעל שיפוט דעתם אתה סומך. גורם נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת הוא הכשרתם של המאבטחים, וניסיונם המעשי בתחום האבטחה והשימוש בנשק. חברות אבטחה המעסיקות יוצאי יחידות קרביות וכוחות הביטחון, וכן כאלו שמאמנות את עובדיהן על בסיס קבוע, ומעניקות להם הכשרה מעשית, הן הטובות ביותר.

 

שלב שלישי: אישורים והסמכות

 

חברות אבטחה זקוקות לאישורים מטעם משרד המשפטים, ומטעם המשרד לביטחון פנים. בקש מן החברות ברשימתך שיציגו לך את האישורים הנדרשים, בנוסף, שאל לגבי הביטוח של החברות. חברות שאין להן אישורים או ביטוח מתאימים הוצא מיידית מן הרשימה.

 

שלב רביעי: סקר שוק והתאמה אישית

 

בשלב האחרון, קבלו הצעות מחיר מן החברות שנותרו ברשימה, השוו ביניהן, הקפידו לרדת לפרטים הקטנים ולראות מה כל חברה מספקת לכם. לא פחות חשוב – שימו לב לאינטראקציה האישית שלכם עם נציג החברה, כמו כן בררו האם החברה מצמידה ללקוחותיה מנב"טים. בחרו בחברה שערוכה למנות מנב"ט שיעניק את מלוא תשומת הלב לאבטחת העסק שלכם, במחיר המשתלם ביותר, ואשר מעניקה לעובדיה את ההכשרות המקצועיות הטובות ביותר.

 

טיפים ואזהרות

 

 

  • חברה שאין ברשותה הרישיונות המתאימים פועלת בניגוד לחוק, לכן אל תחשבו לפנות לקבלת שירותיה.
  • הימנעו מחברות בלתי מוכרות, או מכאלו שלא הצלחתם לקבל עליהן המלצות טובות.

 

  • חשוב לערוך סקר שוק, אך יחד עם זאת, אל תתפתו להצעה הזולה ביותר, התמקדו באיכות השירות שתקבלו.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

בחירת מכשירי חשמל

איך בוחרים מוצרי חשמל

איך בוחרים מוצרי חשמלהמדריך עזר? פרגנו 🙂 כל אחד מאיתנו נדרש לרכוש מוצרי חשמל חדשים …

בחירת עורך דין צווארון לבן | עו"ד צווארון לבן

איך בוחרים עורך דין פלילי

איך בוחרים עורך דין פליליהמדריך עזר? פרגנו 🙂 אם אתם או בן משפחתכם מואשמים בעבירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *