איך בוחרים קורס ללימודי נדל"ן

בחירת קורס נדל"ן
איך בוחרים קורס ללימודי נדל"ן
המדריך עזר? פרגנו 🙂

תחום הנדל"ן פותח צוהר לעולם עסקים רחב ומרתק. אפשרויות התשואה הקיימות בנכסי נדל"ן, מול הריבית האפסית על חסכונות ופיקדונות בבנקים, מהוות זריקת עידוד נמרצת לכל מי שבידו סכומי כסף גדולים, להשקיע בנכס מניב. עבור איש הנדל"ן העתידי, השכלה איכותית מהווה קרש קפיצה להצלחה עסקית, בתנאי שבחר ללמוד בקורס איכותי. כיצד אם כן, יש לבחור קורס ללימודי נדל"ן, זה שייתן לך את הידע הרלוונטי, ויועבר על ידי המרצה הכריזמטי, הקורס שיכשיר אותך לעשות עסקים בעולם הנדל"ן?

 

שלבים בבחירת קורס ללימודי נדל"ן

 

שלב 1 – הגדירו את המטרה

 

כאמור, תחום הנדל"ן הוא רחב, לכן, הגדירו מראש את הצרכים והיעדים שלכם, שעל פיהם תבחרו את הקורס המתאים. שלושת התחומים העיקריים בנדל"ן הם תיווך, שמאות, והשקעות/יזמות. כל תחום דורש השכלה שונה, ולכן, רק לאחר שתגדירו את מטרתכם, תוכלו לבחור את הקורס המתאים עבורכם.

 

שלב 2 – הגדירו את סגנון הלימוד בו אתם מעוניינים

 

קיים מגוון רחב של קורסים לנדל"ן, המתקיימים בפורמטים שונים, במוסדות אקדמיים ואחרים. בחרו את הקורס אליו תרשמו על פי התאמתו לתנאי החיים שלכם. הדרך לעשות זאת, היא להגדיר את משאבי הפנאי והאנרגיה שלכם, ולבחור את הקורס שנמצא בתיאום עם מצבכם. האם אתם צריכים קורס ערב, או קורס בוקר? האם אתם יכולים להשקיע חלק ניכר מזמנכם הפנוי, על מנת לסיים את הקורס בזמן קצר, או שזמנכם מדוד במשורה, ועליכם לקחת קורס שנפרש על פני תקופה ארוכה יותר? ואחרון חביב – האם אתם מעוניינים בקורס פרונטאלי, או לימוד מרחוק באמצעות האינטרנט?

 

שלב 3 – בחרו קורס מבית טוב

 

כעת, כשאתם יודעים באיזה קורס לימודי נדל"ן אתם רוצים להשתתף, ובאילו תנאים הלימוד צריך להתבצע, הגיעה השעה לצאת ולחפש את המוסד האקדמי שבו תוכלו לרכוש את ההשכלה הנחוצה לכם. חשוב לבחור במוסד שלמרצים בו ניסיון מוכח ופעיל בתחום הנדל"ן, ושהם נחשבים לבעלי מקצוע מכובדים, בעלי מוניטין טוב. לא יזיק לברר פרטים גם על המוסד עצמו, ועל הצלחתם של בוגרי הקורס להשתלב בתחום הנדל"ן. הכשרה במוסד בעל שם טוב תפתח עבורכם דלתות במקומות הנכונים, ותדרג אתכם במקום טוב ברשימות המועמדים לתפקידים בחברות גדולות.

 

טיפים ואזהרות

 

  • אם אתם מתקשים להחליט לאיזה תחום נדל"ן ברצונכם לפנות, אל תחששו לבקש סיוע מקצועי, על ידי פסיכולוג תעסוקתי, על ידי יועץ מוסמך, או על ידי נציג המוסד בו תרצו ללמוד.
  • אמנם נכון שניתן להתכונן לבחינות הסמכה של מתווכי נדל"ן באופן עצמאי, ועליכם רק לעבור את המבחן. למרות זאת, כדאי להשתלם בתחום, וכל ידע נוסף שתרכשו יהיה לתועלת.
  • בחנו את תכנית הלימודים של הקורס, וודאו כי כלולים בה כל הנושאים הרלוונטיים, כולל דיני מקרקעין, דיני חוזים, חוק הגנת הדייר, ועוד.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *