עמוד הבית » בריאות » איך בוחרים מנתח פלסטי
בחירת מנתח פלסטי

איך בוחרים מנתח פלסטי

איך בוחרים מנתח פלסטי
המדריך עזר? פרגנו 🙂

מעוניינת לבצע ניתוח להגדלת חזה, או הרמת עפעפיים, מעוניין לעבור ניתוח אף, או כל ניתוח פלסטי אחר, ואתם מתלבטים כיצד לבחור את המנתח הנכון? אם כן, המדריך לבחירת מנתח פלסטי נוצר במיוחד עבורכם. הישארו עמנו וגלו את הדרך הנכונה לבחור מנתח פלסטי.

 

איך בוחרים מנתח פלסטי בארבעה שלבים

 

פירוט ברור ופשוט של ארבעת השלבים בדרך לבחירת המנתח הפלסטי הטוב ביותר עבורכם.

 

שלב 1: המלצות

 

בימינו קיים מידע רב שתוכלו למצוא במרשתת, אך אין להשוותו למידע והמלצות שניתנות לכם מחברים, מכרים, מרופא המשפחה ועוד דמויות ואנשים אמיתיים, שאתם יודעים שתוכלו לסמוך על המלצתם. אל תתביישו ושאלו את מכריכם האם הם יכולים להמליץ לכם על מנתח פלסטי טוב. בנוסף לבני משפחה וחברים, גם עצתם של רופא המשפחה שלכם, או האחות במרפאת המשפחה הן עצות שכדאי לכם להקשיב להן.

 

שלב 2: אישורים והסמכות

 

מתוך רשימת המנתחים הה הפלסטיים המומלצים שהרכבתם, נפו החוצה את אלו שאינם בעלי תעודת מומחה בכירורגיה פלסטית, ואינם רשומים בארגון הישראלי לכירורגיה פלסטית. תעודת ממומחה לכירורגיה פלסטי מבטיחה לכם כי המנתח בקי בכל תחומי הניתוחים הפלסטיים,וצבר ניסיון רב במשך שנות עבודתו כסטאז'ר. על פי החוק כל רופא יכול לבצע ניתוחים פלסטיים, אך מנתח שאין לו את הידע והניסיון הנדרשים, יכול לגרום לכם הרבה יותר נזק מתועלת.

 

שלב 3: מומחיות

 

ניתוחים פלסטיים הוא תחום רפואה רחב, החל מרפואת חירום כמו במקרים של כוויות, וכלה ברפואה קוסמטית, כמו ניתוחי אף והגדלת חזה. לאחר שביררתם שהמנתחים ברשימה שלכם הם מומחים לכירורגיה פלסטית, ורשומים בארגון הישראלי לכירורגיה פלסטית, בדקו למי מהם יש ניסיון בסוג הניתוח אותו ברצונכם לעבור. אתם רוצים שהרופא שינתח אתכם יהיה בעל ניסיון רב עד כמה שניתן, בכדי להבטיח אחוזי הצלחה מירביים.

 

שלב 4: פגישת יעוץ, התאמה אישית

 

השלב האחרון הוא פגישת הייעוץ. בפגישת הייעוץ עם המנתח שאלו האם המנתח הפלסטי המומחה הוא זה יבצע את הניתוח, האם צוות המרפאה והמנח יהיו זמינים עבורכם לאחר הניתוח, ומה קורה אם יש צורך בתיקונים. שימו לב לאינטראקציה האישית ביניכם ובין המנתח וצוות המרפאה, וכן לאמינות המידע שנמסר לכם. האם מדברים איתכם על סיכונים אפשריים? על חלופות לניתוח, וכיוצא בזה. בבחרו במנתח שנראה לכם אמין ביותר, ובמרפאה בה מובטח לכם טיפול לאורך כל הדרך, עד שתחלימו לחלוטין מן הניתוח.

 

טיפים ואזהרות

 

  • אל תסתמכו רק על מידע באינטרנט, לעולם לא תדעו מה מקורו.
  • אל תבחרו במנתח משום שהוא ידוע או מפורסם, אין לכך קשר לביצועיו כמנתח.
  • הקפידו לבחור מתוך כמה אפשרויות, כך שתוכלו להשוות בין המרפאות והמנתחים השונים.

 

קישורים רלוונטיים

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

בדיקות גנטיות

איך בוחרים בדיקות גנטיות בהיריון

איך בוחרים בדיקות גנטיות בהיריוןהמדריך עזר? פרגנו 🙂 כשאישה מגלה שהיא בהיריון, יחד עם השמחה …

טיפולי פוריות

איך בוחרים מרכז רפואי לטיפולי פוריות

איך בוחרים מרכז רפואי לטיפולי פוריותהמדריך עזר? פרגנו 🙂 אם אתם זקוקים לטיפולי פוריות, יש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *