איך מתמודדים עם דלת תקועה או שבורה

פריצת דלת
איך מתמודדים עם דלת תקועה או שבורה
המדריך עזר? פרגנו 🙂

למי זה לא קרה בעבר? חזרנו הביתה מבילוי או מעוד יום ארוך בעבודה, עייפים ניגשנו לדלת רק כדי לגלות שאיבדנו את המפתח ואין ביכולתינו לפתוח את הבית כרגע. בלית ברירה, אנו פונים לשירותי מנעולן על מנת שיבוא ויפרוץ עבורינו את הדלת, יחליף את המנעול ויספק לנו מפתח חדש, על מנת שנוכל ללכת לישון או לחילופין להמשיך את היום שלנו.

אז מה עושים כשנתקעים בלי מפתח?  

שלב ראשון – כיצד מוצאים מנעולן?
בדומה לחיפושים רבים שנבצע באופן יומיומי, המקור הראשון אליו נפנה בעת חיפוש מנעולן יהיה ככל הנראה מכרים ולאחר מכן האינטרנט. תחילה נסו להיזכר האם אחד מבני המשפחה או החברים השתמש בעבר הלא רחוק גם כן בשירותי מנעולן. אם כן, פנו אל אותו אדם ובקשו ממנו חוות דעת על אותו איש מקצוע. במידה והיא חיובית פנו לאותו איש מקצוע. במידה ולא, המשיכו בחיפוש.

במידה ואינכם מצליחים להיזכר במכר שנזקק לשירותי מנעולן בזמן האחרון, רצוי לפנות לאינטרנט לחיפוש איש מקצוע. בעת חיפוש מנעולן באינטרנט, יש לבדוק היטב המלצות ואת מידת אמינותן.

שלב שני- בדיקת אמינות המנעולן
הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור בעת חיפוש מנעולן הוא מידת אמינותו של איש המקצוע הנבחר. חשוב לבדוק כי המנעולן אותו אתם מזמינים הוא מנעולן בעל רישיון ושעבר הסמכה מתאימה. לא פחות חשוב מכך, יש לבדוק כי למנעולן יש אישור לפעול מטעם משטרת ישראל.

שלב שלישי – התשלום
אחד המרכיבים החשובים ביותר באמינותו של כל בעל מקצוע, ובכלל זה גם מנעולן, הוא המחיר אותו הוא גובה. חשוב לנו לדעת כי המנעולן אינו גובה מאיתנו מחיר גבוה במיוחד ושאינו גובה עבור שירותים שאינם נדרשים.

ייתכן מאוד שעבור שירותי מנעולן בחיפה, תל אביב או אילת לא יגבה בדיוק אותו מחיר במדויק, אך עם זאת המחיר ינוע סביב טווח מסוים. כך,טווח המחירים עבור בדיקת מנעולן ינוע סביב ה-200-250 שקלים, טווח המחירים עבור התקנת צילינדר לדלת הכניסה ינוע בין 300 שקלים ו- 500 שקלים (תלוי בסוג הדלת ובסוג הצילינדר), וטווח המחירים עבור החלפת מנגנון בדלת הכניסה ינוע בין 500 שקלים ו-900 שקלים.

טיפים ואזהרות

הטים החשוב ביותר הוא לבצע את בדיקת האמינות ביסודיות וללא מורא. למרות שהדבר כרוך בחוסר נעימות מסוימת, אל תתביישו לדרוש מהמנעולן להציג את רישיונו את תעודת הסמכה כלשהו, וחשוב מכך את אישור המשטרה. מנעולן ללא אישור כזה או ללא תעודת הסמכה, עלול להיות מנעולן עם כוונות פליליות שמשתף פעולה עם גורמים פליליים ושיביא לפריצה לביתכם.

קישורים שימושיים

בקשה לתעודת מידע פלילי מהמשטרה (על מנת לוודא כי המנעולן ללא עבר פלילי):

https://www.police.gov.il/portal.aspx?pid=475&mid=56

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *