איך בוחרים סדנת טנטרה זוגית

איך בוחרים סדנת טנטרה
איך בוחרים סדנת טנטרה זוגית
5 מתוך 5 (דירגו 2 איש)

סדנת טנטרה זוגית היא דרך מצוינת לשפר, לרענן ולאוורר את הזוגיות, להעמיק את האינטימיות, הקשר הרגשי,  והחוויה הזוגית, ולהכניס מימד רוחני ליחסים שבינו לבינה. סדנת טנטרה לזוגות היא מסע מרתק ומתאים לזוגות המבקשים לציין יום נישואים, לחגוג את יום האהבה, או פשוט לפרגן לעצמם זמן איכות וחוויה משותפת שתעניק להם כלים להעמקת הקשר הזוגי ולהתפתחות אישית ורוחנית דרך חוויית החיבור בין האנרגיה הנשית והגברית. לפניכם מדריך לבחירת סדנת טנטרה זוגית

 

איך בוחרים סדנת טנטרה זוגית בארבעה שלבים

 

ארבעת השלבים בדרך לבחירת סדנת טנטרה זוגית.

 

שלב 1: איסוף אינפורמציה

 

לסדנאות טנטרה יצא שם של סדנאות בעלות גוון מיני מובהק. אמנם הטנטרה עוסקת גם באנרגיה המינית, ובייחוד סדנת טנטרה לזוגות, אך מיניות אינה המטרה או העיקר בטנטרה, לטנטרה יש הרבה יותר להציע לכם מאשר יחסי מין פרועים, או תנוחות מהקמה סוטרה. לכן, לפני שאתם יוצאים לבחור את סדנת הטנטרה הזוגית שלכם, קחו את הזמן הנחוץ ללמוד ולהבין מהי טנטרה, ומה אתם יכולים להפיק מסדנת טנטרה זוגית. תוכלו לשאוב מידע מן האינטרנט, ממכרים שעברו סדנאות טנטרה, ומספרים על טנטרה.

 

שלב 2: אופי הסדנה שמתאימה לכם

 

קיימות סדנאות טנטרה לזוגות הכוללות מספר זוגות, וכן סדנאות המיועדות לזוג אחד. לאור המידע שלמדתם בשלב הראשון, שוחחו זה עם זו, והסכימו ביניכם על אופי הסדנה שמתאים לכם. אין פה עניין אבסולוטי של נכון ולא נכון, מה שחשוב הוא באיזו סיטואציה תחושו נינוחים מספיק בכדי להפיק מהסדנה את המיטב.

 

שלב 3: אופציות

 

כעת, כשברור לכם איזו סדנת טנטרה זוגית אתם מחפשים, חפשו בגוגל סדנאות טנטרה זוגית מתאימות, בחנו אותן לעומק ובחרו את שלוש האופציות שנראות לכם מתאימות ביותר. השוו מחירים, בדקו את תנאי הסדנה, אם מדובר בסדנה הכוללת לינה ואירוח, בחנו את איכות החדרים והארוחות, וכן הלאה. לא פחות חשוב – בדקו תגובות וביקורות של זוגות שהשתתפו בסדנאות, יחד עם זאת, כשמדובר בתגובות באתרי הסדנאות עצמן קחו אותן בעירבון מוגבל.

 

שלב 4: פגישה, התרשמות ובחירה

 

קבעו פגישות עם מדריכי הטנטרה שברשימתכם, ותנו לאינסטינקטים שלכם לעבוד. התרשמו מן המנחים, מן המקום, מהאווירה ומהתחזוקה. שימו לב לתחושותיכם ולאינטראקציה עם צוות המדריכים. בחרו במקום בו הרגשתם נינוחים ובטוחים, ובמנחים שהתקשורת איתם הייתה נעימה וזורמת.

 

טיפים ואזהרות

 

  • אם בחרתם סדנת טנטרה זוגית רבת משתתפים, ודאו מראש שאין בשום שלב הפרדה בין בני הזוג, או דרישה לבוא במגע מיני עם אדם אחר.
  • בפגישה עם מנחי הסדנאות, אל תתביישו לבקש מספרי טלפון של זוגות שהשתתפו בסדנאות קודמות כדי לקבל מהם חוות דעת.
  • תחום סדנאות ההתפתחות האישית למיניהן הוא כר פורה למעשי שרלטנות, הישמרו ממי שמבטיחים לכם ניסים ונפלאות, ומנסים למכור לכם אשליות, ואם יש לכם ספקות, או שהמנחה מעורר אצלכם בלבול וחוסר ביטחון, עברו הלאה.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *