עמוד הבית » בריאות » איך בוחרים מיטת טיפולים למעסים
איך בוחרים מיטת טיפולים | מיטת טיפולים

איך בוחרים מיטת טיפולים למעסים

איך בוחרים מיטת טיפולים למעסים
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

הוכשרתם כמעסים, ואתם מוכנים לצאת לעולם ולהתחיל לבנות את הקריירה שלכם, רק חסרה לכם מיטת טיפולים מקצועית? ראשית – ברכות ואיחולי הצלחה עם צאתכם לדרך מקצועית חדשה ומרתקת. שנית – בכדי שתתחילו את המסע המקצועי שלכם ברגל ימין, לפניכם מדריך מקוצר לבחירת מיטת טיפולים מקצועית שתאפשר לכם להעניק לקליינטים שלכם את העיסוי הטוב ביותר.

 

כיצד לבחור מיטת טיפולים בארבעה שלבים

 

פירוט והסבר כיצד לבחור את מיטת הטיפולים הטובה ביותר עבורכם בארבעה צעדים פשוטים.

 

שלב ראשון: מידות

 

מיטת הטיפולים צריכה להתאים הן למטפל והן למטופל, בדקו את ההתאמה של מיטות טיפולים שונות למידותיכם ולעיסויים שאתם מבצעים, כך שיהיה לכם הכי נוח שאפשר. שימו לב לא רק לאורך ורוחב המיטה, אלא גם לגובה. בנוסף, רוחב המיטה צריך להתאים למרבית האוכלוסייה, מומלץ לבחור מיטה שרוחבה 70 ס"מ, ואורכה לפחות 180 ס"מ, קחו בחשבון שמידות גדולות מדי יקשו עליכם את העבודה, בעוד שמידות קטנות יהיו פחות נוחות עבור המטופל. בכדי להבטיח התאמה של המיטה גם לבעלי גוף רחב וגדול, בדגמים רבים קיימות תוספות להרחבת המיטה, וכריות לראש, מה שמאפשר לכם להגדיל את המידות בעת הצורך.

 

שלב שני: ניידות

 

מעסים רבים נושאים איתם את מיטת הטיפולים, ולשם כך על המיטה להיות נוחה לקיפול ונשיאה. לצורך זה, החליטו מה חומר הגלם המועדף עליכם  אלומיניום או עץ, כמו כן, שקלו האם עדיפה לכם מיטה שגובהה מתכוונן או קבוע, ובדקו את נוחות הנשיאה של המיטה, קיימים תיקי נשיאה שונים, חלקם מרופדים, וחלקם עם גלגלים.

 

שלב שלישי: תוספות

 

קיימות מיטות שניתן להרחיבן, כך שמטופלים רחבי גוף יוכלו לפרוש את ידיהם בחופשיות, וכמו כן קיימות מיטות שניתן להוסיף להן כרית "בייגלה" לראש, מה שמאריך את המיטה. שקלו האם אתם זקוקים לתוספות.

 

שלב רביעי: דגם ומחיר

 

כעת אתם יודעים את מידות המיטה הדרושה לכם, מאיזה חומר היא צריכה להיות, ואילו תוספות דרושות לכם, אם בכלל. זה הזמן לפנות לחנויות ציוד טיפולים מקצועיות ואמינות, ולהתרשם מן הדגמים הקיימים שמתאימים לדרישותיכם, להשוות מחירים, ולבחור את הדגם המועדף. כדי להשלים את השדרוג המקצועי שלכם, אל תשכחו לרכוש באותה הזדמנות כמות בסיסית של סדינים למיטת טיפולים.

 

טיפים ואזהרות

 

  • המיטה צריכה להתאים לא רק למטופל אלא גם למטפל, לכן אל תתפתו לרכוש מיטת טיפולים מאוד גדולה וגבוהה אם אתם בעלי מבנה גוף קטן, בדקו שהמיטה נוחה לכם.
  • חשוב לבדוק את יציבות המיטה, מיטה שאינה יציבה תגרום למטופל לחוש אי נוחות.
  • טווח המחירים למיטות טיפולים נע בין מאות לאלפי שקלים. אל תתפתו לרכוש את המיטה הזולה ביותר, שכן מדובר באיכות הטיפול שתעניקו לקליינטים שלכם, ובעתידכם המקצועי.

 

קישורים רלוונטיים

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

בדיקת דופלר

איך בוחרים מכון רפואי המבצע בדיקת דופלר

איך בוחרים מכון רפואי המבצע בדיקת דופלרהמדריך עזר? פרגנו 🙂 נאמר לכם שאתם צריכים לבצע …

איך בוחרים מרפאת שיניים

איך בוחרים מרפאת שיניים

איך בוחרים מרפאת שינייםהמדריך עזר? פרגנו 🙂 שמירה על שיניים בריאות היא חלק מן השגרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *