איך בוחרים קייטרינג חלבי וכשר לאירוע

איך בוחרים קייטרינג חלבי
איך בוחרים קייטרינג חלבי וכשר לאירוע
5 מתוך 5 (דירגו 3 איש)

מתכננים אירוע, ומחפשים קייטרינג אוכל חלבי כשר, שיגיש מנות טעימות ונאות, יעניק שירות אדיב ומקצועי, ויתרום להצלחת האירוע? לאיכות הקייטרינג חלק חשוב בחוויה של האורחים, לכן יש לבחור את חברת ההסעדה בתשומת לב רבה. בכדי לעזור לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר, מוגש בזאת לפניכם המדריך לבחירת קייטרינג חלבי וכשר לאירוע שלכם.

 

איך בוחרים קייטרינג חלבי וכשר לאירוע?

פירוט פשוט ליישום וקל להבנה של ארבעת השלבים שיביאו אתכם בבטחה לבחירה נבונה של קייטרינג חלבי כשר ואיכותי לאירוע שלכם.

 

שלב ראשון: תקציב ומספר מנות

לפני שאתם ניגשים לבחון את חברות הקייטרינג השונות, הגדירו את מספר המשתתפים באירוע, ואת התקציב העומד לרשותכם. ישנם כיום מבחר ספקי קייטרינג אוכל חלבי כשר שערוכים להסעיד ציבור אורחים גדול, ולעומתם קיימים ספקי קייטרינג חלבי שמתאימים לאירועים קטנים יותר. כמו כן, כידוע לכם, קיימים הפרשי מחירים בין חברות ההסעדה השונות. הגדרת מספר המוזמנים והתקציב יעזרו לכם לסנן החוצה ספקים שאינם מתאימים.

 

שלב שני: כשרות

קיימים סוגי כשרות שונים, בכדי לדייק בבחירתכם, הגדירו מראש את סוג הכשרות שיהלום את צורכי האורחים שלכם. הגדרת סוג הכשרות תעזור גם היא לצמצם את מספר חברות ההסעדה מביניהן תצטרכו לבחור.

 

שלב שלישי: רשימת מועמדים

לאחר שהגדרתם את התקציב, מספר המנות וסוג הכשרות, חפשו חברות הסעדה העומדות בכל הקריטריונים שקבעתם, ופועלות באזור בו מתקיים האירוע שלכם. צרו רשימה של לא יותר מחמש חברות אפשריות. לא מומלץ להרכיב רשימה גדולה מדי ולכן, אם יש הרבה חברות קייטרינג שמתאימות להגדרות שלכם, פשוט סננו החוצה את אלו שנראות לכם פחות אטרקטיביות. בשלב זה חשוב שלא יישארו יותר מחמש אופציות ברשימה שלכם, בכדי למנוע בלבול.

 

שלב רביעי: טעימות, פגישות ובחירה סופית

קבעו פגישה עם נציגי חברות ההסעדה שברשימה שלכם, והתרשמו מן היחס שלהם אליכם, ומן האינטראקציה ביניכם. סננו החוצה חברות שלא הרגשתם נוח במחיצת נציגיהן, שמטבחיהן ומשרדיהן נראו מוזנחים, או שהיחס שקיבלתם לא היה מספיק מקצועי ואדיב. הישארו עם לא יותר משלוש חברות, וקבעו פגישת טעימות עם כל אחת מחברות הקייטרינג שנשארו ברשימה. בחרו את הקייטרינג שמנותיו היו העריבות ביותר, והוגשו בצורה הנאה ביותר.

 

טיפים ואזהרות

  • בקשו לבקר באירוע שהקייטרינג מקיים, בכדי לבחון את פעולתם של עובדיו בזמן אמת.
  • חפשו ביקורות וחוות דעת של לקוחות קודמים, שכן כידוע לכם, אין חכם כבעל ניסיון.
  • בקביעת התקציב לקייטרינג החלבי של האירוע שלכם היו מצד אחד נדיבים עד כמה שתוכלו, שכן איכות המנות היא משמעותית להצלחת האירוע, ומצד שני אל תקפצו מעל ליכולת הפיננסית שלכם, שכן אינכם רוצים להיכנס לחובות, או ליצור אוברדרפט גדול מדי בעקבות האירוע.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *