איך בוחרים חברת הובלות

איך בוחרים חברת הובלות | חברות הובלות
איך בוחרים חברת הובלות
המדריך עזר? פרגנו 🙂

עוברים דירה ומחפשים חברת הובלות טובה, זולה ואמינה? בחירת חברת הובלות מתאימה תהפוך את המעבר למוצלח ונעים, בעוד שבחירה לא טובה תייצר עגמה ומפח נפש. בכדי להתחיל את חייכם בביתכם החדש ברגל ימין, כדאי להשקיע מעט מאמץ, ולבחור בחברת הובלות מקצועית ואמינה. לפניכם המדריך לבחירת בחרת הובלות, שיסייע לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

 

איך בוחרים חברת הובלות בארבעה שלבים

 

ארבעה שלבים פשוטים וברורים, שיסייעו לכם לבחור את חברת ההובלות הטובה ביותר עבורכם.

 

שלב ראשון: איסוף נתונים

 

אתם יודעים מה מסלול ההובלה, מהי נקודת היציאה, והיכן נמצאת נקודת הסיום. בשלב הראשון עליכם לאתר כחמש חברות הובלה שמבצעות הובלות במסלול המבוקש. התייעצו עם מכרים, סיירו ברשת, התרשמו מן הפרסומים השונים, והרכיבו לעצמכם רשימה של עד חמש חברות הובלה אופציונליות. בחרו רק חברות מומלצות על ידי לקוחות עבר או מכרים שלכם, וכן חברות שזכו לביקורות טובות מן הגולשים. כמו כן, בחרו בחברות שיוצרות אצלכם רושם רציני, מקצועי ואמין, ועדיף שיהיו בעלות וותק של מעל חמש שנות עבודה בתחום ההובלות.

 

שלב שני: רישיונות וציוד

 

בדקו שלחברות הנמצאות ברשימה שלכם יש רישיון מוביל, אישורי חנייה לרכב הובלות, וכן ציוד מתאים להובלות מיוחדות. חברה מקצועית תחזיק בכל הרישיונות והציוד הדרושים. חברת הובלות שאינה מחזיקה ברישיונות המתאימים היא מתכון לצרות, וחברה שאינה מחזיקה בציוד מתאים לכל סוגי ההובלות אינה מספיק מקצועית ומנוסה. בנוסף, השאירו ברשימה רק חברות שמספקות ביטוח על ההובלה.

 

שלב שלישי: הצעות מחיר

 

קבלו הצעות מחיר מן החברות שנשארו ברשימתכם, הקפידו לקבל הצעה מפורטת, הכוללת את כל הפרטים והציוד שיש להעביר, כולל פריטים מיוחדים כמו פסנתר, וכמו כן ציינו אם אתם מעוניינים שעובדי החברה יארזו את הציוד עבורכם. חברות מקצועיות לא יהססו לשלוח נציג לביתכם בכדי להעריך את עלות ההובלה, או לחלופין יבקשו לקבל מכם רשימה מפורטת, בכדי שניתן יהיה להעריך את העבודה. הצעת מחיר כללית ולא מפורטת היא פתח לצרות, אי הבנות, ועגמת נפש. אינכם מעוניינים להיתקל בהפתעות לא נעימות ביום ההובלה.

 

שלב רביעי: החלטה

 

כעת בידכם כל הנתונים שאתם צריכים בכדי לבצע החלטה מושכלת. בחרו את החברה שהצעת המחיר שלה הוגנת ומפורטת, שמספקת לכם ביטוח עבור ההובלה, ויכולה לבצעה במועד הנוח לכם.

 

טיפים ואזהרות

 

  • הימנעו מבחירה אוטומטית בהצעה הזולה ביותר, בדקו שההצעה מפורטת ומדויקת, ואם אינה כזו, התעלמו ממנה.
  • תנו לעצמכם זמן לבחור את חברת ההובלות המתאימה ביותר, אל תמתינו לרגע האחרון, והתחילו לחפש חברת הובלות כחודשיים שלושה לפני המעבר.
  • כל בעל חברת הובלה יאמר לכם שהחברה שלו מקצועית ואמינה, אל תסמכו על פרסומים של החברות עצמן, בקשו המלצות מלקוחות ומכרים, ובדקו את דירוג הלקוחות.

 

קישורים רלוונטיים

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *