איך למלא לוטו?

מילוי לוטו
איך למלא לוטו?
2.8 מתוך 5 (דירגו 6 איש)

מאז ומתמיד בני אדם ניסו להרוויח כמה שיותר כסף, וכמה שיותר מהר. כל פעם שתציע לאדם אפשרות להרוויח כסף רב בקלות רבה, ובלי לעבוד יותר מידי, הוא יקפוץ מיד על המציאה. לכן, הגרלות לוטו, ולא משנה מאיזה סוג, מושכות מאוד, ותמיד ימשכו את בני האדם. רבים בטוחים כי לא משנה כמה זמן וכסף הם ישקיעו בהגרלות הלוטו, בסופו של דבר הם יתפסו זכייה של כמה מיליוני שקלים אשר תהפוך את כל זה לשווה וכדאי, אך זה לא באמת ככה. לא כל אחד זוכה במיליוני שקלים, ולא משנה כמה תשחקו – זה לא מגדיל את סיכויי הזכייה שלכם. אתם יכולים לראות אדם שרכש כרטיס לוטו בפעם הראשונה וזכה בפרס הגדול, ולעומתו אדם שרוכש כרטיסי הגרלות כבר שנים רבות אבל לא מצליח לזכות כלל.

שלבי מילוי טופס לוטו

שלב 1: לקנות כרטיס לוטו

שלב זה נראה לרובינו מאד טריוויאלי, אך יש כאלה שחולמים על זכייה בלוטו אבל אף פעם לא ממשים זאת בגלל שהם לא טרחו אפילו לצאת מהבית ולקנות כרטיס לוטו… יש לציין בשלב זה שניתן גם למלא טופס לוטו אונליין, דבר שבהחלט מקל על העניין.

שלב 2: לבחור סוג כרטיס לוטו

כמו בכל משחק, גם בלוטו יש סוגים של כרטיסים המגדילים את אפשרויות הזכייה והם:

לוטו רגיל, דאבל לוטו, לוטו שיטתי, דאבל לוטו שיטתי, לוטו שיטתי חזק, דאבל לוטו שיטתי חזק.

ניתן גם להשתתף בהגרלת הExtra,  הגרלה מקבילה להגרלת הלוטו שמאפשרת זכייה נוספת לעד סכום של 60,000 ש"ח.

שלב 3: למלא טופס

בטופס יש לבחור 6 מספרים (מ1-37) ומספר חזק (מ1-7). ניתן להכפיל את הזכיה בדאבל לוטו. בטופס שיטתי ניתן להגדיל עוד יותר את סיכויי הזכיה באמצעות מילוי יותר מצירוף אחד בטבלה (מה שלא קורה בטופס רגיל) המחיר על לוטו שיטתי מחושב לפי מס' הצירופים שנבחרו כפול 2.90 ש"ח לצירוף.

בלוטו שיטתי בוחרים את סוג הטופס הרצוי שמאפשר 28-924 צירופים שונים. גם פה ניתן להגדיל את הזכיה באמצעות דאבל לוטו שיטתי.

בטופס שיטתי חזק אפשר לבחור יותר מספרים חזקים (בין 4-7 מספרים חזקים בטבלה אחת), כמו כן, אפשר לסמן 7 מספרים ולא 6, בטבלה של ה37 מספרים.

שלב 4: לשלוח את הכרטיס

ניתן למלא ולשלוח כרטיס באחת מן העמדות של מפעל הפיס המפוזרות ברחבי הערים. כמו כן, ניתן לשלוח כרטיסים אונליין (תמורת עמלה). שיהיה בהצלחה!

טיפים ואזהרות:

זכיה בהגרלת הלוטו למעשה מעניקה לאדם תחושה כי הוא יכול להגשים את החלום – לחיות כמו עשיר, ולא לעבוד. החלום הזה על מליוני שקלים שיגיעו לאדם ביום אחד ויהפכו את החיים שלו לטובים יותר, גורם להתמכרות קשה מאוד למשחקי לוטו. זה, יחד עם הרווחים הקטנים באמצע הדרך אשר גורמים לאדם להרגיש כי הוא מרוויח, והזכייה הגדולה קרובה, הופכים את משחקי הלוטו להתמכרות מסוכנת שכל אחד חייב לשלוט עליה.

קישורים שימושיים:

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *