עמוד הבית » כללי » איך בוחרים מכונת שטיפה בלחץ
מכונת שטיפה גרניק

איך בוחרים מכונת שטיפה בלחץ

איך בוחרים מכונת שטיפה בלחץ
המדריך עזר? פרגנו 🙂

מכונות שטיפה בלחץ מים, או בשמן העממי מכונות "גרניק" נפוצות מאוד בשימוש בתעשייה, וכיום ניתן אף למצוא אותן בבתים פרטיים, ובמוסדות שונים. המכונות עושות שימוש במים הניתזים בלחץ גבוה לניקיון יסודי, מקצועי וחסכוני במים של משטחים גדולים ולכלוכים קשים במהירות ובקלות. מכונות שטיפה בלחץ מים מתאימות לשימוש הן במוסכים, מפעלים וסדנאות והן בבתים פרטיים, בהתאם לסוג המכונה, גודלה, ולחץ המים שהיא מייצרת. כיצד לבחור מכונת שטיפה בלחץ – על כך בשורות הבאות.

 

איך בוחרים מכונת שטיפה בלחץ בארבעה שלבים

 

ארבעה שלבים שיובילו אתכם צעד אחר צעד לבחירת מכונת שטיפה בלחץ שתתאים לצורכיכם.

 

שלב 1: הגדרת צרכים

 

קיים מגוון דגמים של מכונות שטיפה בלחץ, וכדי לבצע בחירה נכונה, יש להתחיל בהגדרה של הצרכים שלכם: האם אתם מעוניינים במכונת שטיפה בלחץ לשימוש ביתי או תעשייתי? האם המכונה צריכה לנקות כתמי שמן וגריז, אבק ואבנים, או חומרים מיוחדים? באופן כללי, מכונות בלחץ מים חמים מתאימות לשימוש בתעשייה ולניקיון כתמי שמן גריז וחומרים קשים לניקיון נוספים, בעוד שמכונות בלחץ מים קרים יתאימו יותר לשימוש ביתי ולניקיון משטחים עדינים יותר.

 

שלב 2: מידות ואפיונים נוספים

 

בשלב השני יש לחדד את הגדרת הדרישות מן המכונה להשגת התאמה מדויקת יותר של המכונה שתבחרו לצורכיכם. האם המכונה צריכה להיות קבועה או ניידת? האם אתם זקוקים למכונה שעובדת בלחצים כמה שיותר גבוהים, או למכונה שתאפשר לכם שליטה וכוונון עדין של לחץ המים? בדרך כלל מכונות לתעשייה ומפעלים יהיו מכונות בעלות משקל ולחצים גבוהים יותר, בעוד שמכונות שטיפה בלחץ מים לשימוש ביתי יהיו קטנות יותר, ניידות, וייצרו לחצים נמוכים יותר, הניתנים לשליטה וכוונון.

 

שלב 3: סקר שוק

 

לאחר שאפיינתם את הצרכים שלכם, הגיעה העת לפנות לספקים מקצועיים בעלי ותק ומוניטין, ולבקש הצעות מחיר עבור מכונות שמתאימות לצורכיכם. פנו לספקים אמינים, העובדים עם חברות מובילות בתחום ומספקים שירותי תיקונים ואחריות. כדאי לפנות לספקים שמחזיקים מספר דגמים גדול דיו בכדי שתתאפשר בחירה והתאמה מדויקת של המכונה לצורכיכם.

 

שלב 4: בחירה

 

מתוך הצעות המחיר שקיבלתם בחרו את ההצעה המשתלמת ביותר, ובספק המבטיח לכם אחריות ושירותי תיקון . אל תתביישו לערוך בירורים לגבי הספקים השונים, ואם יש לכם אפשרות- קבלו חוות דעת על איכות המכונה והשירות מלקוחות קודמים.

 

טיפים ואזהרות

 

  • אם אתם זקוקים למכונת שטיפה עבור שימוש ביתי, או למשטחים עדינים, בדקו שלחץ המים במכונה אינו גבוה מדי. ככל שלחץ המים גבוה יותר עצמת הניקיון גדלה, אך לחץ גבוה מדי עלול לפגוע במשטחים עדינים.
  • אל תתפתו להצעות מחיר זולות במיוחד עבור מכונות שטיפה של יצרן לא מוכר – זה עלול לעלות לכם ביוקר בעתיד.
  • לשימוש ביתי מומלץ לרכוש מכונת שטיפה קלה לניוד בלחץ מים קרים.

 

קישורים שימושיים

 

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

בחירת חברה לניקיון משרדים

איך בוחרים חברה לניקיון משרדים

איך בוחרים חברה לניקיון משרדיםהמדריך עזר? פרגנו 🙂 אם אתם בעלי עסק, חברה או משרד, …

לכתוב קו"ח

איך כותבים קורות חיים

איך כותבים קורות חייםהמדריך עזר? פרגנו 🙂 כיום, על כל משרה בשוק העבודה בכלל ובענף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *