איך בוחרים ציוד לבית הספר לילדים

איך בוחרים ציוד לבית הספר
איך בוחרים ציוד לבית הספר לילדים
המדריך עזר? פרגנו 🙂

שנת הלימודים הנוכחית עומדת להסתיים, ולמרות שהחופש הגדול עוד לא התחיל, כולנו יודעים כמה מהר עוברים חודשי הקיץ, ואיך לפני שההורים מספיקים לנוח ולהירגע, כבר צריך להיערך לקראת שנת הלימודים החדשה. כדי שתחילת שנת הלימודים הבאה תתחיל בנחת, אנו מביאים לפניכם מדריך לבחירת ציוד לבית הספר לילדים.

 

איך לבחור ציוד לבית הספר לילדים בארבעה שלבים

 

תיאור תמציתי וברור של ארבעת השלבים לבחירת ציוד לבית הספר לילדים.

 

שלב ראשון: רשימת קניות

 

כידוע לכולנו, בסוף כל חופש גדול חוזרים לבית הספר. מספר שבועות לפני תחילת שנת הלימודים בתי הספר מספקים להורים רשימות ציוד עבור כל תלמיד. עברו על הרשימות וצרו רשימה מפורטת משלכם לכל ילד. קיימות מספר גישות לעריכת הקניות, המלצתנו היא לסכם את כל הרשימות לרשימה אחת לפי הכמויות הנדרשות, לרכוש את כל הציוד במרוכז, ולחלקו לכל ילד בבית. יחד עם זאת, הקפידו להשאיר מספר פריטים לבחירה לכל ילד, כמו ילקוט, קלמר, ויומן. כך מצד אחד תבצעו קנייה מרוכזת ויעילה, ומצד שני תאפשרו לכל אחד מהילדים לבחור פריטים מסוימים על פי טעמו.

 

שלב שני : הגדרת תקציב וסקר שוק

 

הגדירו את הסכום שאתם יכולים להוציא על ציוד בית הספר. חלקו אותו לסכום עבור הפריטים שאתם קונים במיוחד, וסכום נפרד לכל ילד עבור הפריטים שהוא יבחר. לאחר מכן היכנסו לאתרים מקוונים של חנויות לממכר ציוד לבית הספר, והשוו את מחירי הסל בכל חנות. הקפידו לרכוש כלי כתיבה, טושים וגירים איכותיים, שיאפשרו לילדיכם חזרה נעימה לבית הספר. ההבדל בין ציור בגירים וטושים איכותיים לציור בגירים וטושים באיכות ירודה הוא תהומי, ולילדיכם יהיה הרבה יותר נעים ליצור לכתוב ולצייר בכלי כתיבה טובים.

 

שלב שלישי: רכישת הציוד המרוכז

 

כשלושה שבועות לפני שילדיכם חוזרים לבית הספר, צאו לחנות שסל הקניות שלכם  הכי משתלם בה, ובצעו את הרכישה המרוכזת.  אין צורך לגרור את הילדים עמכם בשלב זה, את זה תשאירו לשלב הבא.

 

שלב רביעי: קניות אישיות של הילדים

 

זוכרים את הפריטים שהמלצנו להשאיר לבחירת הילדים? זה הזמן לאפשר להם לממש את זכות הבחירה שלהם. ראשית הגדירו תקציב לסך הרכישות, ובדקו עם כל ילד כמה עולים המוצרים שהוא בוחר, עזרו לילדים לבחור את המוצרים במחירים משתלמים, ולשמור על מסגרת התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם. לאחר שקיבלתם מושג מה ניתן לרכוש היכן, פנו בוקר לביצוע הרכישות האישיות של הילדים.

 

טיפים ואזהרות

 

  • כדי שכולם יצאו מרוצים, ותזכו לראות את ילדיכם חוזרים לבית הספר עם חיוך על השפתיים, היו קשובים בנוגע לפריטים שאתם מאפשרים להם לבחור אישית, שוחחו עימם, והגיעו להסכמות.
  • כשרוכשים ציוד לבית הספר קל להיסחף להוצאות מוגזמות, הקפידו לשמור על מסגרת התקציב שהגדרתם מראש.
  • רכשו ציוד איכותי, החל ממחקים עטים ועפרונות, וכלה בטושים וצבעי פנדה. זה משתלם בסופו של דבר.

 

קישורים מעניינים:

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *