איך בוחרים חברה להקמת בריכות שחיה

איך בוחרים חברה לבניית בריכות שחיה
איך בוחרים חברה להקמת בריכות שחיה
המדריך עזר? פרגנו 🙂

בקיץ הישראלי, בריכת שחייה ביתית היא שדרוג משמעותי של איכות החיים. בין אם מדובר בילדים, בני נוער, או מבוגרים, אין כמו טבילה במי הבריכה הצוננים לרענן את הגוף ולשובב את הנפש בשיאו של יום קיץ לוהט, לחגוג אירועים בערבי הקיץ החמים, ולארח חברים. התברכתם בבית עם חצר פרטית גדולה ואתם מעוניינים לשדרג את החצר שלכם ולהתפנק בבריכה פרטית, אך תוהים כיצד לבחור את החברה שתבנה אותה עבורכם? הסירו דאגה מליבכם, במיוחד עבורכם מוגש לפניכם המדריך לבחירת חברה להקמת בריכות שחייה.

 

כיצד לבחור חברה להקמת בריכות שחייה בארבעה שלבים

 

מהם ארבעת השלבים בדרך לבחירה נכונה של חברה להקמת בריכות שחייה.

 

שלב ראשון: מידות ותקציב

 

לפני שאתם מתחילים להשוות ולבדוק חברות שונות, עליכם להגדיר את מידות הבריכה, ואת התקציב העומד לרשותכם. ככל שההגדרות הראשוניות שלכם יהיו מדויקות יותר, כך תהליך הקמת הבריכה יהיה יעיל ומדויק יותר. במדידת שטח הבריכה קחו בחשבון שיש להשאיר מרחב תנועה מסביב לבריכה, וכן שיש להקצות מקום למשאבה. בהגדרת התקציב היו מצד אחד נדיבים עד כמה שניתן ומצד שני שקולים, אינכם רוצים להיכנס לחובות או למתוח את האוברדרפט מעבר למסגרת האפשרית בשל עלויות גבוהות מכפי יכולתכם. הגדרת תקציב מראש תאפשר לכם למצוא את הפיתרון המתאים ביחד עם מקימי הבריכה.

 

שלב שני: סקר שוק ראשוני

 

בדקו אילו חברות להקמת בריכות שחייה פועלות באזורכם, השוו את הפרויקטים שהן ביצעו, ובדקו ביקורות של לקוחות. תוכלו לברר פרטים רבים באינטרנט, והמקור הטוב ביותר הוא מכרים וחברים שבנו בריכות שחייה. בדקו את שביעות רצונם של לקוחות הן מהתוצאה הסופית, הן מתהליך הבנייה ואיכות הבריכה, והן מיחסי העבודה ושירות הלקוחות לאורך התהליך כולו. בתום שלב זה בחרו עד חמש חברות מומלצות.

 

שלב שלישי: סינון ראשוני

 

בדקו עם נציגי החברות שבחרתם איזו חברה יכולה לבנות עבורכם את הבריכה במועד שנוח לכם ובתקציב העומד לרשותכם. סננו מחוץ לרשימה חברות שמחיריהן אינם בהישג ידכם, וכן חברות שאינן יכולות להתפנות לבניית הבריכה שלכם במועד המתאים לכם.

 

שלב רביעי: פגישות, השוואות מחירים והתרשמות אישית

 

היפגשו עם נציגי החברות שנותרו ברשימתכם, קבלו הצעות מחיר, השוו מחירים, והתרשמו מן היחס והאינטראקציה ביניכם ובין נציגי החברה. בחרו בחברה שהצעת המחיר שלה משתלמת ואפשרית עבורכם, ושהאינטראקציה שלכם עם נציגיה היא טובה ונעימה.

 

טיפים ואזהרות

 

  • בכדי להימנע מאכזבה, בחרו בחברה בעלת ניסיון מוכח בבניית בריכות שחייה ביתיות.
  • אם תקציבכם מוגבל, שקלו בניית בריכת PVC שהיא זולה יותר מבריכת בטון, אך בחנו מראש את תנאי התחזוקה ואת היתרונות והחסרונות לפני שאתם מחליטים.
  • אל תוותרו על אחריות של חברת הקמת הבריכה, אינכם יכולים לדעת מתי תזדקקו לה.

 

קישורים רלוונטיים

 

סרטון המדגים בניית בריכה פרטית

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *