איך בוחרים חברה לניקיון משרדים

בחירת חברה לניקיון משרדים
איך בוחרים חברה לניקיון משרדים
המדריך עזר? פרגנו 🙂

אם אתם בעלי עסק, חברה או משרד, ומחפשים חברת ניקיון שתספק לכם שירותי ניקיון ותחזוקה איכותיים, המדריך הבא הוא מה שאתם צריכים בכדי לבחור נכון. בשוק קיים שפע של חברות גדולות וקטנות המציעות שירותי ניקיון ותחזוקה, ולכם כמובן מגיע לבחור את החברה המתאימה ביותר לצורכיכם. לפניכם המדריך לבחירת חברה לניקיון משרדים.

 

איך תבחרו חברת ניקיון משרדים אמינה ומקצועית בארבעה שלבים.

 

תיאור תמציתי וברור של ארבעת השלבים בנתיב לבחירת חברת ניקיון משרדים מתאימה.

 

שלב ראשון: מה המשרד שלכם צריך

 

בשלב הראשון יש להגדיר את הצרכים שלכם. האם דרוש לכם שירות ניקיון יומיומי? האם שירותי הניקיון צריכים להתבצע בסוף יום העבודה, או שיש בנוסף לכך לשמור על תחזוקה שוטפת במהלך היום כולו? האם השירות כולל תיקונים ותחזוקה, הדברה וכיוצא בזה? קחו את הזמן הדרוש לכם על מנת לגבש תמונה ברורה ומדויקת של שירותי הניקיון והתחזוקה להם העסק שלכם זקוק.

 

שלב שני: איתור חברות ניקיון מתאימות

 

בשלב זה, עליכם לאתר בין שלוש לחמש חברות ניקיון מקצועיות ומומלצות, המספקות את השירותים להם אתם זקוקים. התרכזו בכמה פרמטרים:

  • מיקום – בחרו חברות הפועלות באזור בו ממוקם העסק שלכם.
  • ניסיון והמלצות – בחרו חברות מנוסות, הפועלות בהצלחה בתחום מזה מספר שנים. בצעו בדיקה על חברות הניקיון ושוחחו עם לקוחות לשם קבלת המלצות וביקורות אמיתיות. בדקו גם המלצות וביקורות באינטרנט, אך בחנו אותן בקפידה, שכן קל מאוד לזייף ביקורות ברשת.
  • אישורים – לחברות ניקיון צריך להיות אישור תקף של משרד התמ"ת, וכן אישורים והסמכות לעובדים העוסקים בהדברה, תיקונים, עבודות חשמל, עבודות בגובה וכן הלאה. בקשו לראות את האישורים הרלוונטיים.

 

תנאי העסקה הוגנים

 

עובדי ניקיון הם אוכלוסייה חלשה יחסית, שרובנו מעדיפים להתעלם מקיומה.למרות זאת, חשוב לוודא שעובדי החברה בה אתם בוחרים זוכים לשכר הולם ותנאי העסקה  הוגנים. עובד שמועסק בתנאים הוגנים יהיה מרוצה ובעל מוטיבציה גבוהה לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בנוסף, כאשר אתם מעסיקים אנשים שתנאי העבודה שלהם אינם הוגנים, אתם נותנים יד לניצול וקיפוח.

 

שלב רביעי: הצעות מחיר

 

קבלו הצעות מחיר מן החברות המתאימות, בדקו מה כוללות ההצעות, האם החברות מספקות אחריות על נזקים שעלולים להיגרם לרכוש, האם יש לחברות ביטוח מקיף, ובאילו חומרי ניקוי הן משתמשות.

 

טיפים ואזהרות

 

  • לא כדאי לפנות לחברה שאין לה ביטוח מתאים, שכן אם חלילה תתרחש תאונת עבודה בזמן העבודה ואין לחברת הניקיון ביטוח חבות מעביד וביטוח צד ג', אתם עלולים למצוא את עצמכם נתבעים בסכומי עתק.
  • חשוב לוודא שחברת הניקיון משתמשת בחומרי ניקיון איכותיים בכדי להגן על רכושכם ועל עובדי המשרד.
  • מומלץ לעגן מראש את כל ההסכמות ביניכם ובין חברת הניקיון במסמך מחייב.

 

קישורים רלוונטיים

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *